Super hračky Šapitó, doporučuju

ejaja
15. zář 2009

vřele doporučuju hračky šapito.

beruska2x
15. zář 2009

a co je nanich tak skveleho?? 😝 😀

matilko
15. zář 2009

ejaja, no veru, prečo ich doporučuješ? 😀

my máme doma chrastítko šapito a je hrané stále, malá ho má kupodivu veľmi rada, asi jej vyhovuje, že je z látky, dobre sa jej do toho zakusuje 😀 chystám sa aj na iné hračky z www sapito cz

kubinkov
15. zář 2009

Máme chrastícího zajíce a taky nevím, proč je tak výjimečný. Ráda se poučím. 🤐

matilko
15. zář 2009

kubinkov, tieto hračky sú ekologické a zdravotne nezávadné, skús mrknúť na ich stránky 🙂

kubinkov
15. zář 2009

matilko: 😕 😕 😕

beruska2x
15. zář 2009

koukala jsem na stranky ale libi se mi tam asi 2 veci jinak teda nic moc 😖 zdravotne nezavadnych hracek je hodne 😉

matilko
15. zář 2009

mne sa tam toho páči hodne, aj tie látkové papenky 🙂

kubinkov
16. zář 2009

Jsou to v podstatě trošku jiný plyšáci bez nápadu a originality a takových je na trhu spousta a děti to nebaví, ale dospělí to rádi kupují. 😝 😀 😀

kacka.va
16. zář 2009

my máme dvě chrastítka, ale že by z toho byla nějak víc nadšená to nebyla. S jedním si hrála stejně jako s ostatníma hračkama, s druhým vůbec.

ejaja
autor
16. zář 2009

hodně vydrží a líbí se mi jejich design a ceny jsou taky slušný. já je kupovala ségře a hodně hraček za chvíli odešlo, ale tyhle ne 🙂

ejaja
autor
16. zář 2009

třeba já v minulosti už i rkelamovala fisher price a sapito nikdy.

matilko
16. zář 2009

kubinkov, bez nápadu? mne zase prídu všetky ostatné chrastítka na jedno brdo a zrovna tieto sú iné, malá má to chrastítko strašne rada

ejaja
autor
17. zář 2009

no, právě. mně přijdou taky zajímavý. a vůbec líbí se mi, že jsou šité tady v čechách a ručně.