Šlapací traktor, máte zkušenost?

bohmici
20. dub 2014

Ahoj maminky potřebovala bych poradit chtěla bych synovi koupit šlapací traktor ted se teda učíme šlapat na tříkolce baví ho to jen chvilku dlouho na tom nevydrží. Máme v oblibě traktory tak jsem si myslela že by ho to třeba víc bavilo. Máte někdo zkušenosti je to dobrá věc nebo jsou to jen vyhozené peníze? Předem moc moc děkuji

helulicek
20. dub 2014

Ahoj, my ho máme 🙂 a kluci se na něm vyřádí, takže za mě ano 😀 Jezdí s ním po dvorku, na pole (máme tam mezi poli cestu, takže tam krásně najedou), kolem domu, ale na nějaké dlouhé ježdění to není - ikdyž se starším synem jsme s tím objeli i kus vesnice párkrát 🙂
Záleží jestli je možnost s ním někde jezdit a využít ho nejen na procházky....

Kamarádka ho mají a nemají s ním kde pomalu jezdit, jen na prochajdu a kluky to přestalo brzy bavit....

pettule
20. dub 2014

Myslím, že hodně záleží na dítěti. Můj prcek traktory miluje. Když mu byli tři roky dostali jsem takový děsný zničený traktor, tak jsme si říkali super to mu stačí, stejně si s tím nebude hrát a brzy ho to omrzí, ale vůbec. Zbožnuje traktor a tak nakonec dostal svůj nový od Rolly Toys a spoustu doplňků a dodnes je to top hračka venku a to mu je 6 let. I když jdeme na prochajdu tak vezme traktor a šlape. Ale samozřejmě chápu, že né každé dítě to baví. Za nás jednoznačně super hračka. Když přijdou kamarádi, tak si s tím na zahradě fakt vyhrají. Kupovali jsme už větší, právě aby vydržel. Jde za to i vlek, kde vozí mladší ségru 🙂. Máme ještě cisternu a na léto také super. Takže já doporučuji 🙂. Ale mám kamarádku, co také mají traktor a malý si ho ani nevšimne 😒

mercedesse
20. dub 2014

Já mám doma traktorovýho maniaka a šlapací taktor je nejlepší hračka. Je na něm skoro pořád.

killi
21. dub 2014

u nás to byly vyhozené peníze. Měli jsme i vlečku, malá jezdila párkrát u baráku, nikam jinam se s tím jet nedalo a po trávě na zahradě ji to nejelo. 😒