Porovnejte odrážedla First Bike a Kettler Speedy

hojda
18. bře 2011

Vybíráme odrážedlo. Původně jsem měla jasno, že to bude FB, ale nyní jsem narazila na testy a trošku mi zamotalo hlavu odrážedlo Kettler Speedy, které vyhrálo? Máte s ním někdo zkušennost? Je mnohem lacinější, než FB a podle testu vycházejí stejně jen původní model FB apple měl snížené hodnocení za obsah škodlivin, nevím jestli je to ješta aktuální u FB, protože test je z roku 2008.

http://www.test.de/themen/kinder-familie/test/K...

Díky

j.kriv
18. bře 2011

@hojda Ahoj, sice neporadím přímo k otázce, nicméně taky jsem byla rozhodnutá k 2.narozeninám pro FB, ale měli jsme možnost pořádně si osahat a zkusit early rider a jsme nadšení, takže koupíme toto. je ze dřeva, takže přírodní materiál, velikostně i tvarově docela podobné FB, akorát cena krapet vyšší 😅

bublajs
21. bře 2011

Ahoj, ten kettler speedy nema brzdu, takze bude slouzit jenom chvilku. Sestra poridila odrazedlo bez brzdy a obratem ho prodavala na mimibazaru, protoze byl synovec po par tydnech rychlejsi nez vitr a nozicky mu rozhodne nestacily 😖. My zrovna vybirame, ale divame se urcite na neco se zadni brzdou. A na first bike si myslime nejvic, uz jsme ho byli zkouset v Intersportu a juniorovi se velmi pozdaval 🙂 Chodi nam casopis DTEST a tam first bike dopadl nejlip.

kutcher
23. bře 2011

@hojda FB je nej nej nej

trulenka
24. kvě 2011

Ahoj, tak to mě zarazilo, taky jsem byla rozhodnutá pro FB, ale to jejich odrážedlo neprošlo kvůli jedovatým látkám 😒 , to je pro mě teda rozhodující! a že jsou Němci při testech pedanti. Ten ketler speedy nevypadá špatně ale mají i hezčí modely, ta růžová pro princezny je úžasná, škoda že máme kluka 😀 😀

lamarika
24. kvě 2011

Ahoj, máme kettlera speedy, ale 12.5 blue. Je to jen rozšířená verze 1O o brzdu a je o 5 cm větší. Nemůžu si ho vynachválit. Není nijak těžkej, kola jsou supr a malej už s ním tolikrát třískl a stále mu nic není 😉 Co se týče brzdy ještě nemůžu nic říct, protože Mates ještě nechápe k čemu je. Jen tak pro zajímavost. Kettlera speedy má tady u nás ve městě každý druhý děcko za to FB jsem tady ještě neviděla 🙂

Kdyby ses třeba chtěla na něco zeptat, tak mi klidně písni IP

fatra
27. zář 2012

Aj fb aj kettler su s brzdou aj bez brzdy, navac ketler ma uzasnu cenu a nie je skodlivy

antarres
27. zář 2012

My jsme koupili FB v Lidlu za 999 a nemůžeme si ho vynachválit. 🙂