S miminkem na zahradu?

bednaluca
15. dub 2017

Zdravím vás 🙂 dcera má 8 měsíců.. snažím se nějak vymyslet, jak to udělat, abych mohla být chvilku na zahradě a měla ji přitom u sebe..

Už sedí a zkouší stát, takže v kočárku nevydrží.. Jak jste to řešili vy?
Nemáme zatím žádný altánek, nebo něco podobného.. Bude samozřejmě ve stínu, ale nechci ji nechávat jen tak na trávě na dece...
Ráda bych, aby byla aspoň malinko izolovaná od hmyzu, na což byl kočárek se síťkou ideální..
Napadl mě nějaký dětský stan, nebo bazének.. ale to stále neřeší problém s hmyzem.. Klasický stan se síťkou se mi neustále stavět nechce a na zahradě ho nechávat přes noc nechci..

prosím o radu, pokud vás něco napadne 🙂

eva_sajdla
15. dub 2017

A v šátku se jí nelíbí? Jinak se přiznám, že my jsme u dcerky hmyz neřešili, byla jednoduše na dece, kam jsem jí dala pár hraček a já zatím ryla 🙂.

anetka1701
15. dub 2017

dítěti je nejlíp na dece 🙂 s hmyzem se dostane do kontaktu tak jako tak, velká deka s hračkama je naprostej ideál

bednaluca
autor
15. dub 2017

@eva_sajdla v šátku se jí líbí, nosíme často..ale těch nezvládla bych s ní okopávat zeleninu a neustále se ohýbat..už se pronese :D

bednaluca
autor
15. dub 2017

@anetka1701
přiznám se, že já sama mám nějakou "hmyzí fobii" a tak se toho všeho obávám asi příliš..
asi vyzkoušíme deku a uvidí se..

medulinek
15. dub 2017

Tohle jsem nikdy neresila,dostala deku,hracky,stejne lezla vedle,jeste jsme ani nemeli travu,takze uschlou hlinou cestou necestou a zije 😂

jezz13
15. dub 2017

Jak to s hmyzi fobii delate pri okopavani 😁. Hmyz bych neresila a dala dite na deku. Jezdime lezt do skal, spi se pod sirakem, jezdi i holky s batolatama a nikdy zadne nemelo problem.

ojo
15. dub 2017

taky obdělávám zahrádku a děcka jsem měla vždy na trávě na dece, píchnutý nad nima slunečník 🙂
ale jestli se tak děsně bojíš hmyzu, tak se dá koupit taková ta moskytiéra, co se používá i nad postele, třeba tahle z ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1014... jen se uchycuje na strop, museli vymyslet, kam jí uchytit na nějakou tyč, co zapíchneš do země a bude to takový moskytiérový slunečník, kraje zabezpečit, aby se do ní dítě nezamotalo apod...

bednaluca
autor
15. dub 2017

díky všem za rady 🙂

leki
15. dub 2017

My meli drevenou ohradku aby se mi nekam neodplazil a nejedl hlinu 😀 hmyz to ale neresi

salenas
15. dub 2017

Dřevěnou ohrádku postavit na deku a zakrýt záclonou, tak to řešila má kamarádka. Já s dítkem jedině na balkon 🙂

japona
15. dub 2017

@bednaluca Dítě na deku. Pokud mu nebudete ukazovat svoji hmyzí fobii, hmyzu se bát nebude. A když vydrží sledovat deset minut mravence ci berušku, jenom dobře🙂. U záclon a podobných "vychytávek" bych se bála, že se na tom dítko uskrti..