Půjčovaní hraček - je normální, když mi to vadí?

garfie
12. bře 2009

Jak snášíte půjčování hraček u kojenců, co strkají všechno do pusy? Myslela jsem, že nejsem žádná přehnaná citlivka, ale fakt mi vadí, když moje kamarádky nechají svoje mimina žužlat naše hračky (zvlášť ty plyšové)-a naopak malé vždycky nosím vlastní....je to přehnané?

shaula
22. bře 2009

jandaj: to můžou být afty tak vážné? Mně se dělají celkem často, ale v životě by mě nenapadlo, že to může mít takový dopad, i když je to malé dítě, které ještě není tak odolné jako dospělý...

jandaj
22. bře 2009

shaula: jo může. Taky mě to nikdy nenapadlo, ale bohužel se nám to stalo. Malé tenkrát otekly strašně dásínka, skoro jí nebyly vidět zoubky, měla vysoké horečky a bohužel se jí to posunulo až do krku. Asi ji to strašně bolelo, protože úplně odmítala jíst i pít. Byla dehydratovaná a zhubla 3 kila, což je na tak malý dítě strašně moc. V nemocnici jsem se dozvěděla, že je to infekční. Proto jsem od tý doby velmi ostražitá na to, co moje dítě strká do pusy a nebo kdo strká do pusy naše hračky. Fakt to nestojí za to, aby dítě takhle trpělo.

markiza
22. bře 2009

neriesim 😉

garfie
autor
23. bře 2009

Roana: tak na ocucávání hraček jsem citlivá, ale dudel teda vůbec neřeším, nepřevařuju ho vůbec 😀

roana
23. bře 2009

to garfie - no jo, já to asi přeháněja (už to nedělám 😀 ), ale v nemornici jsme chytly rotavira, tak jsem si pak myla ruce furt, každou hračku jsem denně mydlila a dudáka sterilizovala.

garfie
autor
23. bře 2009

no jo, to chápu....

pattie
26. bře 2009

Přiznám se, že já to neřeším u nás doma a na návštěvy nosím svoje, případně se zeptám, jestli to kamarádce nevadí, když bude moje holčička žužlat jejich hračky a je to.... Ale žužlá hračky jen u kamarádek, nekdě venku bych jí to nenechala (tj. např. v mateř. centru)