Pejsek Fisher Price, hrají si s ním vaše děti?

ricmundina
18. říj 2012

Zdravím, chtěla bych se zeptat těch, koupili svým dětem mluvícího pejska od fisher price, jestli si s ním děti hrají a pro jak staré dítko je dle vašeho názoru pejsek vhodný?

prezdivkos
18. říj 2012

Zdravím, my tedy neměli tohoto mluvícího, ale za nás doporučuji pejska tahacího, štěkacího na provázku do Fisher price, malá si s ním hraje už 2 roky a je to vděčná nerozbitná hračka 😉 Hrála si s ním od 18 měsíců.

ricmundina
autor
18. říj 2012

@prezdivkos To ani asi neznám, mně se právě líbí, že ten pejsek učí děti mluvit a chápat části lidského těla, ale do jaké míry to funguje netuším 😎

prezdivkos
18. říj 2012

My jsme tohoto polyšového taky chtěli koupit, ale dle mé zkušenosti si mluvící a všechny tyhle interaktivní hračky začíná užívat až ted. Tak jsem usoudila, že by to byl lapač prachu 😉 Uvidíte názory ostatních zkušenějších 😉

leenulka89
18. říj 2012

@ricmundina mamka ho koupila bráchovi (teď jsou mu skoro 4 roky), ale dostal ho asi v 1 roce na Vánoce a dost si s ním vyhraje ještě teď... za mě ano....

ricmundina
autor
18. říj 2012

@leenulka89 Tak to ráda slyším,,, jsem právě na něj narazila, když jsem objednávala nový kočár na babycaru a co jsem tak koukala, tak cena skoro všude stejná kolem té tisíckovky, tam stojí 999kč a právě bych ho vzala malýmu k prvním narozeninám

evaviki
18. říj 2012

@ricmundina dostal ho,ked mal rok a hral si s nim cca do troch rokov..

kikimaruska
18. říj 2012

Máme stejnou zkušennost jako leenulka89. Dostal ho na 3/4 roce a dost ho motivoval k lezení (dlouho nechtěl lézt). Vyhraje si s ním doted, kdy s ním společně zpívá písničky. Jinak máme ten starý tip pouze s češtinou a jsem za to ráda, tu anglicko-českou verzi bych nechtěla.
@ricmundina

ricmundina
autor
18. říj 2012

Tak ho prostě koupíme mimochodem kikimaruska krásná fotka 😉

kikimaruska
18. říj 2012

@ricmundina děkuji, je to náš kamarád, celkově má malej rád hudební hračky. Vezli jsme ho ve dvou letech i s sebou do Itálie. Má nastavení hlasitosti na 2 úrovně, což třeba v rachotu je lepší hlasitější a když mimi usíná, tak to tižší (ikdyž já to dávala jen na ten tižší mod)...a holt chránit před nečistotami, protože je plný elektroniky a nedá se tím pádem strčit do pračky, pouze ručně přeprat části...Jinak nám i dlouho vydržely baterie, měníme cca.1x za 1,5 roku 😉

ivetuzka
19. říj 2012

Martin ho dostal kolem prvních narozenin a hned si ho zamiloval. Moc se mu líbí písničky (i moje uši neprotestují, i když je slyším už podesáté 🙂). Využíváme ho, když jezdíme autem a malý si s ním hraje v autosedačce. Teď, když je mu 18 měsíců, ho začal čím dál častěji využívat tak, že ukazuje jednotlivé části těla podle toho, co pejsek říká 🙂. Takže za nás rozhodně doporučuji 😎.

cora66601
19. říj 2012

Ahoj my máme medvídka od Chicca, ale je to podobná hračka. Malej si s ním hrál hodně od 8-11měsíců, ale teď ho bere víc to co má kola nebo vrčí 😀 hlavně vláčky

cora66601
19. říj 2012

@ricmundina určitě se dá koupit levněji, medvídek od Chicca byl loni asi o stovku dražší a nakonec jsem ho sehnala za 800,-. Nespěchej a zkus si ho zadat občas v heurece nebo ve zboží, ale zase v kamenném obchodě ušetříš za poštovné.

miparime
28. říj 2012

Pejsek od fp je perktní dárek, taky ho máme a patří mezi nejoblíbenější hračky. Medvídka od chica neznám, takže nemůžu posoudit, co je lepší.