Tablet k Vánocům, ve kterém eshopu koupit?

minkamak
24. lis 2013
Uživatel minkamak je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od minkamak.

Ahojky, přemýšlím o tom, že koupím dceři k Vánocům tablet. Je jí 10 a pořád mi trvrdí, že ve škole už všichni počítač mají a taky teď dost často dostávají úkoly, při kterých počítač potřebují a já jí nerada vidím u svého, protože se bojím, aby mi tam něco nesmazala.Takže se chci zeptat, mohli byste mi doporučit, ve kterém eshopu tablet koupit? Nejlepší by byl nějaký s výdejním místě v Písku, ale samozřejmě upřednostním něco se zárukou kvality. Dík

jahodnice
24. lis 2013

my nakupujeme elektroniku zásadně na alze

madormi
24. lis 2013

@minkamak no počítač a tablet je dost rozdíl dle mého ( máme obojí ) 🙂 pokud dcerka chce něco kde se piřhlásit na internet, stáhnout si tam filmy a koukat, kde hrá stažené hry tak tablet stačí ale jako počítat, na čem by dělala domácí úkoly atd to fakt nedoporučuji 🙂 to notebook, nebo alespon mini notas.... neumím si představit že bych psala nějakou slohovku či úkola na tabletu uto by mě odvezli 🙂jinak ale my vše kupujeme na alze pc, tablety, telefony... vše

zivisek
24. lis 2013

No já tedy souhlasím s madormi. Jestli to chce používat i na ukoly tak určitě notebook 🙂

lucieandrlova
24. lis 2013

Plně souhlasím s @madormi je to přesně, jak píše (máme ipad, tablet i notebook) a taky nakupujeme většinu na Alze.

amabilis
24. lis 2013

@minkamak Na heureka.cz bývají většinou popsané obchody a s hodnocením zákazníků, takže se koukni tam. Je tam i napsáno, jestli je to oficiální česká distribuce nebo ne. Pokud tam má obchod dost hvězdiček, nebála bych se. Já si naposledy elektroniku kupovala na korunka.cz a taky plná spokojenost (a i mnohem levnější, než alza, reklama holt dělá hodně 🙂 )

berenika39
24. lis 2013

Na tabletu se nedá psát. Dá, ale systémem mého tchána. hledám, trefím se, netrefím se, jo vyšlo to. Na klasické používání "jako psací stroj", na text.soubory, to prostě není. Jedině s připojenou klávesnicí, což už jde dneska celkem fajn vychytat. Tablet je na surfování po netu, hraní, koukání.
Pokud něco takového kupujeme, tak nejenom my, ale i známí, ktěří jsou IT profíci a radí nám, nakupujeme na alze. fakt nikdy jsme nekupovali jinde, co pamatuju. super servis, rychle, reklamace taky, mají i drive thorugh tady v praze, mě se ta firma líbí🙂. jistotka. no.
kvalitu bych asi hledala podle recenzí na heureka cz.

berynka
24. lis 2013

Souhlasím, co už bylo napsané výše 😉 . Tablet a počítač není to stejné a musíte se rozhodnout, k čemu má vlastně sloužit. Taky záleží, kolik chcete investovat.

Alza je už taky poměrně drahá, na srovnání cen využívám právě Heureku.

A když už tak bych doporučila nějaký ultrabook 🙂

leni78
24. lis 2013

Synovi je deset taky a pry uz jim učitelka rekla, ze příští polovinu roku uz budou při hodinách dostávat tablet, a kdo ho ma doma, ať di nosí svůj, protože erarnich tabletů bude jen 15. Syn notebook ma a tablety u nas letos na vánoce budem nadelovat dva, jeden bude pro něj. Doporučuju samsung. Jinak si myslim, ze bude potřeba v rozpočtu počítat s tím, ze bude potřebovat jak počítač, tak tablet. Eshop dohledas na netu, s rozumným vydejnim místem, ale zavolej si tam, aby ho opravdu měli na skladě.

klouzek
24. lis 2013

Alza,skvělý výber a bezkonkurenční ceny.

bacovaa
25. lis 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Ahoja, já jsem si vybrala a tablet na ehopu cesky-mobil. Teď tam mají akci, takže můžeš nakoupit i na splátky bez navýšení, ale trvá asi jen dva týdny. Ale mají celkově hodně dobré ceny, takže pro mě je to číslo jedna🙂