Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prosim, poraďte vhodné hračky pre polročné dieťa

macejonka
15. pro 2015

Hracky pre polrocne

no_title
15. pro 2015

Xylofon nebo takové ty kostky, co se postaví na sebe, leporelo, na profilu mám i album na toto téma, tak se můžeš mrknout 🙂. Hračky ale ocení spíš roční dítě, půlročák je nejradši, když mu půjčíš něco, co sami používáte. 😀

ava9
15. pro 2015
Uživatel ava9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ava9.

Něco, co bude hezky hrát a bude hodně barevné. Nějaký plyšák nebo kousátko 🙂

sara84
15. pro 2015

Syn ma 7,5m. Ma rad gumove hracky do ruky, co jdou narvat do pusy. A taky autka a balonky, ale uz leze.Taky neco se zrcadkem Plysaci ho nechavaji chladnym, a sterkatka uz taky nee..

jitavrtule
15. pro 2015

xylofon nebo kostky bych souhlasila že až pro starší (malá má 7 měsíců a tohle zatím naprosto nepobírá). zato překvapivě má ráda pejska od fisher price, toho co se mačkají různý části těla a on hraje písničky, dělá zvuky a bliká. na hrací dece kouká do zrcátka, žužlá vodolepky. ještě celkem frčí pískací (gumová) knížka do vody a "kniha" se zvířátky (pevný karton s obrázky zvířat spojený kroužkem). jo o-ball má taky ráda.

olga_
15. pro 2015

Syn si v tomto věku hodně vyhrál s obyčejným stěrchátkem - plastový kroužek uvnitř dutý se čtyřmi kuličkami. Mrskal s ním o zem a díval se, jak se točí. Tento jev pak dlouhé měsíce zkoumal na všem - pokličky od hrnců, různé misky, vršky atd.

kattyd
15. pro 2015

Nás malý nedávno dostal Clemmy kostky, jsou 6 - 18 m, je to jako gumové Lego a moc se mu to líbí. Sice ještě nestaví ale vysypava je z kybliku a ozuzlava

Sem začni psát odpověď...

Odešli