Sluneční brýle pro ročního prcka

marguerite
1. dub 2008

Holky tak jsme doma s manžou diskutovali, kdy je asi tak vhodné obstarat prckovi sluneční brýle. Nemáme na kočárku slunečník a ani ho nebudeme pořizovat, tak jsme uvažovali a došli k tomu, že nevíme jak to je 🙂
Nemáte radu od kdy je vhodné dát prckům sluneční brýlky, otázkou však i zůstane, zda to vůbec snesou na očičkách.
Díky za názory a rady

neeve
1. dub 2008

Prý existují nějaké brýle pro takhle malé děti, kamarádka mi o tom říkala, jsou nějaké jakoby měkké nebo co... ovšem otázkou dále zůstává, jestli to na očích v roce snesou... 😅 Zeptám se té kamarádky, kde to viděla, a když tak hodím odkaz 🙂

marguerite
autor
1. dub 2008

Neeve kamarádko moje, díky 😉 Sonduj sonduj 😉

neeve
1. dub 2008

😉

zimnivanek
1. dub 2008

Margi,myslím,že brýlky určo existují,ale je tady problém zda si je prcek na očích nechá nasazené 😀
Dnes už jsou brýle i pro nejmenší,jen jestli to nakonec nevyhraje ten slunečník 😀 co?

pelmisek
1. dub 2008

viděla jsem sluneční brýle pro takhle malé děti v Chiccu, taky uvažuju že je koupím protože Verunka doslova nesnáší sluníčko 😉 asi bude světloplachá po taťkovi 🙂 🙂 🙂

marguerite
autor
1. dub 2008

Nám sluníčko nevadí, tedy Ondrovi..ale mamince to vadí 🙂 myslím, že to není echt zdravé pro takové drobky ne? Včera vykouklo první pořádné a co teprve v létě ☹

monas
1. dub 2008

Náš Honzík snáší sluníčko celkem v poho, ale teď jsem mu brýle pořídila, protože s ním budu jezdit na kole a tam by mu to mohlo vadit. Koupili jsme brýličky JAZO SHADES (brýle pro děti 0-3 roky se dvěma různě dlouhými neoprenovými pásky s možností nastavení jejich délky podle velikosti hlavičky. UV400, zadržují 100% záření UVA a UVB.) Moc se nám líbili, jsou "frajerské", ne takové ty dětské strakaté...Malý si na ně během půl hoďky zvykl a už mu vůbec nevadí...

pitrska
1. dub 2008

Ahojky ja nad tim taky premyslim male jsem je uz zkousela od chicca a jdou ji perfektne a kdyz ji chvalim jak ji slusej tak dela jeee a necha si je jsou za 400kc tak nevim etse ale na leto super ona nesnasi slunicko uz od miminka 😒

marie2
1. dub 2008

Ahoj holky tak my naší malé brýle pořídili po prvních narozeninách u optika.Mněli docela výběr malá je hned nasadila a když viděla že ja nosí máma i táta tak si je ani nesundavala a dnes si o ně sama řekne když svítí sluníčko má dost citlivé oči na světlo po mně.

siima
2. dub 2008

Ahoj holky, my zkoušely včera brýličky od chicca u kamarádky, ale bohužel asi nic pro nás - nasadila jsem je tak 15x a malá se je 15x sundala 😀 ...sundavá si ale i čepičku pokud ji neuvážu fakt dobře 😉 , takže budeme bez nich. Jsou ale jinak moooooc pěkný.

kristynaw
2. dub 2008

tady ty jazo shades sezenu za 10 dolacu-coz je 150 kc 😉 muzete psat IP,kdybyste meli zajem

zevina
2. dub 2008

chicco má brýlky moc pěkné, ale předražené 😝 minimálně ve srovnatelné kvalitě, možná i lepší koupíte v optice za podstatně nižší cenu 😉 teď jsem koukala, že i v DM drogérce mají velikánský výběr brýlí pro prcky za velice solidní ceny, ale nevím jak moc sázet na kvalitu 😕
jinak my je loni taky moc nevyužili, pořád si je sundával a sloužily nám akorát jako kousátko 😀 teď už je to rozumbrada, nasazuje si je sám, nosí je po bytě, ukazuje že má "býle" a že je v nich c-c-c- 😅

draga
3. dub 2008

holky mrkněte na www.brejlicky.cz máme tam odsaď koupený a jsou fajn máme i fotos v albíčku 🙂)

marie.peli
12. dub 2008

Ahoj Margueritue,
právě na téma sluneční brýle pro mrňouse jsem se ptala v optice a bylo mi receno, ze není vhodné úplně malým dětem sluneční brýle v našich podmínkách pořizovat. Nemájí ještě úplně vyvinutý zrak a tak při hmouření očí při kontaktu se sluníčkem si ho "trénují". Doporučují to prý jen na pobyt na horách nebo u moře. A rozhodně je,ale kupovat u odborníků. Kvalita je v tomto připadě myslím hodně důležitá. 😎 Nám je prác´vě devět měsíců.

berynka
12. dub 2008

Ahoj,
zrovna včera jsem u nás na náměstí viděla tak 9-10měsíční holčičku v kočárku a měla malilinké sluneční brýle 😎 . Evidentně jí to vůbec nevadilo 😕 .

pelmisek
14. dub 2008

ahoj, já je Verunce pořídila v Puntanele za 155,- Kč jsou bez gumičky a tak si je vždycky chvilku nechá a chvuilku si je sundává (zatím teda nejsem moc úspěšná🙂
marie.peli to je zajímavá informace, my používáme slunečník na kočárek, ale jak jezdíme tak jí občas zasvítí do obličeje a Verča se začne rozčilovat(ale nepláče na to ona není, spíš se vzteká)
no každopádně zatím zůstáváme u slunečníku + občas brejličky ny zkoušku

aponchie
14. dub 2008

nam vadilo slunicko teda hodne takze od roka cca mela slunecni brylky z DM drogerie s vcelkou majou obrazkem za 49,90kc a jsou v ruznych barvach maji atest jsou mekke

akcul
15. dub 2008

Ahojky,
tak já jsem četla v nějakým časopisu pro maminky, že sluneční brýle nejsou pro tak malé děti dobré. Prý pak můžou být světloplaší. 😕 Naší malé teda zatím sluníčko nevadí, takže ani o něčem takovém neuvažujeme. 😉

aponchie
15. dub 2008

hehe tak manza je nikdy nemel byl takove to komunisticke opalene miminko a je svetloplachy hrozne moc 😀

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
petule.h
25. dub 2008

nám také sluníčko nevadilo a nevadí, ale máme je třeba na kolo, teda už dvoje taky ztratil, jinak jsou tak okolo 100,- max to jde, teď je má ve 2 letech jako zábavu a nasazuje si je, moje švagrová je u dětí má od roku, pač mají alergie.

ene
25. dub 2008

Mame objednane baby banz, Anezka slunicko nemusi, hned fnuka. Normalne bych brejlicky neresila, ale preci jenom to slunicko neni to co driv. Jsem na ni zvedava..

anezka1
25. dub 2008

Já mám švagrovou optičku a ta mi od nich dodala dětské brýle, když byl dceři necelý rok. Určitě bych pořídila brýle u odborníka i tak, nejsou zas tak drahý, ty naše stály okolo 250,- a hlavně jim člověk může věřit. Letos je budem mít druhý léto a stále holce jsou, tak myslím, že se ta investice vyplatí. A nejen proto, samozřejmě. Pokud bych si už koupila brýle mimo optiku, do někteté bych zašla alespoň proto, aby se podívali, zda UVčko opravdu mají.

andrea73
25. dub 2009

Marco mi brýle nikdy nechtěl nosit, už od 3 měsíců jsme chodili na plavání, pokračovali až asi do 2 let a nikdy si na oči nenechal dát plavecké brýle. Tak samé sluneční, když jsme mu koupili první, hned je polámal. Ale cca. před 2 týdny došla kamarádka se synem, co měl na očích slun. brýle a když to Mára zmerčil, hned je chtěl taky, tak jsme mu je koupili v Kauflandu i s UV filtrem, cenu nevím, kupoval je partner, ale myslím že stály kolem kilča. A teď je nesundá z očí, kolikrát s nima chce jít i spinkat 😀

peppapig
25. dub 2009

Ja jsem dceri koupila levne brylky neb porad smejdi a hleda moje. Mela je presne 10 minut, byla z nich tak unesena, ze pri neustalem nasazovani to nezvladly 😒

lena27
29. dub 2009

my jsme koupili brýle v DM, ale domů jsme je nedovezli 😀 😀 😀

pavlinka3
5. kvě 2009

ahoj, tak já teď řeším sluneční brýle pro Matýska, protože v létě letíme do Řecka, tak jsem uvažovala o těch s neoprénovým páskem, protože se mi zdá, že lépe budou držet při řádění na pláži, ale ráda bych znala vaše zkušenosti.......
kdo tyto brýle máte, jsou opravdu tak dobré nebo jen tak drahé? 😅
kdo jste byl s prckem u moře, jak držely normální klasické brýle s nožičkama? 😕
díky 🙂

mildickova
5. kvě 2009

čauky, mi pořídili sluneční brýle s neopr. páskem, stáli na MMB 490,- Kč, vypadají kvalitně i pěkně 🙂 a malý je naštěstí vydrží mít na očích, má totiž alergii na pyl a okamžitě nateklý očička , byli jsme i na očním a máme je prý maximálně chránit, já tedy taky nesnesu ani trochu sluníčka bez brýlí

pavlinka3
5. kvě 2009

mildickova díky.....o nákupu na MMB uvažuji také.....já bez slunečních brýlí nedám ránu kvůli čočkám a pylu, páč mě pak jinak bolí hlava, tak si říkám, aby malej nebyl po mě alergik /i když zatím se nic neprojevilo/