Sedátko Fisher Price. Jste s ním spokojené?

verdik
3. pro 2007

ahoj maminky, jen mám na Vás dotaz, patřím mezi maminky nastávající a ráda bych znala Váš názor. pokud některá máte doma sedátko od fisher price cena asi 1390, jak jste s ním spokojené???prosím poraďte, ráda bych si ho objednala přes internet, na obrázku vypadá dobře , ale není nad vaše názory.je to sedátko určené od miminka pro batole.děkuji moc a hezký večer 🙂

evsi
3. pro 2007

Ahoj Verdik, my toto sedátko máme a jsme s ním moc spokojení. Jednak si v něm dost pohraje ( s tou hrazdičkou ), ale také bez hrazdičky v sedátku jen tak kouká a pozoruje, jen díky tomu stíhám uvařit oběd 🙂 Teď jsem sedátko začali používat i na houpání, krásně funguje jako uspávadlo. Taky vibrace fungují super na bolavé bříško, za chvilku se malé vždycky uleví. Takže já ho moc doporučuji.

elektrona
3. pro 2007

Ahoj Verdik, plně souhlasím s Evsi ve všem. Je to nejlevnější lehátko z těch kvalitních a určitě s ním budeš spokojená (houpe, mimi kouká, uspává, vibruje, hrazdička... prostě samé nej 😀 ). Využíváme ho od úplného začátku - teda asi od 2 týdnů 😉

sokolka
3. pro 2007

Čauky verdik, my ho měli také, teď už ho samozřejmě nepoužíváme, protože by mi odcestoval pryč i s ním 😀 . Ale byla jsem s ním velice spokojená. Dávali jsme ho tam asi tak od 2 nebo 3 týdnů, už si to přesně nepamatuji, ale hrazdička i ty světelné a hrací efekty se mu moc líbili. Takže doporučuji.... 😉

gabca1
3. pro 2007

Jo jo také ho máme, je fajn, vibrace nevím jestli nějak působí zatím mi připadá, že na to malá nereaguje, ale uvidíme časem.

eho
3. pro 2007

Ahoj holky, je to nejoblíbenější lehátko mezi srpňátky, je prima. My ho máme asi od dvou měsíců, vibrace s malým nic nedělají, ale jinak se mu to moc líbí. Klidně koukněte do alba.

akcul
3. pro 2007

Tak i já se přidávám s chválou. Lehátko máme co se malá narodila a jsme s ním moc spokojení. Teď už v něm teda být nechce - nevydrží chvíli na jednom místě, natož ležet v lehátku, ale s oblibou ho obchází, tahá za hračky na hrazdičce a moc se jí to líbí. Takže já doporučuju! 😉 🙂

natalien
3. pro 2007

Taky se přidávám ke spokojeným maminkám 😉 Též se v něm Nellince dost líbí a já jsem za to ráda, páč si mám chvilku pro sebe 😀

verdik
autor
3. pro 2007

Holky, moc Vám děkuji za odpověď,Eho prohlídla jsem si malého v albu a vypadal v lehátku spokojeně. Jen jsem zaslechla , že není moc vypolstrované na zádička a vespod je tvrdá podložka, ale to jen z doslechu. Vám se lehátko osvědčilo, jak píšete, miminka jsou v nich v pohodě a já si ho objednám taky.Musím stále polehávat a dodržovat klidový režim, už tak ležím 8.týden, mám cs1-2 a pan doktor, by byl rád,kdybych ještě 3týdny do toho 36.týdne jsem to vydržela a mimoušek byl v bříšku, nyní jsem 33tt.Tak si objednávám věci přes internet a ještě, že jsou tyhle stránky a fajn maminky jako vy. Díky moc, držte nám pěstičky,pak uděláme taky album s mimiškem,už se těším 🙂

martik28
3. pro 2007

Ahoj, taky jsme moc spokojeni a doporučujeme 🙂

natalien
3. pro 2007

Verdiku, až se budeš nudit, tak mám Nell taky vyfocenou v sedátku - lehátku. Je v něm fakt spokojená. Ty nevypolstrovaný zádička a tvrdší sedací podložka mě taky znepokojili, ale myslím si, že to ničemu nevadí, určo v tom nebude sedět mimi celý den 😵
Přejeme ti klidné a pohodové zbývající týdny těhu, hezký porod a už se těšíme na nové albíčko 😵

eho
3. pro 2007

Verdiku, máš pravdu, polstrované není, ale mimčo je jakoby ve vypnuté látce. Já jsem lehátko vůbec nechtěla kvůli páteři, počkala jsem až malý začne pást koníky, cca. do těch 6-7 týdnů v pohodě ležel jen na zádech, pak chtěl koukat, lehátko nám hodně zpříjemnilo život. Když jíme, tak ho máme u stolu, nebrečí, protože nás vidí a tak. Držím ti palce, ať chlapečka udržíš tak dlouho jak je potřeba a ať jste v pořádku. Být tebou tak počkám a objednám ho třeba až po porodu. Jinak já jsem kupovala na www.amina.cz za 1250 Kč + 50 Kč poštovné.

zuz11
25. čer 2008

marcii • 1d • Dnes v 11:29
Ahojky,
mám mimísko 4 a půl měsíce,,,dostali jsme sedátko od fisher price,,,zajímalo by mě jestli to není špatný na záda?..Píší, že je to od 0+,,,ale nevím,nevím
Dík Marcii

nensy • 2d • Dnes v 11:56
jo tak mi ho máme doma a dáváme tam malou od mala a nezdá se mi že by měla špqtný záda naopak se ji v tom moc líbí

marcii • 1d • Dnes v 11:58
zkoušela jsem ji tam dát a je spokojená,,tak je to fajn...

maarie • 1d • Dnes ve 12:08
Ahojky,
my máme také tohle sedátko od fisher price,malej je v něm od mala a je maximálně spokojenej. 😵 Taky se mi nezdá,že by to nějak škodilo zádičkům.

kim • 1d • Dnes ve 12:14
Taky ho máme a dobrý, vždyť tam seděj v takovém klubíčku, bych řekla, že je to jako autosedačka.Já ho v tom taky měla od narození, max.2 hoďky denně a dobrý, teď ho máme na jídlo a po mlíčku na chvilku, aby mu slehlo 😀

ina.b • 1d • Dnes ve 12:55
Také jsme ho používaly od narození, malá v něm spinkala ráda. Je to super pomocník...

gimik
27. říj 2008

Ahojky holky, tak mi přišlo toto lehátko, ale musím říct, že jsem zklamaná. Myslela jsem si, že je to aspoň na ty zádička potah trošku vypolstrovaný, ale je to kus hadru ☹ . Taky mám tu konstrukci celou na křivo po sešroubování a když chci sedátko zafixovat, aby se nehoupalo, tak se to celé vyklá, taky to máte tak? Taky bych se chtěla zeptat, jestli jste prali hned potah před prvním použitím? Moc děkuji za odpovědí 🙂

romana.st
27. říj 2008

Ahojky holky.
Sedátko máme taky doma a jsem s ním strašně moc spokojená. Dávám ho tam po jídle, nebo když už nechce být na hrací dece. Je tam hrozně rád. Dám mu tam hračky a dokáže si tam hrát strašně dlouho. Navíc se naučil sám houpat, tak je to paráda....Když jdu do sprchy, nebo potřebuji uvařit, dám ho tam a dělám co potřebuji 😉
Konstrukci máme v pořádku. Potah jsem prala už několikráte 😉

DOPORUČUJI 😉

andys26
27. říj 2008

Tak já jsem malého do sedátka začala dávat asi od dvou týdnu zhruba do doby, než se začal sám posazovat a lozit. Moc se mu tam líbilo a i pro mě to bylo hodně pohodlné, protože jsem si ho mohla vzít všude kam jsem potřebovala a malý na mě hezky viděl. Takže vůbec nelituji peněz a za sebe vřele doporučuji. Potah jsem taky prala několikrát a barvičky jsou zatím pořád stejné 🙂

gimik
27. říj 2008

A holky, jak dlouho jste tam drobečky nechávali? Malé je 6 týdnů a bojím se jí tam dávat, dneska jsem jí tam měla 15 minut a už jsem se cítila provinile.

gimik
27. říj 2008

Ještě jsem se chtěla zeptat, zapínali jste často vibraci? Žere to hodně baterii?

andys26
27. říj 2008

Já vibraci teda moc nevyužila, takže baterky jsme tam mělnili snad jen jednou. No a malého jsem do sedátka dávala když už nechtěl být na podložce a nebo zrovna nešel spinkat. Nevím kolik to bylo zhruba hodin, ale dá se říct že tam byl dost často, jakmile se ale ve 4 měsících začal otáčet na bříško tak už jsem ho častěji nechávala na podložce aby se mohl učit otáčet a pohybovat.

kacka.va
28. říj 2008

my jsme vibrace nezapnuli ani jednou.

mkr
28. říj 2008

my ho plně využili a hlavně při krmení když neseděla je fakt supr i na hraní, investice výborná, máme to rostoucí

jitrulka
13. lis 2008

Tak nám právě došlo sedátko s melodiemi a světýlky, a malé se v něm docela líbí... jen mě překvapilo nemile že hrazdička je dost daleko a malá na ni nedosáhne... musíme inprovizovat. Ale jinak snad poslouží 🙂

sisa32
13. lis 2008

Ahoj, dneska jsem dala malou poprvé do lehátka a jak se jí tam líbilo můžete vidět u mě v albíčku. 🙂

bedrunka111
24. únor 2012

AHOJKY, pro první dítko jsem měla sedátko FP, a ted pro druhé jsem jej hledala také moooc se nám osvědčilo tak jsme se rozhodli pro nákup, kupovali jsme ho cca před 8 lety a bylo kolem dvou tisíc a včera jsem objednala toto http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=2984601 a již nám jej i zasílají, a cena se mi zdá víc než super...už se těším co na něj náš druhý prcek 🙂 😕