Plastový domeček na zahradu. Osvědčil se?

renatajjj
16. kvě 2010

Dobrý den, na zahrady se kupují takové ty plastové domečky. Chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás kupoval a zda se opravdu osvědčilo nebo to byla spíše zábava na chvilku. Domečky vlastně vevnitř nic nemají, jen se tam děti schovávají. Nejprve mi to přišlo jako dobrý nápad, teď si tím využitím až tak jistá už nejsem. Léto je všehovšudy 3 měsíce, z toho měsíc spíše sychravo, tak si říkám, jestli se to na tak krátký čas využije. Rozhodně uvítám i negativní zkušenosti 😉 .

hanulinecka
16. kvě 2010

ahojky tak my máme na zahradě plastový domeček druhým rokem a je to pořád hit Mareček tam má sporák na vaření nádobí takže tam vaří a tahá tam ruzný věci a je tam hoodně často zavřený třeba s knížkou takže pro nás super kup když přijedou za náma na návštěvu děcka tak jsou tam zalezlé všechny a rvou se tam 😀
máme takový ten obyč co se mě nejvíc nelibilo,že jak je na trávě bylo tam mokro adt tak jsme ho dala na dlažbu a koberec tam má 😉
tak štastnou volbu

hanulinecka
16. kvě 2010

ted čtu ,že i negativa u nás na zahradě je hit všechno houpačka,klouzačka,skákací hrad ,pískoviště takže já zatím žádnou negatvivní zkušenost nemám 😉

zuzik.3
16. kvě 2010

My máme taky domeček, ale doma v pokojíčku, ze začátku to samozřejmě byl hit, dokonce tam i spala, postupem času ustával ten největší zájem, ale hraje si tam pořád. Má tam stolek s pokladnou a hraje si na obchod nebo se tam zavře s panenkama a přebaluje, krmí. Nejlepší zábava je ovšem když tam nacpe někoho z dospělých a okínkem se chodí ptát zda se tam dotyčnému líbí. A je fakt, že když je tu dětská návštěva tak se točí především kolem domečku. 😉
Kdyby jsme jí ho dali ven, myslím že by si tam nehrála tak často, to má jiné zájmy, ale kdo ví......

renatajjj
autor
16. kvě 2010

Hanlinecko, to máte ten Marian plast nebo jak se to jmenuje co stojí něco přes 2 tisíce? Ten sporák jste dokupovali, že? Protože v tomhkle asi fakt nic nebude. My máme taky Marečka 😀 😀 . Zrovna mi hrabe kytku, asi ho přetrhnu. ještě by mě zajímalo, do kolik aje to cca let.

renatajjj
autor
16. kvě 2010

Až by nebylo počasí, tak bychom ho nejspíš přemístili do pokojíku, aby se využil. Já právě aby hlavně jen nestál a nebyl za ty peníze kničemu. A přesně jak píše Zuzík, největší sranda bude, když bude víc dětí. No zkusím ještě počkat na další příspěvky. Moc děkuju, děvčata 😵

zuzik.3
16. kvě 2010

My jsme ho kupovali protože byl za super cenu, jinak bych taky váhala, ale takto jsme si řekli, že se to vyplatí i do budoucna pro další mimi 🙂

moravanka
16. kvě 2010

je to super vec. my mame tenhle

davdan
16. kvě 2010

Ahoj holky, ja jsem pro, aby domecek stal na zahrade 🙂 Ale jelikoz se mi vubec, ale vubec nelibila ta cena, tak se manza rozhodl, ze domecek vyrobi 😅 Sehnal par latek, ja koupila barvu a uz to jelo, udelal dovnitr domecku i lavecku, takze tam malej sedi a hospodari, ale je pravda. ze je u nas daleko vic v oblibe pisek, momentalne vyuziva domecek jako parkoviste aut, aby mu venku nezmokly, Takze ted jsem rada ze jsme do toho neinvestovali, ale domek vyrobili, bylo by mi opravdu lito tech penez. Na druhou stranu, jestli mate prostory na to, dat v zime domek domu (ja ne 😝 ), tak by mel aspon celorocni vyuziti a nebylo by vam lito, ze by stal nekde venku nadarmo. 😉

hanulinecka
16. kvě 2010

Renčo jéé taky Marečka trošku menšího než náš 😀 😀 krásný výběr jména 😵 😵 😵 😵

jj máme ten marian plast a stál asi 2 tisice což si myslím zase není tak hrozný a jj ten vařič jsme dokupovali v tom domku fakt nic není
k nám by se asi do pokojíčku nevešel 😀 😀 tak stojí celé léto na zahradě a na zimu ho sundali.já právě si říkala co pořídit ,aby se nenudil a bavilo ho to tam tak tam má skoro všechno a jak je po zimě vyprhlej tak celé léto se nenudí 😀

hanulinecka
16. kvě 2010

renčo nevím do kolika to je let,ale jezdí k nám i 5.letí kamarádi a hrajou si tam taky ted jde o to,jestli jim to je vzácné nebo,že je to prostě bomba mít domeček 😀

renatajjj
autor
16. kvě 2010

Davdan: tak takhle šikovného manžela, který to nemá na pětiletku bych si tedy přála. Máme týden nový botník, takový střední pro děti. Zabalený, jak jinak. Jsem to už nevydržela a dneska jsem ho s naším malým pomocníkem sešroubovala 😠 . Takže, já musím kupovat, protože hrát si na Kutila Tima mě už neba 😀 .

soanpe
16. kvě 2010

tak my zrovna Sofí pořídili domek tento víkend a nadšeni jsme všichni
Sofí z domečku a my z toho, že si hodinu hraje sama a můžeme se v klidu naobědvat atd 😀
)-..

hanulinecka
17. kvě 2010

renčo tak s manžela jsme na tom stejně já si všechno taky dělám sama ted když odjel na ryby jsem si vymalovala a přestěhovala co se dalo 😀 přijel a čuměl jak pěro,že mě nevěří že jsem to sama zvládla no jo ženská dokáže všechno 😀 😀

llluckaaa
8. únor 2013

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Mohly byste mi dát nějaký tip na výběr plastového domečku? Jak jste s ním spokojené, kolik stál a kde jste ho koupily?

veselinka
13. čer 2013

Chtěla bych se zeptat, jak řešíte úklid domečku na zimu, zda se dá rozebrat a pak v létě znovu složit. A zda to nemá vliv na jeho funkčnost? Uvažujeme o jeho koupi a tohle zatím nevím....a .ještě, nestalo se někomu, že by třeba domeček ulítnul, přece jen ty vichry teď. Uvažujeme o Marian Plast...děkuji všem za názory

ahuva
28. srp 2016

@renatajjj
Mně se domečky, obecně, hrozně líbí. Kvůli odolnosti i ceně zvažujeme plastový. Dobré je, že vzhledem k tomu, že ty plastové až tak těžké nejsou, můžete je přesouvat na zimu do interiéru, anebo někam pod přístřešek, kde to dítě ještě na podzim, pokud se samozřejmě počasí vydaří, využije. Tahle má teorie předpokládá samozřejmě dostatek prostoru v domě. Ale třeba pro sebe to mám takhle vymyšlené. Přeci jen to nejsou levné hračky, a potřebuji, aby bylo využito 100% po celý rok.

kamino
28. srp 2016

Máme, koupila jsem z druhé ruky a od dvou let je to jeho velice oblíbená hračka.. i v zimě tam pbýval, zaházeli jsme ho sněhem a měl to jako iglů 🙂

ahuva
14. zář 2016

Ještě je dobrý takový na složení, je to jako velké lego. Vlastně se z toho dá sestavit cokoliv. No spíš velká Cheva.

veronikaptp
17. črc 2017

@hanulinecka dobrý den ještě ho využíváte? Do kolika let se osvědčil? Chtěla bych ho taky.