Sluchátka proti hluku pro miminka

marenkav
19. kvě 2018

Ahoj vsem,s jakymi sluchatky proti hluku mate zkusenosti a jste s nimi spokojene? Kterym se naopak vyhnout? Mam 9 mesicni holcicku a chtela bych ji je poridit na obcasne venkovni akce. Diky za tipy 😉

mku
19. kvě 2018

Neni spis lepsi na hlucny akce nechodit? Neumim si predstavit, ze by si syn nechal neco dat na usi a nesundaval to...

marenkav
autor
19. kvě 2018

@mku Tot otazka. Zatim jsem s malou nikde na hlucne akci nebyla. Manzel by sluchatka poridil,ja bych spis stala nekde opodal,kde hluk nebude,samozrejme ne nekde u zdroje hluku,nejsem blba. Proto se ptam na zkusenosti a zajima me i to,zda deti sluchatka na usich snesou.

nisulka
19. kvě 2018

Keď chodime na letecké dni, tak vídam deti, ktoré majú tie velké slúchadlá na ušiach proti hluku. Akú značku netuším...

kajsav
19. kvě 2018

Kdejaký hluk v běžném životě je pro děti škodlivý, ani o tom nevíme, takže nechodit na "akce" není řešení. Je dobré být připraven, pro mě nemyslitelné a nezodpovědné stát s kočárkem u repráků na festivalu, nechat malé děti koukat na živo na formule a to vše bez ochrany sluchu, rostly mi facky na rukou. ☹

Syn měl odmala sluchátka Ems4bubs, jsou super. Už mu jsou malé, tak je zdědí dcera a budeme kupovat 3M Peltor kid. 🙂

kajsav
Autor odpověď smazal
Zobraz
kajsav
19. kvě 2018
zuzineckah
19. kvě 2018

Reklama je tady placená 👍

marenkav
autor
19. kvě 2018

@mku Doufam,ze az se zde budu ptat jakou helmu pro dite na kolo,nenapise mi nekdo,ze by bylo lepsi nejezdit na kole 😂😂

kajsav
19. kvě 2018

@zuzineckah Nechápu, můžu v diskuzích řešit, které pleny jsou dobré a které ne, která UM, ale pro sluchátka to neplatí, když dotaz zní, která sluchátka jsou dobrá?

mku
19. kvě 2018

@marenkav trochu irelevantni ne?

zuzineckah
19. kvě 2018

@kajsav opravdu chceš sluchátka proti hluku srovnávat s plenkami??😂

kajsav
19. kvě 2018

@zuzineckah To je vtip?

gepe
19. kvě 2018

@zuzineckah takze rovnou nahlas veskere prispevky ve vsech tematech ve forech, kde se uzivatelky MK ptaji stejne na jakekoliv jine veci na pouziti ci pouzivani pro deti. S tou placenou reklamou to uz je zrejme paranoia.
@marenkav taky dobra zkusenost s Ems. Nase starsi ma v oblibe i nase dospelacka sluchatka na strelnici od Clear Armor.

verca38
19. kvě 2018

My malicke koupily 3M peltor kid a za me velka spokojenost..používáme i doma,kdyz muz pracuje s pilou nebo bruskou a mala se chce divat🙂na akcich taky super,hlavne na spinkani😉myslim,ze pokud chcete nekam vyrazet,je to dobra investice😉

pandice
19. kvě 2018

@marenkav sluchátka Peltor Kid jsou celkem dobrá volba. Bývají k zapůjčení třeba na hudebním festivalu Colours od Ostrava. Pár kamarádů je pro děti má a jsou spokojení. My kupovali na Amazonu, ale nedají se poslat do ČR, tak odkaz nepřikládám.
Jezdíme na festivaly a venkovní koncerty od malého 7 měsíců. Je to pro mě pomoc, vím, že má uši chráněné. Slyší přes ně, jen to tlumí hluk. Stoupnout si dál není úplně řešení, stejně je ta hudba nařvaná a pro dítě to není ok. Používáme i když mi malý pomáhá při šití na šicím stroji, vrtáme, děláme s pilou, bereme i na pouť, rodinné oslavy, kde hraje hudba na hlas atd. Když byl miminko, brečel u vysávání, sluchátka pomohla.

barchen
19. kvě 2018

@marenkav Ta nase by to nesnesla, cepici nebo satek ji stezi na usich udrzim. Co bych ale ted dala za sluchatka... Sousedi rekonstruuji komplet byt. Denne 7-8 slysime priklep.vrtacku, zbijecku a kladiva. Nemohu ani telefonovat ani s malou mluvit o TV nebo radiu ani nemluvim. Hluk prekracuje povolene hodnoty, dite mi pres den spi jen minimalne, obe jsme na prasky. Kdybych necekala dalsi a nemela terminy odberu,poradny a screeningu tak jsme u babicky..

zuzineckah
19. kvě 2018

Deti s nami absolvovaly i F1, ale nikdy by mě nenapadlo psát sem konkrétní typ sluchátek jaké to vezmou 😱zvláštní, takový podrobný a nadšený popis bez odezvy admina, ale budiž, tady je možné vsechno😉...i kdyz se mažou alba sikovnych maminek 🤷‍♀️

kajsav
19. kvě 2018

@zuzineckah Evidentně jste si sem přišla řešit jiný problém a místo abyste se podělila o svou zkušenost s ochranou sluchu u dětí, tak prudíte a každá maminka, která sem vložila svůj příspěvek, tady podle Vás dělá reklamu. Hezký večer 😉

bassetlady
19. kvě 2018

@zuzineckah takže i odkaz přímo na typ kočáru, nàbytku, lahví, chůviček apod. je reklama? To ale zmizí informační hodnota této stránky. Zvlášť v době šuntů z Aliexpresu.

rebe
19. kvě 2018

@zuzineckah Kodex chování na stránce snadno najdeš kliknutím na Všeobecné podmínky používání na žluté liště zcela dole. Zjistíš tam během pár vteřin, že dávání doporučení na konkrétní výrobky na této stránce zakázáno není a není proti žádnému z pravidel této stránky. Takže nevím, jakou odezvu admina očekáváš. Ale možná by ti i pomohlo, kdyby sis zkusila přečíst definici reklamy, třeba bys pak rozdíl mezi reklamou a doporučením uživatele pochopila 😀

marenkav
autor
20. kvě 2018

@verca38 takze ty peltor uz by ji mohly sedet dobre? Nikde jsem se prave nedocetla od kdy jsou vhodne,tak se bojim,aby nebyly moc velke.

majovasnazilka
20. kvě 2018

Měla jsem pro syna BabyBanz, taky jsme párkrát byli na hudebním festivalu. Pak si je ode mě koupila paní, že prý budou chodit na hokej, nevidím důvod, proč s dítětem sedět doma 🙂

lida9
20. kvě 2018

manzel prinesl z prace sluchatka proti hluku, jen tak pro prcka na hrani nebo pro me na uklidneni pri revu, jak se to vezme😀... a ted -prcek ma rok a neco, kdyz mu je nasadime, tak si je necha asi tri vteriny a chce je dat dolu a pak je chce zase nasadit a zase da dolu... mozna starsi kdyz se jim to vysvetli si je nechaji nasazene, ale v tomhle veku je to za me marne...

kajsav
20. kvě 2018

@lida9 Asi jak které dítě, synovi nevadilo ani když byl mimčo, ani když mu byl rok, ani teď když mu jsou dva 😉

luj89
20. kvě 2018

Ahoj, kdyz jsem toto na MK resila pred nedavnem, nikdp mi neporadil, tak jsem myslela, ze jsem snad jedina maminka, co tohle chce koupit 😀. jdeme za mesic s 11mes. dcerou na festak, tak jsem koupila Alpine muffy baby. Mame doma i takove ty klasicke cervene dospe
acke protihluk. sluchatka na strelnici, ale ty by ji urcite nebyly. tyhle od alpine maji pruznou gumicku kolem hlavicky a mekke polstrovani na sluchstkach. jen ta gumicka by mohla byt vetsi, dlouho to asi dceri nevydrzi...

kajsav
20. kvě 2018

@luj89 s gumičkou jsou pro nejmenší děti no, syn měl ještě v 15 měsících, ale už to bylo na hraně, má velkou hlavu. 😁 Teď už budu kupovat ty pevné.

kajsav
Autor odpověď smazal
Zobraz
kajsav
Autor odpověď smazal
Zobraz
berenika39
20. kvě 2018

@zuzineckah samozřejmě , že takové příspěvky, kdy si maminky navzájem doporučují různé věci, výrobky, které se jim osvědčily, jsou v pořádku. O tom koník je.

xxx3d
20. kvě 2018

Holky, nezlobte se na mě, ale fakt je nutný s batolaty absolvovat tyhle decibelově náročný akce?