Termovanička Bébé-Jou. Máte ji někdo?

scheilaa
13. únor 2010

Ahojky,chci si pořídit termovaničku Bebe jou,máte ji někdo?Ta bez teploměru a dávkovačů je pak o polovinu levnější 😒 Ale asi ta termo bude praktičtější..

ivika18
14. únor 2010

scheilaa, mně přijde termovanička zbytečná - malý mimčo stejně nekoupeš moc dlouho, takže se ti voda nestihne ochladit a většímu už to neva, spíš je asi v rámci otužování lepší, že ke konci koupání je voda chladnější. Teploměr je možná fajn, ale tak na prvních pár dnů, pak vodu odhadneš v pohodě sama, u nás to zvládl i tatínek. Akorát ty dávkovače bych brala. Ale celkově můj názor - radši bych investovala do něčeho jiného než do vaničky

konik88
14. únor 2010

scheilla, taky jsem chtěla tuto vaničku, ale nakonec jsem usoudila, že si raději koupím za 300 obyčejnou a nebudu utrácet za blbosti. Obyč vanička bohatě stačí.

scheilaa
autor
15. únor 2010

Děkuju holky,ještě to zvážím.Ta termo mi přijde lepší,ale ty peníze mě trochu brzdí.

terak
19. pro 2010

Ahoj, muzu poprosit o radu? Koupila jsem si tuto vanicku v bazaru a vcera jsme poprve koupali. Trosku nechapu ten vystupek ve vanicce. Jak tam maleho mam dat? Hlavou k tomu teplomeru, nebo hlavou do te kulatejsi casti? Prijde mi, ze at ho tam dam jakkoli, tak to formovane dno tam naprosto priserne zavazi.