• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Samostatná hrazdička. Není vratká? Má mít další funkce?

26. listopadu 2009 
Holky, ráda bych koupila samostatnou hrazdičku. Ale nevím jakou. Máte s některou dobrou zkušenost? Nejsou vratké? Nemůže je mimi na sebe stáhnout? Měla by mít nějaké další funkce? Díky
16. lis 2009 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím takovou tu barevnou plastovou hrazdičku nad deku. Nemyslím přidělávací na kočárek, nebo něco takového.
16. lis 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
16. lis 2009 v 16:33 • klara.t
Klárko je to suptr věc pro mimiska my ji máme a malýá je z ní nadšená , může ji mít na dece i když leží v sedádku a nebo se vleze i do postýlky my ji užijeme moc :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3375449&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj nějak se mi tam připletla písmenka no nic snad to přečteš a vřele doporučuji :wink:
16. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaký typ hrazdičky používáte vy?
23. lis 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari, my měly Maa Maa hrazdička aktivní

a fakt super :wink: . Malou bavila už od třech měsíců a užila jí ještě, když se učila stoupat :sweat_smile: . Jinak jsme měly i hrací deku včetně hrazdičky, ale malou plyšáci nikdy moc nebraly, takže jí to nebavilo a jak se začala otáčet na břicho, tak na to prděla úplně :grinning: .
23. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli tuto:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1697403&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1745239&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

byla to ta jednoduchá, ale navěsila sem mu na to i ostatní hračky. Ten ptáček - bývá tam i klaun při stisknutí hraje a svítí, dost hraček tam chrastí...a to ho vždy zaujalo a uspalo. Dlouho na ni jen koukal, pa kuž si s ní časem sám hrál. Vydržela docela dlouho... Jen když už byl pak zručný, tak ji začal rozkládat a lomcovat s konstrukcí, a to byl čas ji uklidit :grinning: . Dá se sehnat hraná třeba za 250 Kč a nadělá dost užitku, my ji měli starší pak taky popujčovali dál a měla též úspěch :slight_smile:
23. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
23. lis 2009 ve 23:21 • kikimaruska
autor
Holky díky, asi bude dobrá...všechny máte tu samou :grinning:
24. lis 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klara.t,my máme od chicca a malý si s ní hodně vyhraje a taky je jedno jestli je na zemi nebo v sedátk,postýlku nevím zatím je v kolíbce a tam máme plyšovou spirálu a tu mu občas dám i na tu hrazdičku,ale u nás už fungují i obyčejný hrkačky do ruky
25. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klara: je super, máme ji taky, teda už si s ní nehrajeme :grinning: ale malá do ní bušila přesně od 1. měsíce a pak si hrála ještě hoooodně dlouho i samostatně s těma hračkama :slight_smile: Máme ji od Canpol B. asi za 199- (byla v hypru v akci mají ji tam často v akci :slight_smile: )
26. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek