Tipy na darčeky pre 1+ dieťa. Poradíte?

germik
25. lis 2009

Ahojte maminy, viete mi poradit nejaké hračky, oblečenie.....proste niečo,čo by dietatko využilo po roku veku? Vianoce sa blížia a babičky sa už vypytujú čo majú kúpit svojej vnučke....Najradšej máme nehračky /káble,mobily,teraz vedie kapátko od Vigantolu kvoli zúbkom,kusátko nechce ani vidiet 😠 ..../ a jedine čo nás dokáže zaujat sú hračky vydávajúce zvuky...Poradíte? 🙂

ined77
26. lis 2009

ahojky 🙂 ,
taky jsme to hodně řešili a nakonec jsme koupili dřevěné kostky,dřevěný vláček s kostkama,auto,odrážedlo motorku,stanový domeček(ať se má kam schovat až nás bude mít dost 😀 ),hodně obrázkových knížek-barvy,ovoce,věci...atd.ještě chci něco do vany a něco velkého plyšového 😀 .
u nás teď vede hlavně vysavač,s tím by si matýnek hrál pořád 😅 .taky kastroly a pokličky,klávesnice od pc a žaluzie 😠 😀 .dnes utrhnul na balkonových dveřích vlasec od žaluzií(taky nevím,kdo to vymýšlel.určitě děti ale neměl 😀 ).
ještě by se mi třeba líbil nějaký bazének s balónkama,ale to už teda nevím,kam bychom to dali 😀 .takže balónky budou jen v kroužku 😉 .
nejlepší rada asi bude...vezmi ji někam do herničky a uvidíš,s čím si bude nejvíce hrát a to potom kupte 😀 ,teda ježíšek 😎 .

amira55
2. pro 2009

Maminy co kupujete dětem v roce? myslela jsem nějaké kostky nebo tak na lego quatro se mi zdá ještě malej tak nevím....poradíte?popřípadě i s odkazy na netu?díky a myslím si že nejenom já

soanpe
2. pro 2009

geomag, lego duplo - už si s ním hrála v dětským koutku, a rozmýšlím se nad kočárkem,protože vozí plyšovýho medvěda na plastový židli 😀 jo a stan s 500ks míčků 😅 no to bude doma bordel 😀

kjajule
3. pro 2009

u nás ted jednoznačně vedou dřevěné kostky k narozeninám dostal takové malé balení s 12 kostkama , tak k vánocům koupíme nějaký větší kyblík...

pak taky tahací auto, peláší s ním po chotbe pořád dokola a líbí se mu že ho pořád někdo honí... 😀

je to spíš o tom co dítě chce každé je jiné ,u nás třeba vůbec neměl úspech takovej ten dětskej mobil..chce akorát naše ale dětskej nechce.. 😀

já bych udělala to co radí ined77 vzít do herny nebo někam ke kámošce co má dítě a jiné hračky a uvidíte s čím si bude hrát... 😉

mircka
3. pro 2009

Kostky, leporela, auta, chodítko chicco activity (akorát začínal chodit). Malej si s ním super vyhrál a řádí s ním občas ještě teď. Odrážedlo - my koupili velké enduro a zpočátku jsme ho na tom vozili. Dostal od babičky domeček, ale ten šíleně smrděl, tak měl prcek smůlu, ☹ ale věřím, že by ho jistě užil (rád se schovává). 🙂 Pak taky různé vkládačky, kroužky co se nasazují podle velikostí.
Dostali jsme použité lego primo - vláček - (to, které jsem koupila kdysi dávno synovcům 😅 ) a s tím si začal hrát až tak v roce a čtvrt.
Piánko se zvuky zvířátek, motorický labyrint (taky u nás velkej hit), kytara (taky hodně zábavy).
Co ho tenkrát nebralo a nebere doteď, tak to jsou věci, které samy jezdí a ječí (dárek k Vánocům a pak pro jistotu ještě ke svátku od tchýně - byť věděla a viděla negativní reakci).

romcatko
3. pro 2009

u nás po roce největší úspěch kočárek s panenkou a auta - menší i větší náklaďáky, kostky a ted taková ta vkládačka tvarů ( ale jen se 4 tvary, ta složitější ji zatím spíš rozčiluje). taky všechno co hraje - piáno, mašinky. a míče - různě velké. kostky už tu holky psaly. o a knížky. odrážedlo a duplo my kupujeme až ted v 1,5 roce.

martimarti
3. pro 2009

Pro holčičku doporučuji kočárek golfky, pokud ještě nemáte. Malá je dostala k 1.narozeninám a bereme je i na procházky, vozí si své plyšáky, jedny už úplně zhuntovala a koupili jsme už nový 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

amira55
3. pro 2009

kjajule prosímtě jaké kostky myslíš ty dřevěné? ty jak jsou v kyblíčku-nejsou až od dvou let?mohla by jsi sem hodit odkaz?

coriven
3. pro 2009

ahojte,
tak pro holčičky můžu doporučit jednoznačně kočárek (stačí nějaký malý plastový) jak se malá rozchodila tak ji to strašně chytlo
a taky cokoliv na tahání - my máme např. vláček, to ji stále baví

Dřevěné kostky jsou taky paráda - na stavění komínů, dělání ohrádek pro zvířátka...
A taky nějaké blosti do vody - nejlépe zvířátka
A knížky - leporela... (opět se zvířátky jsou nejlepší) a s říkadly, uběhne měsíc a uvidíte jak po vás prcek bude chtít pořád odříkávat jeho oblíbenou říkanku 😅

kjajule
3. pro 2009

no dostal v krabičce takové ty s obrázkama jak se skládají různé a líbí se mu pořád zkouší stavět na sebe a tak...něco jako toto ale s autama... http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

jinak chci koupit tyto http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/drevene-h... někde píšou že jsou od jednoho roku někde že od tří, ale myslím že kostkama se neudusí a stejně už hračky moc neohutnává takže to bude o.k. 🙂

jitrulka
4. pro 2009

tak u nás vedl jednoznačně gumový skákací koník a chystám se koupit i takový ten malý látkový stan, pač malá se stále někde schovává. a miluje kočárky nebo větší auta.... 😀

musko
4. pro 2009

akékoľvek hračky do vody, drevené kocky, loptičky......

berynka
4. pro 2009

Já synovci koupila něco z Geomag Baby... jsou tam zvířátka, je to do vody a zároveň stavebnice. Tak snad se to bude líbit 😉 .

kapka1
5. pro 2009

U nás si děti přáli plyšové hračky a jako obykle perličku. V přání je veverka z Doby ledové a plyšový tygr. Tak jsme hledali na netu. Noooo konečně jsme to všechno našli na tomto fakt cenově dobrém shopu. Doporučuju. Otazko je, jakou velikost vybrat. Stalo se a máme to doma. Hurááááá. http://www.plysove-hracky-eshop.cz/ jak veverka, tak tygr je opravdu parádní. Otázka je jak dlouho jim tyhle hračky vydrží a kdy je najdu pod postelí....... znáte to.

papuellka
6. pro 2009

Holky a co tenhle nákupní vozík http://www.hracicka.net/nakupni-vozik-eanG0014-..., viděla jsem ho u kámošky a myslím, že bude naprosto super na vožení hraček a ještě hrká... A pak tahle lampička http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1400490 ta mě učarovala...🙂

lastom
24. únor 2016

ahojte, s tymi plyšákmi je to super nápad, u nás sa to tiež uchytilo u krpca /1,5 roka/. My sme ale kupili rovno hrejiveho plysaka, kazdy vecer ho musime pred spanim poriadne nahriat a potom sa uz maly upokoji a pekne zaspi. U nas to doniesol jezisko od svokry a myslim, ze to kupila na darek . cz alebo nieco take podobne. Oficialne sa to vola hot dog dalmatin. Je to aj vankusik aj plysak, takze ho musime brat malemu aj do auta na cesty.