Příkrmy a kaše z Německa, objednávaly jste?

jarmok
18. únor 2016

Ahoj holky,chtela bych se poradit. Neobjednava nektera z vas prikrmy a kase z Nemecka? Popr.z jakeho e-shopu? Nasla jsem e-shop windeln.de,kde kase Bebivita vychazi na necela 3 Eura. Je to 600g a prikrmy vychazi na necele Euro. Lec postovne je 10E. V Cechach jsem narazila na par e-shopu,ale vse tam maji o dost drazsi nez za kolik bych to koupila primo v Nemecku.
Pro rady rypu var,mam odpoved, ano varit budu,ale sklenicky mi prijdou praktictejsi na cesty. A s kasema se kazdy vecer fakt drbat nebudu. Proto shanim levnejsi alternativu k predrazenym v Ceskych obchodech.

megy
18. únor 2016

tak to tě asi zklamu, ale levnější alternativa asi u nás nebude 🙂 myslím, že drbání se s kašema je docela zábava - koupit ovesné vločky za 12kč nebo krupičku za 20kč a mít to na nějakou dobu je mnohem levnější 😉

sara84
18. únor 2016

Ale zase ty nemecke, napr. Bebevity kase jsou bez palmoveho oleje a dobre! A nepreslazene, ted jsme dostali granul.caj, ktere vuubec nekupuji. Neb jsou preslazene a ten Bebevita je super, jemnoulinko ochuceny, s medunkou. Prikrmy jsrm nemela. Hodne si je chvali.

craki
18. únor 2016

Příkrmy jsou tu levnější, o dost, to je fakt..
Zkus třeba nakupznemecka.cz

A kase... Varim jednou za tri dny, a nechávám v lednici rozporcované a zavrene v kelímku... Instantní mi jaksi nevoní. Ale každého věc ;)

jarmok
autor
18. únor 2016

Na nakupznemecka by me to vyslo stejne,jako bych si z toho nemecka nechala primo poslat 10 veci. Polud bych udelala vetsi obkednavku, uz by me to vyslo levneji. Jedna pani dovazi veci do Brna,ale to je za stejne penize jako nakupznemecka.cz. Asi by se tu nenasel nekdo,kdo by do toho primeho nakupu sse mnou? Idealne z Brna.

lucien
8. srp 2016

@jarmok Ahoj, vyřešila jsi nějak přímý nákup příkrmů z Německa?

jarmok
autor
8. srp 2016

Ahoj. No bud mi je vozi kamaradcin manzel nebo si je vcetne kosmetiky a dalsich veci kupuju od jedne maminky,ktera je vozi z Nemecka a privazi zbozi i z Rakouska. Jinak dm ani Rossmann do cr nezasila.

lucien
8. srp 2016

@jarmok Mohla bys mi poslat kontakt na tu maminku? Nikoho v Německu nemám a zaínáme s příkrmy

jarmok
autor
9. srp 2016
lucien
9. srp 2016

@jarmok Díky

packaf
9. srp 2016

Holky ze Severní Moravy, koukněte zde
https://www.facebook.com/groups/108463685829578...

veronika223
Odpověď byla odstraněná
Zobraz