Přenosné DVD do auta, na co dát pozor při výběru?

andy82
1. říj 2012

Můžete mi prosím poradit, na co si dát při výběru pozor, případně jaké máte vy zkušenosti? Chceme DVD s 2 obrazovkami.

mamkamarketa
1. říj 2012

@andy82 ja bych se zamerila jak se da pridelat do auta. Vetsina z nich nema ten drzak ve vybave ( nebo se nedelaji na dany typ, jen naky uviversalni) jak dlouho vydrzi baterie, v pripade,ze vyuzijete i mimo auto.
A nevim ale ja osobne bych volila 2 dvd nez 2 obrazovky, myslim,ze za rok kazdy bude mit svoje oblibene pohadky a budou hadky na co se koukat

berenika39
1. říj 2012

@andy82 jediná zkušenost - aby to bylo tak nějak v mezích možností nové, ne stařší značka, a z dobrého obchodu (třeba z alzy, datartu a tak). nám se stalo, že jsme u prvního přehrávače celkem snadno ztratili dálku (po tmě, v zimě, navečer, jsem Petra vyndavala, on měl ovladač na klíně, vypadl a já si toho nevšimla. Pak jsme měli problém sehnat nové, naštěstí nám dali v datartu z nějaké propadlé reklamace, ale jinak ke koupi už nebyl. Máme ted už druhý přehrávač, jsme v autě hjako doma, takže využíváme🙂.

sabinadr
18. zář 2014

Ahoj. Chceme kupovat malýmu přenosné dvd do auta. Budeme mu pouštět pohádky z Uložto.cz a jsou v různých formátech. Má někdo zkušenost, které DVD přehraje opravdu vše a ne jako obvykle jen půlku? Moc děkuji 😎

maxpex
4. lis 2014

Ahoj, chtěla bych toto koupit k Vánocům. Jen takové ty 2 obrazovky, co se přidělají na opěradlo hlavy. Máte někdo? Jakým způsobem se nabíjí? A když jsou duální, tzn., že se oba musí koukat na to samé? Našla jsem teď jen značku Sencor..máte někdo jiné zkušenosti?