Pěnové puzzle se mi nelíbí. Co místo toho?

agnes_123
23. črc 2020

Ahoj,
Hledám podložku na hraní, která by měla všechny výhody puzzle, ale nebyla tak ošklivá 😆 Co jste používaly místo toho? Obyvatelé a zdravotně nezávadné.
Koukala jsem i na skládací podložky pro děti, ty jsou krásné, ale teda vcelku drahé...

zavodnice
23. črc 2020

Já mám tatami na bojové sporty, z jedné strany červená, z druhé modrá. Nikdy mě nenapadlo, že to třeba není hezké.

verionka
23. črc 2020

Máme podložku Casmatino, to je jedna z těch dražších (1000 kc). Malému víc tedy vyhovují ty puzzle, lépe se mu na nich hýbe, ale máme jednobarevné a "nerozebiraci", bez čísel nebo tak. Ty máme doma a na ven beru tu podložku.

merope
23. črc 2020

Existují puzzle, které mají mnohem větší čtverce (cca půlmetrové). Nemít zděděné, asi jdu do toho. Úklid pod klasickými puzzlíky je mor.

zuzita15
23. črc 2020

@agnes_123 asi nejlepsi, co jsem videla je od Skip hop, ale je draha.
Ja mela uplne obyc, takova tenka omyvatelna asi za 350Kc, kupovala jsem ji, kdyz me puzzle prestaly bavit (ten uklid pod nimi je fakt peklo), takze jen na chvili, tak me kvalita moc nezajimala, ale svuj ucel splnila a az na par direk je stale funkcni (uklizena a schovana pro druhe dite). Byla to levnejsi varianta teto: https://www.hracky-ijacek.cz/hracky-pro-nejmens...

denny27
23. črc 2020

Dělají nádherne pěnové koberce s obrázky

sigyn
23. črc 2020

Ikea PLUFSIG ;)

aaaa15
23. črc 2020

@agnes_123 máme takovouhle hraci podložku, je omyvatelna a oboustranná. Stala asi 1200,-

puhelin
23. črc 2020

Take mam Casmatino, ale to sede/modre. Coz neni pro deti, ale jako podlozka treba do stanu. Takze tu na hrani nekupujte. 🙂

me_druhe_ja
23. črc 2020

Souhlasím, že zvedat puzzle je zlo. 😃😃 Všechny ty debilní písmena vypadnou.😃 Ale pro mě to má výhodu, že si můžu udělat plochu velkou jak můžu/potřebuju. A 6ks mám bokem a cvičím na nich na stole Vojtovku. A mám takovou tu velkou, oboustrannou, viz výše a ta je super teda. jen se nám sem nevleze právě. Používám ji venku na zahradě.

andyskarsgard
23. črc 2020

@aaaa15 můžu se zeptat kde jste kupovala?

agnes_123
autor
23. črc 2020

@zavodnice ty zrovna dělají v hezkých barvách, ale ty nechci, protože nejsou pro miminka (chemie)

krupka3
23. črc 2020

Koberec z pametove peny.

surikata131
23. črc 2020

Máme velkou podložku značky Zopa, je fajn a měla by být zdravotně nezávadná

xantista
23. črc 2020

Mám jednu velkou ‘puzzli’ s okrajem nasazeným, takže prostě čtverec. Z jedné strany červený, z druhé modrý. Taky jsem nechtěla ty strakaté. Když na tom nebyla, dala jsem to za skříň. Kdybys chtěla, zrovna to prodávám (400,-) 🙂

beruska1889
23. črc 2020

My jsme nadšení ze skip hop podložky, ale je teda fakt drahá no...

agnes_123
autor
24. črc 2020

Děkuji všem za tipy. Vyhrála podložka Anabelka, která je zdravotně nezávadná a hezká. Cena vyšší, třeba se mi ji podaří sehnat v akci.

marti89
24. črc 2020

Používali jsme dětský koberec - snadno se vysaje, je měkký a hřeje. Ty puzzle jsem vzdala, strašně se na to chytal bordel a musela jsem to pořád rozebírat, abych to uklidila, protože jak to prcek rozebíral, zalézalo to i pod to.

babanci
24. črc 2020

My máme doma pro vnoučata jogomatky. Je to drahé,ale nádherné.