Stavebnice italské firmy z Kiky. Máte zkušenost?

jaku
27. bře 2010

Ahojky, potřebuju radu, nemáte náhodou někdo stavebnici - typ jako lego, ale od italské firmy (bohužel nevím název)- co se prodává v Kika nábytku? Je to průhledná krabice, balení má myslím 120 kostiček a zelený plát, na kt. se dá stavět. Syna zatím moc stavebnice nezajímaly, chtěla bych něco zkusit. Tahle se mi líbila provedením i cenově - jelikož si nejsem jistá jeho zájmem, tak se mi do lega nechce investovat- ale nerada bych narazila na kostičky, kt. jdou např.těžko od sebe. Bohužel víko je zatavené,nelze se do ní podívat v obchodě. Budu ráda za zkušenosti, případně i za jiné osvědčené tipy stavebnic pro 2-letá batolátka.

delikates
27. bře 2010

jaku:my máme stavebnici Žako malý ji dostal na druhé narozeniny a moc ho nezajímala .Ted je mu 2 a půl a už si sní hraje často.wwwzako-cube.cz

delikates
27. bře 2010

www.zako-cube.cz to už je správná adresa 🙂

jaku
autor
27. bře 2010

Delikates, díky, takže myslíš, že je to opravdu jen věkem? Momentálně ho zajímají jen popeláři, takže vysypává popelnice u popelářského auta a jinak pobíhá po bytě a poskakuje kde se dá, nejradši na gauči, ale já bych ráda zkusila právě už něco tvůrčího, trošku na šikovnost a soustředění, proto jsem chtěla zkusit tu stavebnici. Kamarádka mi právě Žako rozmlouvala, že šly špatně od sebe ty kostičky, takže jdou dobře?

kolca
27. bře 2010

ahojky, nevím jestli máš na mysli tu samou stavebnici co máme my, ale dle popisu to sedí na italské Unico. Máme ji, je super. Jajda umí kostičky dávat do sebe od roku a půl a jako bonus jsou plně kompatibilní s legem a i kvalita kostek mi přijde obdobná. 😉

jaku
autor
27. bře 2010

Kolca, firmu opravdu nevím,ale italských dle mého moc na trhu není, takže by to mohla být ona. Mají ji v Kice momentálně cca kol 350Kč. Mě to právě taky připadalo podobné jako lego- teda pro ty menší děti, to jsem ještě zapomněla napsat, že ty kostky jsou možná jak duplo co se týče velikosti.

jaku
autor
27. bře 2010

Teď jsem se dle firmy koukla na MMB, tak je to ona.

delikates
27. bře 2010

jaku:ty kostičky jdou od sebe lehko malý to v pohodě zvládne 🙂

kolca
27. bře 2010

Jojo Jaku jako Duplo. My ji kupovali v Lidlu taky za 350 Kč. 😉

mispuli
29. bře 2010

ahoj mě to podle popisu taky sedí na Unico,pořídila jsem ji k vánocům,ale jen kostičky,míša ted k narozkám od nich dostala kitty safari a je moc hezká http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=M... a hlavně opravdu jde kombinovat s Lego duplo,protože to dostali k vánocům od babičky,takže to ted máme všechno smíchaný dohromady

jaku
autor
2. dub 2010

Díky za opdovědi, nakonec jsme tu stavebnici koupili,je to Unico 😉 , zatím teda není moc velké nadšení,ale tatínek a starší dcera si vyhrajou 😀 , tak snad malého taky začne bavit. Líbí se mi, je bytelná a prakticky zabalená, dobře se uklízí.