S čím si hraje dítě nejvíc z běžných předmětů?

kachne23
4. kvě 2008

ahoj, určitě to znáte - hračky jsou zajímavý jen do chvíle, než si mrně všimne, že dospělí si "hrajou" s něčim jinym, takže se zajímavejma stanou skleničky, příbory, pet láhve, papíry, klíče... Pokud to neni nebezpečný, tak mu to nechám, jak jinak má ostatně objevovat svět. Mně třeba docela v poho příde pet lahev, papír, než ho začne žužlat (takže asi tak 10 vteřin s dozorem) a chrasticí krabičky, co nejdou otevřít (zatim). Jen mi přitom vždycky dojde, jak chytře sou vlastně hračky pro mrňata vychytaný (bez ostrejch rohů, dost vlký, aby je nespolkli...). Zajímalo by mě, co se vám osvědčilo na zabavení dítěte z běžnejch předmětů, co je baví nejvíc🙂?

jabber
4. kvě 2008

Tak nám se nejvíc líbí mobil, dálkové ovladače ke všemu možnému, foťák a kamera (skoro nemůžu točit ani fotit - hned se ke mě žene 😀 ), ale ze všeho nejvíc ji zajímá notebook - jen ho otevřu, tak se přižene, mlátí do klávesnice a má strašnou radost jak se to na obrazovce mění 😀

janickabez
4. kvě 2008

u nás jsou teda naštěstí favoritem stále ještě hračky, nejvíc látkový šustící knížečky se zvířátky...ale mezi hračkama už máme tatínkovu starou bezdrátovou klávesnici 😅

jabber
4. kvě 2008

no já už jsem jí taky dala na hraní svůj starý mobil - je to véčko a to se jí strašně líbí 😀

kachne23
autor
5. kvě 2008

mně na tom nejvíc fascinuje, jaká to byla rychlovka - jeden den sem ho držela u stolu a dobrý a druhej den už sem se nemohla v klidu ani napít. Jabber, dálkový ovladače, to je jasnačka, klávesnice je taky dobrej nápad. Jinak nás baví piáno (to ale neni moc malej předmět na hraní a taťka by ho asi viděl rači s elektrickou kytarou než jako klavíristu..)

jabber
5. kvě 2008

To je pravda - piano i kytara má u nás taky velký úspěch 😀 - na obojí chce 'hrát' 😀 . Zatím má jen svoje malé pianko s lidovými písničkama tak si je pouští 😀