Playskool chodítko. Jste s ním spokojení?

jitulisek
29. pro 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto chodítkem. Je to takové 2v1. Ani není tak drahé,ale třeba ta rukojeť při sezení jako na autíčku mi přijde docela krátká. Tak by mě zajímalo, jestli ho někdo nemáte a jak jste s ním spokojeni. Nebo jestli máte třeba podobné chodítko a jste spokojené či ne. Díky moc za každou radu a tip. 🙂

verusinek
29. pro 2010

@jitulisek máme a myslím, že rukojeť krátká není, jinak jako chodítko u nás moc využito nebylo, ale nyní je využíváno jako odražedlo dost

kjajule
29. pro 2010

My máme FP lvíčka , je to na stejném principu...
Celkově jem s ním spokojená , jako chodítko dobré ovšem jako odrážedlo už to není uplně ideální, hlavní nevýhoda je že se s tím nedá vůbec zatáčet , takže když chce dítě jet ne zrovna rovne nebo dozadu musí si stoupnout a pod nohama si to přerovnat...no raději bych těd koupila chodítko jen jako chodítko s hodně aktivitami aby tam bylo hodně věcí k hraní a zkoumání a to odstrkovadlo zvlášt , stejně se nevyhnete koupi odrážedla 😉
Náš malej se na tom nenaučil odrážet chodil vetšinou nad tím aby mohl zatáčet tím že to postrkoval na strany...naučil se až na obyč odrážedle 😉

mrsblack
21. říj 2011

@kjajule našla jsem tu tvoji odpověď 🙂 Hledám, jaké chodítko koupit Dádovi k Vánocům - myslela jsem, že koupím to 2 v 1, ale docela jsi mě odradila... Já nevím, po jakém sáhnout - nejvíc se bojím, že když budu vybírat po netu, tak nevidím tu stabilitu chodítka, aby se neopřel o tu rukojeť a chodítko aby se na něj nepřevážilo...

kjajule
21. říj 2011

@mrsblack Já už bych to 2v1 fakt nekoupila...jako lvíček je moc krásnej ale prostě jako odrážedlo to stálo za prt...navíc to jsem tu ani nepsala i když to má "pojistky" aby to dítě samo nepředelalo na odrážedlo tím že se dá sedátko dolů tak i přesto když si na to stoupne a začne hopsat jsem teda měla fakt strach aby se to neuvolnilo a neskřípnul se pod to sedátko...jako ty děti na tom vymejšlí blbinky a zkouší co to unese...takže podle toho bych i vybírala...
Kámoška má tyhle dvě...dostaly je k narozeninám obě...a malou jejich malou jsem viděla u obou a přišli mi fakt super...stabilní a hlavně si u toho i vyhrála hlavně s tím Activity...
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=65...
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=71...
Takže vědět to co ted šla bych nejspíš do jednoho s těhle dvou...😉

mrsblack
21. říj 2011

@kjajule tohle teď koupila známá, tak to Chicco asi nebude špatný, když doporučuješ i ty 🙂 Hlavně ta stabilita...
Díky moc za radu!!!

kjajule
21. říj 2011

@mrsblack Není vůbec za co 😉 Hlavně aby Davídkovi vyhovovalo 🙂

kkomtesa
28. říj 2011

@jitulisek Ahoj, nekupuj žádné chodítko. Mimčo má všechno dělat, až když to samo umí, neposazovat, dokud to nedělá samo, netahat za ručičku, ale nechat chodit, až když umí..., jinak může mít v budoucnu zdravotní potíže počínaje bolestmi zad! Slyšela jsem, že už konečně chodítka zakázali.

kkomtesa
28. říj 2011

@jitulisek PS na ježdění jsou nejlepší klasické tříkolky apod., protože ježdění na odrážedle po delší dobu může vést k nožičkám do X nebo O.