Sedačku na kolo - nebo vozík za kolo?

klarisa6
11. únor 2016

Ahojky, mám pocit, že jsem nějak zpustla, nebo co 🙂 pořád se točím jen kolem domácnosti a své dvouleté dcerky, se kterou jsem teď doma... sice jsem někdy celkem znavená... ale jaro se blíží... a cítím, že by to chtělo ještě něco jiného dělat... jednak se přemlouvám, že se budu učit angličtinu, abych trochu procvičila mozek 🙂 ...někdy začínám mít pocit, že pondělí, středa, neděle, jsou stejné dny 😀 ... a také už strašně hodně let jsem nejela na kole. Docela se mi stýská 🙂 A tak jsem si říkala, že bych to kolo chtěla oprášit a začít svou dvouletou dceru vést také ke sportu. A tak se ptám co je lepší pořídit - sedačku na kolo, nebo takový ten vozík za kolo? Mám pocit, že pro pohodlí dítěte je lepší ten vozík, jenže já musím koukat na každou korunku a tak vyjde levněji ta sedačka. Co mi radíte? Děkuji 😉

mmlenka
11. únor 2016

@klarisa6 Pro dvouleté dítě bych jednoznačně volila sedačku. My jí používali i pro děti mladší jednoho roku a taky to bylo fajn i když ne úplně ideální. Ve vozíku se ti podle mě bude už tak "velká" holka nudit. Jen má pak tvoje kolo horší stabilitu, ale zase se vejdeš všude, vozík je obrovská a těžký.

klarisa6
autor
12. únor 2016

@mmlenka Díky za názor. Můžete mi ještě poradit, na co se při výběru sedačky zaměřit? Co má, nebo nemá mít, atd... Díky 🙂

martaa38
7. dub 2016

Souhlasím s mmlenkou – volila bych sedačku. S vozením tak malých dětí teda zkušenost nemám, protože jsme se začali věnovat cyklistice až později, když už malému bylo 2,5 roku. Nedávno jsem mu koupila i novou helmu (roste, jak z vody) :D a měla opravdu úspěch. http://www.ondalek.cz/produkt/bell-prilba-zoom-...