• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S čím si hrají vaše děti venku nejčastěji?

11. června 2013 
Moc by me zajimalo, co je pro vase deti nejlepsi hracka venku. U ceho se nejdele zabavi? Co je top, kdyz jdete na detske hriste?
Napiste mi prosim vek ditete, zda je to kluk ci holka a co ho nejvice bavi( klidne i vypiste co ho bavilo kdyz byl prcek mensi)
Skluzavka
Houpacka
Trampolina
Piskoviste
Horolezecka stena
Domecek
Prolezacky
Houpadlo na pruzine
Kolotoc
Auto, vlacek(neco do ceho prcek vleze a hraje si, ze to jede)
Stena na hazeni micem
Kopani do branek

Uz me nic vic nenapada... Napiste klidne top 3. :slight_smile: diky
26. pro 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás pískoviště, houpačky, branky s fot. míčem. ( kluky baví od malička po těď ( 8 a 10 let) na léto jsem koupila nové hračky na písek, tak tam budou dlouho :slight_smile:)
Když jsme někde na hřišti, tak různé prolézačky.....
Pro dvojčata ( roční mám houpačky, skluzavku a plno hraček na písek, ale co je bude bavit, to uvidíme :slight_smile:
26. pro 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
4,5 roku kluk - trampolina, horolezecka stena, skluzavka
2,5 roku holka - trampolina, houpacka, piskoviste
1,5 roku kluk - houpacka, skluzavka, piskoviste
26. pro 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz od roku a pul bavi malou trampolina, na ni se vyskace a zabavi nejvic, potom piskoviste, domecek, do tepla bazenek... ale myslim, ze samotny dite nevydrzi dlouho u niceho, jsou potreba ty ostatni deti :slight_smile:
26. pro 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
3,5 roku- pískoviště, houpačka, domeček( ten je asi nej) tabule na kreslení křídama, vedle pískoviště kuchyňka na vaření+ nádobíčko,
auto na gelovou baterii, s tím jezdí okolo domu ( máme mercedes), trampolína. To vše máme na zahradě, ale stejně chodíme tam, kde jsou děti, čili na veřejné hřiště. Sám si nechce hrát vůbec.
26. pro 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
skluzavka, trampolína, houpačka...pořadí stále stejné, cca od 3let /do 5let/, jen ta trampolína není všude, kde je tak vede :sunglasses:
26. pro 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluk, rok až rok a půl - pískoviště, tabule s křídama.

Ale jinak nad celým hřištěm suverénně vedou kaluže :grinning:
26. pro 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piskoviste a odrazedlo :wink:
26. pro 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluk (2r. 9 mesicu) piskoviste, piskoviste a jeste jednou piskoviste, dlouho za tim houpacka, vyjimecne klouzacka, prolizacky zatim vubec, prameni to nejspis z horsi motoriky a taky se trochu vic boji.
Holka (1 rok a 9 mesicu) zatim nevydrzi nikde, porad utika, kdyz uz, tak houpacka.
26. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera 3 roky: piskoviste, domecek, klouzacka
Syn 1,5 roku: piskoviste, houpacka, domecek

a oba dva: listecky, kaminky, vodaaaaaa :grinning:
26. pro 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás tam kde je tak vede trampolína, jinak jízda na odrážedle nebo s kočárkem a houpačky :slight_smile:
11. čer 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
od roku do roku a půl: houpačka, domeček, písek, voda, prolézačky se skluzavkou...nejde říct, co nejvíc...prostě musí dát všechno, jinak není spokojený a nejde se domů :grinning:
11. čer 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka, 14 měsíců, vede houpačka, tam vydrží sedět i půl hodiny, pak ostatní děti- pořád jim chce dělat malá a sahat na ně a potom skluzavka a pískoviště
11. čer 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
S jinými dětmi :grinning:

Jinak top 3 asi houpačky všeho druhu, lezecké "stěny", odrážedlo.
11. čer 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barborka 6let - houpačka na hřišti, kolo, koloběžka a teď nový trend kolečkové brusle :grinning:
Vojta za 2měs 4roky - klouzačka, písek, fotbal, pořád ještě odrážedlo a teď nově florbal :slight_smile:
Klárka - její nejoblíbenější je písek a mít ho všude jen ne tam kde má být a pak houpačka a její věrné kamarádky slepičky - trhá jim trávu a háže jim ji přes plot, popř. drobí nějaký ten rohlík :slight_smile:
11. čer 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hračky jiných dětí, 21 měsíců, holka
11. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek