Skákací koník Rody+houpačka. Je stabilní?

mychule
1. bře 2010

Ahoj, máte někdo zkušenosti se skákacím koníkem Rody s houpačkou? http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/hracky/skak... Zaujala mě ta kombinace skákadla a houpadla. Samotní houpací koníci mi přijdou dost drazí 😒 . Je to při houpání např. dost stabilní? Zaujalo to vaše dětičky? A v jakém věku? Díky za postřehy 😉 .

beruska2x
1. bře 2010

u nas maji ty koniky skakaci v MC, skoro zadne dite tam na tom neni 😅 klouze jim to, jak do boku tak dozadu, prijde mi to naprd 😖

jinak za stejnou cenu koupis houpaciho konika i s rehtanim a mrska ocasem 😉

soanpe
2. bře 2010

my máme houpacího losa z ikey a naprostá spokojenost. z těch nafukovacích mi holka padá a přijde mi, že pro 15m dítě to je dost nebezpečný 😝

mychule
autor
2. bře 2010

Beruska2x a nevíš, nebyly to ty levnější varianty 😕 ? U toho Rodyho mi přijde, že je ten hřbet šikovně tvarovaný, že by se tam dítě mohlo hezky zapasovat.
Soanpe, toho losa taky zvažuju, hlavně kvůli příznivé ceně 😉 . Kdybych se rozhodla pro houpací zvíře, tak by to asi vyhrál právě los 😀 . Je dost stabilní? I když náš Mates je spíš bojácnej, tak myslim, že by na něm až tak nerajtoval, ale kdo ví...
Mně ten Rody pořád vrtá hlavou, že má rovnou 2 funkce 😠 , což se v malým bytě hodí. Nikdo, kdo by s ním měl osobní zkušenost?? 😕

mychule
autor
2. bře 2010

Myslela jsem právě nejdřív ho používat jako houpadlo (namísto klasického koníka) a pozdějš zkusit i to skákání. Teď ve 14 měsících bych taky měla strach, kam by na skákadle spadl 😖 .

mychule
autor
5. bře 2010

... haló, haló, nikdo kdo by mohl poreferovat o Rodym?? 😕

soanpe
5. bře 2010

mně přijde, že ten Rody je fakr na nic
je hrozně široký,takže si na něj dítě samo nevyleze a když nedosáhne nohama na zem,tak je šance na docela slušnej úraz
los z ikey je dobrej.každý raáno na něm houpeme všecky hračky a pak se může houpat i sofí 😀
je fajn,že dosáhne na zem,takže nehrozí spadnutí