Šikovný truhlář z Českých Budějovic, máte zkušenost?

votatera
16. únor 2015

Ahojky. Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá dobré zkušenosti s nějakým truhlářem z českobudějovicka. Budeme kupovat nový byt a není tam kuchyň. A než nějaké studio bych radši truhláře, protože by mohl třeba i pomoci se skříněmi a tak... Děkuju moc za všechny tipy!!!!

marecekavendulka
16. únor 2015

ja mam manzela truhlare,ale nema dilnu.ovsem ma kontakty,muze se poptat...

vikynka33
16. únor 2015

Kamil Tušl (http://www.tusl.cz), web nemá moc aktuální, ale je fakt šikovnej, mám od něj kuchyň, i všechen ostatní nábytek. Jestli teda nevadí, že je z Lišova. 🙂

votatera
autor
17. únor 2015

@vikynka33 Ne to by nevadilo, že je z Lišova - my jsme zatím v Budějkách, ale snad brzy se přestěhujeme na Hlubokou 😀 a můžu se zeptat jen orientačně, kolik tě kuchyň vyšla? Koukala jsem se na Ikeu (tam se to krásně plánuje), ale nejsem si jistá tou kvalitou... A do kuchyňských studií můžu jít vždycky...

votatera
autor
17. únor 2015

Páni! Ten pan Tušl má na stránkách krásný věci! Myslím, že stránky na tohohle pána si uložim!!! 🙂 Dík moc! Chtěla bych právě i předsíň a skříně...

votatera
autor
17. únor 2015

@marecekavendulka Tak jestli by ti to nevadilo... 🙂 Pár kontaktů navíc je asi jistota... Díky 🙂

vikynka33
17. únor 2015

@votatera tak to jsem ráda! Vidíš a to vždycky, když s ním mluvím, že bych ho někomu doporučila, tak říká, že má ty webovky starý a že je nemám ukazovat. Nám teď dělal komodu s přebalovacím pultem a ještě mám objednanou skříňku do koupelny. Nedělá teda z masivu, ale to to snad vadit nebude. Já mám většinu nábytku v kombinaci dvou barev, fakt si s tím dnes můžou díky těm nalepovacím hranám krásně vyhrát. 🙂 Tak kdybys mu náhodou volala, tak řekni, že máš kontakt od Verči Dvořáků z Lišova. 🙂

vikynka33
17. únor 2015

@votatera ty jo, teď fakt nevím, je to už pár let zpátky, ale myslím cca 60-80 tisíc bez spotřebičů. Vestavnou skříň jsem od něj měla asi kolem 20 tisíc, ale je fakt, že netuším, jak se ty ceny pohybují jinde. Já ani studia neobcházela, namalovala jsem si představu s rozměry, pak jsem mu zavolala, on mi k tomu řekl své nápady a tu kuchyň mi přinesl namalovanou od nějaký holky, se kterou spolupracuje v tom grafickém programu. 🙂

marecekavendulka
17. únor 2015

hele tak prej Lukáč z Hluboký je dobrej,jinak hodně kvalitní je Beneš z ČB.

votatera
autor
18. únor 2015

@vikynka33 No, co jsem si zkoušela vytvořit kuchyň v Ikea plánovači, tak vyšla cca na 100 tisíc... A ta skříň si myslím, že se tak dnes ceny vestavěných skříní pohybují... Záleží na tom, jak moc má být velká a jaký vychytávky v ní 🙂 A jak dlouho trvalo, než ti "přenesl" kuchyň z návrhu do reálu - 2 - 3 měsíce? Nebo dýl? Švagrová si teď nechala dělat kuchyň ve studiu (už neví kde, asi Oresi) a trvalo jim to cca 2 měsíce.
A ta tvoje částka za kuchyň byla i včetně montáže, nebo to bylo zvlášť? Díky😀
Promiň, že se tak moc vyptávám, ale osobně si myslím, že hodně lidí si pořád myslí, že truhlář je automaticky drahá varianta. Ale já tak nějak doufám, že dnes už to cenově vyjde podobně, ale když najdeš fakt šikovnýho truhláře, tak kvalitou se to nedá srovnat se studiama....

votatera
autor
18. únor 2015

@marecekavendulka Lukáč? My bychom na Hlubokou chtěli přesídlit... Jinak na Benešem jsem přemýšlela... Říkala jsem si, že bych zkusila třeba 2 trhuláře, Beneše a Oresi a rozhodla se jak podle ceny, tak i podle toho, kdo mi padne nejvíc do oka 🙂 Díky za tipy 😀

vikynka33
18. únor 2015

@votatera Ta cena byla určitě včetně montáže a termín byl asi 1-2 měsíce. Ale počítal se mnou, kdy to budeme chtít dělat, nevím, jak je na tom teď s časem. Ten návrh měl max. do týdne. A souhlasím s tebou, že truhlář, pokud chceš něco kvalitního a podle sebe, určitě není noc drahého. Já bych třeba nábytek v marketu už žádný nekoupila. Takhle ti to přivezou, smontují a máš klid. A ještě originál. 🙂 Tak hodně štěstí při vybírání!

saturnny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz