Plyšový pejsek. Nevíte, kde bych sehnala stejného?

gretka79
4. říj 2019

Milé maminky, už více než měsíc pátrám, ale zatím bez úspěchu. Napadlo mě proto, zkusit štěstí tady...
Minulý rok v červnu dostal můj syn od kamarádky jako dárek tohoto plyšového pejska (35 cm). Údajně ho kupovala v Kiku nebo Pepcu (už si nevybavuje přesně). Syn si pejska natolik oblíbil, že bez něj neudělá ani krok. Pes je už hodně opraný, několikrát zašívaný....zkrátka bych potřebovala sehnat nového, ale úplně stejného!
Prosím vás, neviděla jste ho některá z vás teď někdy v obchodě? Nenapadá vás, kde by se dal sehnat? Moc děkuji za jakýkoliv tip!

muhehehe
4. říj 2019

@gretka79 Kde sehnat nevím. Ale i když seženete, nebude to ON. Já bych si nedovolila ho vyměnit za ,,mladšího a hezčího" 🙂

leilinka1234
5. říj 2019

@muhehehe proč hned tak zostra? Navíc paní se na tvůj názor ptala? Myslím, že nežádá názory zda má shánět nebo ne ;) Já držím palce, ať se nový najde 🙂

gretka79
autor
5. říj 2019

@muhehehe A to já si klidně dovolím🙂 buď s úspěchem nebo ne. Starší syn ztratil ve dvou letech oblíbenou kočičku. Hned jsme jeli pro stejnou novou, věděli jsme kam. Po několika dnech se nám vrátila ta původní. Přála bych Vám vidět tu ohromnou radost z obou koček!!! Tahal pak všude obě dvě 🙂

gretka79
autor
5. říj 2019

@leilinka1234 Děkuji. A máte pravdu, shánět budu dál stůj co stůj, třeba budu mít štěstí🙂

anakolut
5. říj 2019

@gretka79 zkusila bych všechny možné internetové bazary, ale bude to úmorné vyhledávání.

lilian2111
5. říj 2019

Máme podobného, ale je to ten co se ohřívá v mikrovlnce 🧐

arola
6. říj 2019

Mame skoro stejneho a byl koypen u Vietnamců