• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šlapací nebo eletrická čtyřkolka, auto. Co je lepší?

11. srpna 2011 
Ahoj holky,prosím o radu. Co je podle vás lepší šlapací nebo eletrická čtyřkolka příp. auto? Máme 2-letou dcerku, které se tyto vozítka po vyzkoušení moc líbí. já jen nevím,co je pro její věk vhodné. Je hrozně aktivní,bude na ni tak 2-3 týdně na půl hodky,takže se nebojím,že by pak zlenivěla a nechtěla sama nikde chodit atd. Akorát netuším,jeslti ve 2 letech ty stroje ušlápne nebo je lepší pro ni to eletrické?
10. srp 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že to šlapací neušlápne a zase to elektrické je dost drahé, bych řekla, že zbytečně vyhozené peníze, nevím....Chtělo by to nějakou třetí variantu:slight_smile:
10. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A co třeba tříkolku?
10. srp 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme pro starší holky měli elektrickou motorku a jakmile přišly na ten grif, jak sešlápnout pedál a pochopily, že se musí držet řídítek, tak to zvládly, ale ony jsou listopadové, takže když na tom začaly jezdit, měly skoro 2,5 roku. A jezdily na tom skoro do 5, dokud neexla baterie úplně.
10. srp 2011 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Braska mel kdysi to elektricke auto. Byl z nej nadseny - dostal jej tusim k Vanocum kdyz mu bylo cca 2 a 3/4... A byl z toho nadseny...jen v te dobe vydrzelo to auticko jezdit cca 45 min a to bylo docela malo,ale je to uz hooodne let,tak nevim jak je to ted.
10. srp 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co kolo bez šlapek? Máme firstbike a je úžasné, ale nemusí být takhle drahé, poslouží cokoliv, na čem dítě může bezpečně jezdit - do eletriky bych nešla, děti se potřebujou hejbat, ne sedět a kynout... ani se nedivím, že naše populace pak vypadá tak, jak vypadá...
10. srp 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, náš Vojta miluje všechno co jezdí, ale zásadně odmítal šlapat, ať na tříkolce nebo na šlapacích hračkách, vloni dostal k narozeninám el. traktůrek (sehnali jsme na MMB za 1300,-), tak si hrál s tím, určitě bych se nebála, že z toho nesleze, ono je to zase až tak dlouho nebaví, někam po zahradě dojede, něco naloží, nebo si ho jako opravuje, jede do myčky, tak ho myje... Prostě si s ním vyhraje i jinak než že by se jen vozil. Šlapat začal až letos na jaře a teď ho pro změnu zase nemůžeme dostat z kola. :grinning:
11. srp 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem pro kolo-odrážedlo! :slight_smile: Nezabírá tolik místa a je určitě prospěšnější..
11. srp 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,ja mam doma 16 mesicu stareho raubire koupili jsme mu elektricke auto stalo i s dopravou 3400 mame ho zaparkovane doma takze mladej v nem sedi porad venku vydrzi auto hodinu a půl a jezdi v tom i dcera ktere ted bude pet je i na dalkove ovladani takze super vec kdyz to sami neumi,takze pokud ja muzu radit slapaci bych nekupovala nebavi je to myslela jsem ze auto bude lezet doma a opravdu v nem jsou porad,takze za me urcite auto na baterku :wink: auto i hraje a jde se tam dat MP3 coz se jim libi takze auto jen doporucuji
11. srp 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek