Pěnové puzzle, do kolika let je měly děti v pokojíku?

joann
6. led 2018

Mamči,do kolika let měly vaše děti v pokojíku pěnové puzzle? 😊

vvvsut
6. led 2018

Stale maji. Zem je studena a tvrda. Mame velkou plochu- je to mekke deti si stale hodne hraji na zemi.a maji 9 a 6😁 ale u nas byl hlavni duvod nervni sousedka pod nami a puzzle tlumi kdyz se deti probehnou a sousedka si uz nestezuje. Navic se to da lehce umyt me to vyhovuje☺

janabrozova
Autor odpověď smazal
Zobraz
caseopea
6. led 2018

Malý má dva a půl roku a pořád ho má v pokojíčku. I když máme koberce, tak si s ním pořád hraje, skládá ho a rozkládá, máme obrázek mořského světa. 🙂 malý ho miluje.

jaaaninda
7. led 2018

Odstraňovala jsem z obýváku asi v jeho 9m a zatím to vracet nebudu. Stále něco hryže a jak už to uměl rozdělat,tak nemá problém kousek ukousnout..

klaraslavickova
7. led 2018

Já sem je malé sehrála v roce protože je rozebirala a stříkala ty malé kousky do pusy teď na druhé sem sehrála takové co jsou s obrazkem v jednom kuse ty pak dáme do pokojcku ty jim nechám déle

joann
autor
7. led 2018

Děkuji za odpovědi. Našemu malému je 4,5 roku a teď to chtěl koupit a má to v pokoji na zemi. A chlap mi pořád nadává proč sem mu to kupovala ze uz neni mimino 😀

kristiin
8. led 2018

museli jsme zrušit, neměl ještě ani rok! pořád to rozebíral, rozhazoval a odnášel. měl to jako hru. pokud máte podobně podnikavé dítko, uvažte raději jinou možnost. za týden už Vás to nebude bavit pořád znovu skládat. a "nejlepší" jsou takové ty puzzle, co v jednom čtverci obsahují spoustu malých tvarů, to jsme naštěstí neměli, ale je to dobrá nachytávka na rodiče 😀

pryclova84
9. led 2018

Já jsem je dala dala v roce..ale jen kvůli studené zemi. Manžel řešil, že některé obsahují nebezpečné chem.látky, tak jako mimi,kdy ležela na břiše a olizovala kde co,měla podložku jinou...