Stupínek k WC Kiddy stool 2v1. Máte ho někdo?

ina.b
8. črc 2009

Ahojky. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo máte tento stupínek k WC/umyvadlu: http://www.splavacek.cz/zbozi/541-kiddy-stool-2...
Potřebovala bych zjistit šířku podstavce úplně dole u země. Mohl by mi, prosím, někdo napsat tento jeden rozměr? V žádném internetovém obchodě rozměry nemají uvedené a v kamenných obchodech jsem ji ještě neviděla. Moc děkuji.

ina.b
autor
8. črc 2009

oprava-"zjistit" 😅

ina.b
autor
10. črc 2009

Opravdu nikdo nemáte? 😕

krista
10. črc 2009

Ino tak zkus napsat do toho obchodu ať ti to změří 😅

ina.b
autor
10. črc 2009

Zkusím to, už jsem psala do obchoďáku, kvůli židličce a absolutně žádný zájem, žádná odpověď ☹
Koukala jsem, že už se i nějaká pani (na jejich stránkách) ptala na rozměry této stoličky a přesto jí nikdo neodpověděl. Zkusím asi jiný obchod.

krista
10. črc 2009

Zkus to třeba přes MMB jestli to tam někdo prodává, tam jsou většinou prodejci rychleji on-line a aspoň vidíš kdy se kdo přihlásil a jaký si máš o něm udělat obrázek když nenapíše 😅

krista
10. črc 2009

Tak jem tam jukla já, maji tam i lepší cenu 🙂 a docela se mi to i začlo líbit, něco takovýho by se nám zatím hodilo když si myje malá ruce, protože jinak ji musím tahat, tak dej potom vědět reference jestli to koupíte! 🙂

ina.b
autor
11. črc 2009

Tak jsem ji objednala nakonec od jedné pani na MMB 🙂 Kdyby někdo potřeboval, tak ten spodek měří 30,5 cm.
Určitě dám vědět, až dorazí, jak jsem spokojená.
Taky se mi na téhle stoličce líbí, že se může mít 2 velikosti. Nižší k WC a k umyvadlu vyšší. Také když malou myju, tak mi chudák visí na jedné ruce ohnutá přes umyvadlo a je to nepohodlný. Teď doufám, že už alespoň trošku dosáhne pod tekoucí vodu 😉
Skvělý je hlavně ten úložný prostůrek, do něj nacpeme hračky, které si bereme téměř denně do vany 😀

krista
11. črc 2009

Ino jj ten úložný prostor se mi moc líbí, i ty barvičky, máme pokojíček laděný do zeleno-žluto-oranžova, takže úúúúplně paráda! 🙂

ina.b
autor
15. črc 2009

Ahojky, tak stolička už dorazila, je opravdu skvělá, vypadá mnohem líp než na obrázcích 😉 Už jí máme v koupelně, prostor na hračky je docela ucházející, tak se nám tam vešly všechny zvířátka do vany, které jsme měli předtím v košíčku.
Jsem fakt spokojená. Akorát kdyby malá s tím pořád necestovala po bytě. Je z ní očividně taky nadšená, protože jí stále odnáší z koupelny dobýváku nebo svého do pokoje 😀

ina.b
autor
15. črc 2009

oprava: ...do obýváku...

krista
15. črc 2009

Ino tak to je super, vidíš to mě ani nenapadlo že se to dá využít na ty hračky v koupelně, máme tam s tím obloženou vanu nebo pračku vždycky, to se fakt hodí, navrhnu to manželovi a myslím, že ji taky časem koupíme! 🙂

ina.b
autor
15. črc 2009

Je fakt pěkná, určitě jděte do toho 😉 Te