Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosím, poraďte, jaký plastový domeček na zahradu?

svatebnisatyave
1. dub 2015

Nechci žádný šunt za pár kaček, který se za chvíli rozpadne. Chtěla bych něco kvalitního co vydrží alespoň 3 až 5 let, a pak šup s tím do plastu. A taky něco trochu většího, né pro skřítky 🙂
Co třeba Smoby? Máte někdo? Díky moc za všechny rady.

gabka32
1. dub 2015

ahoj, u rodičů máme už několik let tento barevný http://hraci-domecky.heureka.cz/marian-plast-do...
a brácha pořídil už trochu dražší, ten má i zvonek v
http://hraci-domecky.heureka.cz/smoby-domecek-m...

s oběma si děcka dost vyhrajou, jen na zimu je vždy schováváme 😉

markeeet10
1. dub 2015

No,já nevím...myslím,že to jsou vyhozené peníze...Já malému taky koupila,protože vždycky jak jsme byli někde v obchodě a domeček tam byl vystavený,tak jsem malého nemohla z něj dostat...a ted? jak ho má,a to ho má pul roku,tam byl 2x...vůbec ho to už nezajímá 🙂 Ale musím říct,že jsem taky byla varována od ostatních kamarádek,že to je zbytečná koupě..nu hold,člověk se musí přesvedčit sám :D

majkali
1. dub 2015

Máme tenhle, tuším že Smoby Floralie - sice byl dražší, ale zase vydrží, na zimu ho neuklízíme a nic se plastu nestalo. Je bytelný, jeden z největších jaký jsem viděla (nejvyšší místo má prý 150 cm (neměřila jsem). Když vidím, jaký šunty se jinak prodávají, jsem ráda za tenhle. Kluci si v něm na zahradě docela vyhrají.

krystalka
2. dub 2015

Taky jsme domeček na zahradu nepořizovali, měli jsme doma velký z kartonu z Lidlu, ten byl super, že si ho syn mohl i zvenku vymalovat....ale jak to dokončil, tak byl pak v domečku několikrát a pak už ho to nebavilo a jen tu překážel....takže po téhle zkušenosti jsme plastový na zahradu ani pořizovat nehodlali, užil si je někde venku na hřištích, v herničkách, na dovolených... a to mu většinou bohatě stačí....na zahradu jsme mu kdysi koupili takový ten stan-iglú z Ikey, ten byl skládací....bavilo ho to několik dní a pak už si ho ani nevšiml a jezdil si po zahradě s náklaďákem nebo na koloběžce 🙂....ale tak jsou některé děti, které to baví, ale asi bych nejdřív vyzkoušela nějakou levnější variantu domečku, viděla jsem někde na netu i takový jako stan přímo ve tvaru domečku, se šikmou střechou, dalo se to dát buď dovnitř nebo i ven....ty velké domečky nejsou zrovna levné a několik let to asi děti stejně bavit nebude...ale tak zase to pak třeba poslouží jako kůlnička pro hračky na zahradu 😉 . Jinak jak tu bylo už napsáno, taky jsem ho kolikrát z domečku někde na návštěvě nebo v hracím koutku nemohla dostat....ale už i s jinými věcmi jsem udělala zkušenost, že z toho byl nadšený, když to bylo něco, co doma neměl, bylo to nové, neokoukané....ve chvíli, kdy jsme nějakou takovou věc pořídili domů, tak už to nebylo tak atraktivní a po pár dnech ho to omrzelo...takže některé věci fakt nechávám, aby si užil jen někde jinde 🙂

petulkahe80
23. dub 2015

Ahoj, koukni tu, http://www.hracky-4kids.cz/?loc=search&q=domeček, je tam docela výběr, my tu kupovali děckám loni jeden který jsem tam teď už teda nenašla, sle vesměs je to podobné jen o barvě a velikosti 🙂Záleží jak velké prtě máš a jak dlouho chceš aby si v tom mohl hrát, doporučila bych už asi ten větší, pokud máte třeba děti dvě, tak i kvůli věkovému rozdílu, aby si tam spolu mohli hrávat co nejdýl 😝

Sem začni psát odpověď...

Odešli