Rukodělný dárek pro roční holčičku

2veverka
29. kvě 2012

Ahoj, přemýšlím o nějakém rukodělném či uměleckém dárku pro roční holčičku nebo i o tom, že bych jí sama ušila panenku. Měli jste někdo podobné choutky? Nedostatkem hraček doma netrpíme, jde mi o to, aby dáreček vyjadřoval poděkování a radost, že se narodila. (Mimochodem, odkdy si holčičky hrajou s panenkou a kočárkem?)

camelinka
29. kvě 2012

@2veverka me to taky napadlo,ale absolutne nemam cas ☹ 😀 . Me se hrozne libi hackovane panenky 😵 😵 😵

skurinka
29. kvě 2012

@2veverka -My jsme dostali k prvnim narozeninam kocarek a asi 5 panenek...bude nam 6let a maximalne kdo se vozil k kocarku bylo ze syn vozil dcerku.takze u nas zadny uspech..a s panenkama si nehrajeme vubec.m jsme spis na zviratka

2veverka
autor
29. kvě 2012

@camelinka nemáš nějakou hezkou ukázku, prosím?

camelinka
29. kvě 2012

@2veverka to bohuzel nemam,ale videla sem ji tady u nekoho v albicku

schnek
29. kvě 2012

Dceři jsem k prvním narozeninám šila deku - objevila jsem nějaký čas před časopis Marina a zamilovala se do vzoru. Postupně udělám deky i klukům. Akorát jsem doobjednala poslední látky pro Ondřeje 😉

2veverka
autor
30. kvě 2012

Vím, že panenky šijou ve waldorfksých školkách i maminky dětem. Hm, já se zmůžu nejpravděpodobněji jen na takovéhotoho žužláka na spaní...
Zároveň uvažuju i o nějakém vyřezávaném dárku z Fleru, tam jsou nádherné věci (ručně malovaná zvířátka do krabičky, promakaná Noemova archa...). Ale mám pocit, že v hromadě věcí, které máme doma, se to stejně jaksi ztratí a dítko si s takovým jedinečným dárkem možná ani nepohraje nebo ho neocení...

radun
30. kvě 2012

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8744

Mmch můj dvouletý syn si s kočárkem s panenkou hraje (u prarodičů, mají jeden poděděný po neteřích)...

2veverka
autor
5. čer 2012

Ještě někdo nějaký nápad?

diviska
5. čer 2012

@2veverka ahoj, já vyrábím panáčky z plsti. Jsou hodně oblíbení, dost jsem jich i prodala..a není to zase tak těžké a časově náročné 🙂 teda jeden trvá třeba hodinu od vystřihnutí po ozdobení a sešití..

2veverka
autor
5. čer 2012

@diviska Myslíš prsťáčky, jakoby na divadýlko? Kdybys měla nějakou ukázku, budu vděčná.

diviska
6. čer 2012

@2veverka pošlu ti do IP fotku z mého obchůdku na Fleru..pro inspiraci, moc jich tam nemám, ale něco tam je 🙂

2veverka
autor
6. čer 2012

@diviska Bezva, moc děkuju.

babanci
7. pro 2018

Já šla pexeso. Udělala jsem jen asi 12 kousků, šest dvojic se zvířátky. A panenku jsem šila až asi kolem druhého roku a nyní na Vánoce jsem ušila polštář ve tvaru jednorožce.