• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termovanička Bébé-Jou. Máte ji někdo?

19. prosince 2010 
Ahojky,chci si pořídit termovaničku Bebe jou,máte ji někdo?Ta bez teploměru a dávkovačů je pak o polovinu levnější :unamused: Ale asi ta termo bude praktičtější..
13. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
scheilaa, mně přijde termovanička zbytečná - malý mimčo stejně nekoupeš moc dlouho, takže se ti voda nestihne ochladit a většímu už to neva, spíš je asi v rámci otužování lepší, že ke konci koupání je voda chladnější. Teploměr je možná fajn, ale tak na prvních pár dnů, pak vodu odhadneš v pohodě sama, u nás to zvládl i tatínek. Akorát ty dávkovače bych brala. Ale celkově můj názor - radši bych investovala do něčeho jiného než do vaničky
14. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
scheilla, taky jsem chtěla tuto vaničku, ale nakonec jsem usoudila, že si raději koupím za 300 obyčejnou a nebudu utrácet za blbosti. Obyč vanička bohatě stačí.
14. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju holky,ještě to zvážím.Ta termo mi přijde lepší,ale ty peníze mě trochu brzdí.
15. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, muzu poprosit o radu? Koupila jsem si tuto vanicku v bazaru a vcera jsme poprve koupali. Trosku nechapu ten vystupek ve vanicce. Jak tam maleho mam dat? Hlavou k tomu teplomeru, nebo hlavou do te kulatejsi casti? Prijde mi, ze at ho tam dam jakkoli, tak to formovane dno tam naprosto priserne zavazi.
19. pro 2010 ve 02:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek