Seznam hraček Fisher Price, které obsahují olovo

danae
2. srp 2007

Pošlete i svým kamarádkám, zda náhodou nemají nějakou z těchto hraček doma. Je to smůla. Fisher Price jsem vždy brala jako značku, které mohu důvěřovat.

http://www.service.mattel.com/us/recall/39054_I...

hanka274
6. srp 2007

znacka-neznacka...drahe-lacne...koniec koncov made in china a uz blvem....vidim tie ich vagony plne zasraneho smejdu....tak mam sto chuti tym sikmookym podpalit tie ich butiky....
poradte radsej niekto slovenske-ceske oblecenia, hracky...
napriklad aj v draciku som kupila didakticku kocku ceskej vyroby-taka som bola natesena jak hovado-fakt!!
poradte radsej toto-ale v inej teme....

elliana
6. srp 2007

co to? Ja mam len aventky a dost ma to sokovalo....vsade pocuvam, ake su super, ja ich v podstate pouzivam uz od narodenia...mam vyhodit a kupit sklo? poradteeeee...akurat pred 20 min. mala dojedla mlieko z flase a ja mam teraz dost blby pocit

ale tiez som nazoru, ze skodi takmer vsetko, takze ak by som chcela malu ochranit od vsetkeho, tak by som ju musela drzat v sklenenej klietke o hlade a smade, lebo ani voda nie je ok, nie?

mirka414
14. srp 2007

citali ste ze ten sef v cine sa obesil?

macejka
14. srp 2007

Ahojky

také jsem dost překvapené s hračkami od Fisher price,máme jich pár,ale naštěstí né ty na seznamu.No a Avent mě šokoval taky dost,přesně jak tady některá z vás píše,všude jsem na Avent slyšela jen samé superlativy a ono prd ☹ 🙂 Je fakt,že nic se nemá přehánět,ale na druhou stranu mi připadá,že dneska neni nic v pořádku co se týká výrobků.A že pořádně neudělaj ani hračky a potřeby pro děti to je fakt hnus.Vždyť dokonce i kočárky měly překročený hranice phtalátů,nejvíc myslim Bébécar.

jajaalf
14. srp 2007

moc nerozumiem anglicky.mne vcera darovali jednu hracku od Fisher Price,je to taky hadik na decku sedacku do auta..tak dufam,ze neni skodna.dik za radu 😉

petruska77
15. srp 2007

tak tu su dalsie hracky od Mattela (vyraba aj fisher price), ktore su skodlive

http://www.sme.sk/c/3439606/Mattel-stahuje-jedo...

bea06
15. srp 2007

Dnes jsem to taky slysela ze spachal sebevrazdu ten od fisher price..Jinak kdyby se delali kontroli vyrobku hned po vyrobe tak by se tohle vse nemuselo stat..

shiju23
15. srp 2007

pocula som ,davali v spravach,ze su to nebezbecne hracky, rovnako aj od MATELA, my mame gulicky so zvieratkami,ani mu ich nedavam,od kedy som to pocula,je to hrozne,ze uz nemozes verit ani hrackam,ktere maju znacku.

shiju23
15. srp 2007

ja pouzivam,len od AVENT flase,aj sterizizator,ked bol mensi,kto mi potom vrati tie peniaze,ked tie flase boli dost drahe a ostatne veci ktomu tiez,to asi uz nemozeme verit ziadnej flasi,co dieta ma pit teraz z pohara?
citala som ten clanok co je v angline a do spevu mi nebolo,strasne daco,ze pri vyrobe sa mysli skor na peniaze ako na zdravie deti,to im je ukradnute...

maca793
10. lis 2007

baby nebláznite, znova? a ja som chcela niečo od tejto značky pre malú pod stromček!! tak ja neviem, čo teraz jej kúpim 😢

erika153
10. lis 2007

baby fisher price stiahol zasa vyrobky z trhu, bolo to v novinach, ale nie pre olovo vo farbe, ale preto, ze obsahuju male castice, ktore moze dieta vdychnut (nejake kuchynky)
bea samovrazdu nespachal nikto od fisher price 😅 😀
fisher price pouzilo farby na hracky, ktore boli vyrobene v cine a obsahovali vacsie mnozstvo olova ako bolo unosne
a samovrazdu spachal majitel tej tovarne kde im hracky farbili..
my tiez kupujeme od nich hracky, lebo su prekrasne a stale ked o nich nieco ide v televizii, tak sa nahnevam! 😖 uz k nim prestavam mat doveru, pretoze stale sa najde nieco nove, nejaky problem...zatial sa nam podarilo nebezpecne vyrobky uspesne obchadzat, ale cert nikdy nespi! 😠

maca793
10. lis 2007

tak aké hračky budeme deťom kupovať, keď s číny sú toxické, značkové sú toxické.... 😢
hádam sa vrátime s dreveným hračkám?

erika153
10. lis 2007

maca muzi budu povinne stružlikat z dreva 😀 😀 u nas je aj tak najlepsia hracka to co hracka vobec nieje 😅 😖

k.a.t.k.a.
10. lis 2007

tak nielen z číny su veci zlé ale aj od našich susedov z Čiech http://www.soi.sk/index.php?show=298

kristi
10. lis 2007

no,tak tedka teda nevim,si myslim,ze az tak hrozny to asi nebude, ne?

jita2
10. lis 2007

T 😝 aky si myslím, že nebude, to je seznam prostě jen pár vybraných věcí, jinak kdyby se testovalo všechno od základu, tak je prostě vadné všechno

maca793
10. lis 2007

tak potom pri tomto už hračky nadobro doslúžili svojim základným potrebám detí 😵
erika153
mne bude stružlikať len oco, lebo chlapa nemám. 😀

terezkaaa
10. lis 2007

Na můj vkus se tomu přikládá až moc velká pozornost, než doopravdy možná je.Kdyby se dnes zkoumalo s čím jsme si hráli v dětsví my,nechci si ani představit, jak by to dopadlo 😝 😝 😝

denousek
10. lis 2007

terezkaaa tak tak... 😅

maca793
10. lis 2007

a to keby išli do čínskych obchodov, tak by zhabali všetky hračky, ktoré tam predávajú. neverím tomu, že sú na 100% zdravotne nezávadné. 😨

jaduska
10. lis 2007

ja by som povedala, že hračky v čínskych obchodoch sú tak na 90% závadné. A to som asi ešte dosť optimista. Ja pracujem 12 rokov vo veľkosklade hračiek, tak už to mám "v oku". Nechápem kade SOI-ka chodí, veď tie hračky tam nemajú žiadne označenia, ani návody, proste nič. Veď to by bol pre nich raj na pokuty.
A inak, aby som nebola celkom nespravodlivá, nie je čína ako čína. Niektorí značkoví výrobcovia majú fabriky v Číne, ale dávajú si záležať na kvalite. My sme raz kúpili napr.originál adidasy pre malú a boli vyrobené v Indii. Veľkí výrobcovia chcú tiež šetriť na pracovnej sile ☹