Syn málem spolknul kuličku z chrastítka. Pozor na to

petaska
8. lis 2007

Milé maminky malých milovníků chrastítek, nechci dělat paniku, ale myslím, že co se dětských hraček týče, opatrnosti není nikdy dost.
Dostali jsme pěkné barevné chrastítko, bohužel už nevím firmu, ale z tržnice nebylo. Šlo krásně do ručičky, zdálo se bezpečné, ale včera najednou Honzík zakuckal, zalapal po dechu a já mu z pusinky, resp. zezadu z krku, vytáhla půlku chrastíci kuličky, která se prostě rozlomila a ty maličké kuličky, které uvnitř chrastily, byly všude po koberci. Jestli nějakou spolknul, tak ho to asi nijak nepoznamenalo, ale kdybych nebyla vedle něj, tak kdoví, jak by se popral s tou větší půlkou... Chrastítko je vyfocené na konci v albíčku...

dashak
8. lis 2007

wow, tak štěstí, že to nevdechnul 😝 Asi nejlepší chrastítka jsou ty ve tvaru zicherky, ty jsou zalité a taky jsou dobré do ruky.

mejviz
8. lis 2007

no nazdar 😒

kupinka
8. lis 2007

Tak tos mě teda moc nepotěšila ☹ Ale dashak máš pravdu,těch zicherek máme několik

zany
8. lis 2007

no hezký 😒 Naštěstí nic takového nemáme...
Ale i ty špendlíky se rozmlátí... Prcek s ním házel o zem a taky se rozpadl... Ale naštěstí na zemi a nic nevdechl... 😕

petaska
autor
8. lis 2007

No když jsme to chrastítko dostali, prohlížela jsem ho a zdálo se bezpečné, že z něj nemá co upadnout, vypadnout, rozpadnout...A to s ním v tu chvíli ani nijak nemlátil, jak to dělá třeba s kostkama. Jenže to měl v puse a asi jak to okusoval...i když ta kulička uprostřed se dá s jeho papulkou jen těžko rozkousnout 😒
Fakt je to něco, ale asi se to může stát s čímkoli. Chce to dávat pozor 😉

iza
8. lis 2007

😕 😕 hlavně že je malý v pořádku

berynka
9. lis 2007

Tak to je tedy síla! 😕 Hlavně, že to dobře dopadlo! Chlapečkovi našich známých se zase vzpříčila v puse klipsa, na kterou se zavěšuje dudánek. Taky to bylo docela dramatické, protože to hned nešlo vyndat ☹ .

petaska
autor
9. lis 2007

Berynka: No s dudlíkem máme taky zkušenost-malej si ho dal do pusinky obráceně, najednou pláč, tak jdu k němu a divím se, proč brečí, když mu jen dudlík leží na pusince...Jenže on tam jen tak neležel, ale byl tam tak nějak zaklíněný-prcek si to držátko nacpal nahoru za dáseň a výstupek, co je pod tím držátkem měl za spodním rtem. Taky to nešlo hned vytáhnout, ale rozhodně to nebylo tak dramatický jako s tím chrastítkem-nehrozilo nic strašnýho 😉