Tablet pro dítě, jakou značku?

julieaaa
5. zář 2013

ahoj mamky školáčků. Chtěla bych synovi koupit tablet, převážně do auta na cesty. Nemáte někdo zkušenosti, jako značku? Nějaký levnější - do 3000,- ale zároveň nic jednoduchého, chtěla bych ho taky rovnou využívat. Díky za typy 😵

monikabie
25. zář 2013

@kaijko No tak sory že napíše někdo svůj názor. Jděte do híáje

kaijko
25. zář 2013

@monikabie 😀 cha 😀 Ale na tohle se tu právě nikdo nikoho neptal 😀 Jsem to napsala úplně normálně a slušně 😀

dangelo
25. zář 2013

Doporucuji http://tablety.heureka.cz/acer-iconia-tab-b1-nt.... Acer ma celkove dobre jmeno ve svete PC. vysoka vydrz, dobra cena. Tablety budou za par let nahrazovat ucebnice a sesity, nevidim na tom nic zleho.

adelka21
26. zář 2013

Proč se pozastavujeme nad tím, že zde někdo položí takovou otázku, to by koník taky nemusel vůbec existovat, protože odpověd na všechna otázky přece nabídne GOOGLE, ne?

@berenika39 nerozumím co je na názoru uživatelky magdalenabebe objektivního? Snad sympatizuješ s jejím názorem, ale pod pojmem objektivní si představuji něco jiného.

Uráží tou otázkou julieaaa někoho? Utočí na někoho? Provokuje? Používá vulgární výrazy? Ne, takže pro mě je to naprosto korektní dotaz na uživatelky/uživatele, které žádá o pomoc s výběrem tabletu pro své dítě.

To že někdo pracuje v IT, je super, ale tím spíš by se měl snažit poradit a ne hned někoho srážet. 😝

@magdalenabebe - nevím, zda jsi hnusná a zlá, jak píšeš, ale Tvůj přispěvek je dost arogantní a sarkastický, nevím, v jakém přesně oboru pracuješ (IT je přeci jen široky pojem), ale musíš být jednička, i když pro mě opravdový profík je ten,
který zná a umí a dokáže méně zdatným pomoci a poradit, to je pro mě "fachman".

PS. V případě, že jsem udělala zde někde udělala gramatickou hrubku, tak se omlouvám, nebylo to záměrně 😀 😀 😀

adelka21
26. zář 2013

@julieaaa vidím, že jste tablet už pořídili, tak ať dobře slouží 😉

monikabie
26. zář 2013

@monikabie Otázka zněla jakou značku, tak jsem napsala že za mne žádnou. Takže asi tak. Jen jsem odpověděla. Můžu napsat svlůj názotr, jsem svéprávná taže asi tak.

monikabie
26. zář 2013

@kaijko Otázka zněla jakou značku, tak jsem napsala že za mne žádnou. Takže asi tak. Jen jsem odpověděla. Můžu napsat svlůj názotr, jsem svéprávná taže asi tak.

kaijko
26. zář 2013

@monikabie tady nikdo neřekl, že nejsi svéprávná 😀 Takže asi tak 😀

kacisek_1
8. dub 2014

Maminky chtěla bych obnovit toto téma.
Přeci jen od posledního příspěvku uběhlo skoro 7 měsíců a nabídka tabletů se dost rozšířila.
Můžete prosím poradit jaký vybrat, nebo naopak čemu se vyhnout??
Chtěla bych ho hlavně pro prcka na pohádky - popřípadě nějaké hry se zvuky zvířat. 🙂

PROSÍM JEN ŽÁDNÉ HÁDKY, STOJÍM OPRAVDU JEN O RADU. 🙂 DÍKY. :-d

atinkaa
8. dub 2014

@kacisek_1 ahoj, asi to nebude v cenovom limite tu uvedenom, ja som najprv myslela ze budeme kupovat ipad ale asi skoncime u samsungu - tu je i recenzia, jedna z nich nan
http://tech.ihned.cz/c1-61171560-samsung-galaxy...
okukali sme ho a vyzera supersky
tak sa mozno zalubi i vam, mna najviac zaujala ta rucka do detskej rucky co ine nemaju 😉

a pre odporcov, ja som to raz pisala k dotazu na bjorna na ktory som riskla odpoved a potom komunikacie o tom v com radsej nosit nemali konca...tak pisnem pro sichr i tu..ak mi cosi drazdi oko, dam to von - teda necitam, nesledujem, neriesim...malo by platit i tu

atinkaa
8. dub 2014

a este toto stoji za okuk, http://www.tabletinfo.cz/jaky-tablet-pro-dite-v... , su tam este dalsie ak by Samsung nezaujal