• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porovnejte odrážedla First Bike a Kettler Speedy

27. září 2012 
Vybíráme odrážedlo. Původně jsem měla jasno, že to bude FB, ale nyní jsem narazila na testy a trošku mi zamotalo hlavu odrážedlo Kettler Speedy, které vyhrálo? Máte s ním někdo zkušennost? Je mnohem lacinější, než FB a podle testu vycházejí stejně jen původní model FB apple měl snížené hodnocení za obsah škodlivin, nevím jestli je to ješta aktuální u FB, protože test je z roku 2008.

http://www.test.de/themen/kinder-familie/test/Kinderlaufraeder-Gift-in-den-Griffen-1688273-1689295/

Díky
18. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hojda Ahoj, sice neporadím přímo k otázce, nicméně taky jsem byla rozhodnutá k 2.narozeninám pro FB, ale měli jsme možnost pořádně si osahat a zkusit early rider a jsme nadšení, takže koupíme toto. je ze dřeva, takže přírodní materiál, velikostně i tvarově docela podobné FB, akorát cena krapet vyšší :sweat_smile:
18. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ten kettler speedy nema brzdu, takze bude slouzit jenom chvilku. Sestra poridila odrazedlo bez brzdy a obratem ho prodavala na mimibazaru, protoze byl synovec po par tydnech rychlejsi nez vitr a nozicky mu rozhodne nestacily :confounded:. My zrovna vybirame, ale divame se urcite na neco se zadni brzdou. A na first bike si myslime nejvic, uz jsme ho byli zkouset v Intersportu a juniorovi se velmi pozdaval :slight_smile: Chodi nam casopis DTEST a tam first bike dopadl nejlip.
21. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hojda FB je nej nej nej
23. bře 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak to mě zarazilo, taky jsem byla rozhodnutá pro FB, ale to jejich odrážedlo neprošlo kvůli jedovatým látkám :unamused: , to je pro mě teda rozhodující! a že jsou Němci při testech pedanti. Ten ketler speedy nevypadá špatně ale mají i hezčí modely, ta růžová pro princezny je úžasná, škoda že máme kluka :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, máme kettlera speedy, ale 12.5 blue. Je to jen rozšířená verze 1O o brzdu a je o 5 cm větší. Nemůžu si ho vynachválit. Není nijak těžkej, kola jsou supr a malej už s ním tolikrát třískl a stále mu nic není :wink: Co se týče brzdy ještě nemůžu nic říct, protože Mates ještě nechápe k čemu je. Jen tak pro zajímavost. Kettlera speedy má tady u nás ve městě každý druhý děcko za to FB jsem tady ještě neviděla :slight_smile:

Kdyby ses třeba chtěla na něco zeptat, tak mi klidně písni IP
24. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj fb aj kettler su s brzdou aj bez brzdy, navac ketler ma uzasnu cenu a nie je skodlivy
27. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme koupili FB v Lidlu za 999 a nemůžeme si ho vynachválit. :slight_smile:
27. zář 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek