Půjčovna hraček, co si o tom myslíte?

ema
30. led 2013

Dobry den chtela jsem se zeptat co si myslite o pujcovne hracek. Porad nejake hracky kupuji tak jsem se chtela zeptat jestli o nejake nevite. Diky Ema

eloana
31. led 2013

my jsme spolupracovali s rannou peci-dcera ma vadu zraku...... do 3 let nam kazdy mesic pujcovali hracky-bylo to fajn. zda neco podobeho existuje i pro "zdrave deti" netusim

lamarika
31. led 2013

Ještě jsem o žádné neslyšela, ale naše město není moc velké, tak třeba ve větších je 😕 Jinak pokud není, tak by nebylo marný takovou pujčovnu založit 😉 Myslím, že spousta rodin by to ocenila 🙂

kalo
31. led 2013

To jsem ještě neslyšela....Ale jestli pak dítě nebrečí, když hračku musí za týden vrátit? Předpokládám, že když si jí oblíbí, chtělo by ji mít doma...

hojda
31. led 2013

Hlavně by to musely být jen hračky, kterou jdou čistit 😉

vendullka
31. led 2013

Už jsem o tom někde četla, v zahraničí se to docela ujalo, hlavně třeba dražší hračky se tak dobře pujčují, protože rodiče je třeba na měsíc pujčí a když hračka dítko omrzí, vrátí se a pujčí jiná a neleží zbytečně v polici🙂

ustarana
31. led 2013

Tiež som po tom pátrala, ale v našom meste nič takého nieje. Čo ma dosť mrzí. Som zvedavá, či niekto o nejakej vie. Na jednu stranu by to bolo strašne fajn, dieťa by malo každú chvíľku novú hračku, ale zas na druhú stranu by asi bol problém v prípade poškodenia alebo zničenia hračky. Ono aj keď sú deti opatrné, tak ten cit v ručičkách je niekde úplne inde ako cit dospelého človeka.

prubnihracku
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prubnihracku
5. srp 2015

Jednu takovou jsem právě zprovoznila, tak jsem moc zvědavá, jak to bude fungovat. Myslím, že půjčování hraček a dětských potřeb může být pro spoustu maminek zajímavé - hlavně, pokud si chtějí před koupí vyzkoušet, jestli jim bude daná věc vyhovovat, nebo potřebují něco jen krátkodobě - třeba dětskou váhu, cestovní postýlku, krosnu na dítě...