Svítící želvička. Která je lepší?

kjajule
24. lis 2010

Přemýšlím o koupi svítící želvičky pro našeho lumpíka, tak by mě zajímalo jaké s ní máte zkušenosti existují hrající i různě svítící i v různých velikostech, tak která je lepší. Také jsou v různých cenových relacích tak kdo už máte její koupi za sebou poradte jak a kde nejlépe koupit. Za všechny tipy , zkušenosti a rady moc díky 🙂

kjajule
autor
25. lis 2010

Zajímalo by mě taky jak dlouho vydrží ty 3AAA barerie, nebo jestli někdo má tu co se k ní dá přikoupit ten adapter a má jí přímo v zásuvce...

kjajule
autor
25. lis 2010

nikdo nemá ? ☹

lucenek
25. lis 2010

máme tu berušu je to to samé...ty baterky vydrží cca dva měsíce při každodenním svícení, cca po 45min se samo vypne, o apateru nevím ale vzhledem k výdži baterek mě přijde zbytečný

kristi
25. lis 2010

já už ji objednala, je krásnáááááááááá

kjajule
autor
25. lis 2010

Oni právě jsou i s tím adapterem ale jestli vydrží tak dlouho tak je to opravdu zbytečné já měla strach abych obden nenabíjela baterky jako střelená už takhle nabíjím do všeho možného...🙂
A jako přesně máte?

evcafrank
25. lis 2010

@kjajule my máme tuto :http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info..., syn jí dostal loni od Ježíška🙂, baterky jsme v ní měnili poprvé až nedávno🙂 je fakt, že přes léto jsme jí nepoužívali (¨v době, kdy chodí spát je ještě v létě světlo), ale i přes to je to věrnej kámoš na spaní😉

kjajule
autor
25. lis 2010

@evcafrank přesně tuhle jsem viděla na mimiaukci dražit tak kolem 200-250,- jen by mě zajímalo jestli je to ta samá nebo nějakej šunt...cena je to hezká ale nevim nevim...:-/

evcafrank
25. lis 2010

@kjajule tak to neporadím 😀 možná bych to riskla.....

kikimaruska
25. lis 2010

Máme želvičku, kterou mám v albíčku. Kupovaná na MMB, cena byla 230 kč. Je v reálné barvičce, dá se zapnout na plynulé měnící se barvy-modrá, zelená, oranžová, nebo svítí samostatně. Je k ní návod (ale jen anglicky) a brožurka, kde a jak hledat jednotlivá znamení, která na z krunýře svítí. Modrá barva je nejhezčí a nejintenzivnější, zelená je také pěkná, ta oranžová je nejslabší a nejméně intenzivní (neodpovídá obrázku na krabici, že je krunýř celý oranžový). Naše želvička nehraje...a krom hvězdiček je tam i měsíček a po prvním vyzkoušení jednu noc z ní jsou nadšeni všichni, včetně mě, babičky a dědy... Moc hezká věcička, tak snad vydrží.

kikimaruska
25. lis 2010

Jo a je to ta želvička co dala odkaz evcafrank...má i originál krabici, jen tam chybí český návod, na což tedy prodejce upozorňuje v prodeji. Ta cena je opravdu ale někde jinde, než 799 Kč...to bych za ní nedala... 😒

kikimaruska
25. lis 2010
kjajule
autor
25. lis 2010

@kikimaruska Díky už zkouším dražit tak uvidíme jak dopadnu... 😉
Mě se moc líbí a malej usíná vždy při nějakém světýlku tak by to byla příjemná změna a i spestření 🙂

kikimaruska
25. lis 2010

@kjajule : o my ji už jednu noc vyzkoušeli. Takže se vypíná jak má po těch 45 minutách..no a svítila nám asi 3 hodiny 😅 , malýmu se to hrozně líbilo a mě i rodičům taky. Opravdu to promítá na všechny stěny a pro mě bylo pro oči nejpříjemnější dát jen jednu neměnící se barvu, mám nejraděj tu modrou a pozorovala sem ty hvězdičky...Měla sem dřív nalepovací hvězdy, co fosforeskovaly po nasvícení a ta želvička takto právě svítí, ale ty hvězdičky i měsíček jsou uplně všude... 🙂 . Ráno k ní Kuba hned šel a divil se, že nic není vidět...pak jsem ji ale schovala a dostane ji až na Vánoce....vyzkoušet se musela 🙂

kjajule
autor
25. lis 2010

😀 koukám taky musíte vše vyzkoušet...my s manželem když něco koupíme tak na to vždycky taky juknem...posledne když jsme kupovali k narozeninám plastovou autodráhu tak jsme ji celou rozbalili a sestavily... 😀 magoři no...
Ale tu želvičku fakt nechám až na vánoce... 😎 Ted ještě abych ji za nějakou slušnou cenu vydražila... 😅

kikimaruska
25. lis 2010

No já se bála, abych zas nekoupila nějakou šidku...protože mám docela smůlu na výrobky. Ale objednávala sem ji s kamarádkou...tak by mohla vydržet 😀. No mamka sama říkala, že by si ji klidně taky koupila a pouštěla před spaním...ani mi ji nechtla vrátit, když se s malým kochali... 🙂 ... No, když by ta cena šla nějak hodně nahoru v aukci, tak bych to nechala a koupila ji za cenu pevnou... 😉 . Já viděla nedávno u Vietnamců tu růžovou želvičku, snad i hraje, ale moc se mi nelíbila a chtěli za ní 450 kč 😕 .

kjajule
autor
25. lis 2010

Já jsem si dala strop abych nekoupila pak dražší než se dá sehnat normálně tak uvidíme...🙂

kikimaruska
25. lis 2010

Tak ať dobře pokoupíš 😉 , a jakou sis vybrala, tu růžovou nebo modrou hrající, nebo tu "přírodní" nehrající?

kjajule
autor
25. lis 2010

Tu přírodní nehrající ty barevné mi přijdou takový jakoby placatý... 😀
A malej má tři hrací medvědy tak hrající asi ani nepotřebujem...🙂
Jediný co teda nechápu je, proč dělají některý ty želvy s adapterem do USB...nepřijde mi moc běžné že by malý děti měly vedle postele nebo v pokojíčku Pc....trošku divný no... 😅
Adapter do zásuvky chápu ale USB...to mi hlava nějak nebere.... 😀

kikimaruska
25. lis 2010

USB? No vidíš, o tom ani nevím. Ta naše má dírku kulatou na adaptér. Chtěla bych ho taky dokoupit...jen musím zjistit jaký. Zkoušela sem dát do želvy adaptér co mám na chůvičky-pasoval tam ten ze základny, ale nedělalo to dobrotu. Barvy svítily všechny najednou, nedalo se přepínat a nereagovalo na vypnutí...takže sem to dala pryč a musím sehnat ten správnej. Na baterky funguje správně, jak má.

kjajule
autor
25. lis 2010

U některých želviček píšou že funguje na adaptér 5v ale že není součástí tak zkus nějaký ten 😉
Abych ti neradila ale špatně já a elekrtika to je jak španělská vesnice...😀

kikimaruska
25. lis 2010

No já to nikde nenašla, jaký mám shánět...a v tom aglickým návodu jsem se ještě nevrtala, jen sem ho přeletěla, zda tam nebude nějaké číslo...ten co je na chůvu nevím jaký byl, ale želvě se nelíbil 😨 ...tak pak zkusím sehnat ten správnej.

agnitas
5. říj 2014

Varování před podvodníky - firma TheNewToy (web svitici-beruska a svitici-zelvicka)
"Upozorňuji na nekalé praktiky fiktivní firmy TheNewToy (webu svitici-beruska a svitici-zelvicka) Tato pofidérní společnost, se odkazuje na neexistující sídlo v Anglii a na svých stránkách prodává čínské plagiáty, které se běžně prodávají na různých slevových serverech a vietnamských tržnicích. Firma hrubě porušuje autorská práva Cloud B Inc. a zneužívá originální fotografie. Hračky, které prezentují na obrázcích na eshopu i facebooku neodpovídají vůbec skutečné podobě hraček, které dostanete poštou. Nyní dokonce ukradla video z webových stránek firmy Pexi s.r.o., ze kterého mají zákazníci nabýt dojmu, že se jedná o originální zboží. Pokud se Vám již povedlo si zboží od nich objednat, pokuste se jej neprodleně vrátit, nikdy nevíte z čeho se to v těchto ilegálních továrnách vyrábí, a objednejte si originál. Důrazně varujeme před nákupem u firmy TheNewToy.cz , která zcizila kompletní image americké firmě "The New Toy" , se kterou nemá zcela nic společného!" http://klidneusinani.pexi.cz/klidneusinani/...
http://www.rodina.cz/nazor17220899.htm
I já jsem si naběhla a před rokem koupila u nich svítící želvičku (svítila cca měsíc). Negativní komentáře na FB mažou rychlostí blesku a když se před cca 3/4 rokem jejich podvodné praktiky provalily a dost se o tom psalo na internetu, na čas se stáhli. Teď znovu svoje podvodné stránky obnovili, doufaje, že se na vše zapomnělo, a čínské šmejdy, které vydávají za originál, prodávají dál.

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milannn111
4. bře 2015

Miládko prosím Tě, kde jsi tu želvičku s Bluetooth koupila ? Díky moc za odpověď 🙂

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz