S jakou garáží si nejvíce hrají vaši 3letí kluci?

mamulen
28. lis 2012

Ahoj všem, můžete mi dát někdo konkrétní typ na dětskou garáž, která se vám osvědčila a se kterou si kluci vyhrají? Případně bych si představovala nějakou kaskádovitou dráhu, po které by autíčko sjelo od shora až dolů. Nebo prosím o typy na nějakou jinou hračku, která je u vás v kurzu. Díky moc.

llluckaaa
28. lis 2012

Ahoj, máme od Wadera třípatrovou garáž a nepříjde mi úplně ideální. Je blbá hlavně v tom, že když se o ní dítě opře, tak se rozpadá, protože je složena z více malých dílů. Ale jinak se synovi líbí a hraje si s ní. Uvažovala jsem o tom koupit takovou tu garáž, jak jsou 3 boxy vedle sebe, to se mu v MC líbí a pravidelně si s tím hraje. Jinak u nás je stálice dřevěná vláčkodráha s mosty, křižovatkami ap., kdybych vybírala příště, tak k tomu asi zkusím sehnat ještě nějaké depo... U kámošky jsem viděla takovou vícepatrovou plastovou garáž na vláčky (neodvažuji se to nazvat depo, protože pochybuju, že takové depo ve skutečnosti existuje), to se mašemu prckovi taky hrozně líbilo. Vypadala mi stabilnější než ta na auta, kterou máme doma.

mamulen
autor
28. lis 2012

Díky, právě jsem uvažovala také o waderu, ale se zatočenýma sjezdama. Jednu garáž od waderu už jsme doma měli - s rovnýma sjezdama - a ta právě syna moc nebavila. Taky mě odrazuje to, že to zabere dost místa. Vláčkodráha u nás také frčí, jeden z typů na dárek byla i dřevěná garáž, ale myslím si, že právě ty sjezdy, kdy musí posouvat autíčko by syna moc nebavily. Starší měl takovou klasickou starou plastovou garáž se třema patrama a s ní si fakt vyhrál. Nevím jestli ještě něco takového existuje.

ev.ka
4. zář 2014

obnovuji téma, poradíte někdo?