Trampolína 305 cm, poradíte jakou koupit?

bobulka2009
7. dub 2012

ahoj, uvažuji o koupi trampolíny na zahradu. Měla by mít asi těch 305cm. Poraďte a svěřte se se zkušenostma.
Díky Tereza

mishakk
8. dub 2012

Ahoj, my máme trampolínu od www.megatrampolíny.cz. Měla by mít určitě 4 podpěry,což tahle má ,většina mívá jen 3. S touto trampolínou jsme moc spokojeni. Míša

makovicka80
5. únor 2013

Tak mě děti přemluvily a také bude trampolína, pořídíme určitě tu o průměru 305 cm a určitě se čtyřma nohama, to je dobrý postřeh mishakk, teď už jen váhám nad barvou a přemýšlím nad touhle: http://www.fastjump.cz/trampolina-305-cm-s-ochr... a nebo touhle: http://www.fastjump.cz/trampolina-305-cm-s-ochr...
co si myslíte jaká je lepší zelená trampolína a nebo modrá? a nemá z Vás někdo zkušenost s tímto prodejcem?

ia.
5. únor 2013

nej trampolíny, nej cena
www.nejlevnejsisport.cz

makovicka80
11. únor 2013

tak na to koukám jenže ty MasterJump na nejlevnejsisport.cz mají jen tři ty dvojité nohy, míň pružin a hlavně nosnost jen 100 kg 😒 bojím se, že by ta třínohá měla špatnou stabilitu a manžel má 90 kg, takže by na ní ani nemohl s malým skákat, protože by ho ani neunesla a teď ještě koukám, že se ještě musí dokupovat žebřík a plachta zvlášť, takže není co řešit a jdu do té zelené trampolíny 305 cm od Fastjump... 🙂

zuzicz
18. bře 2013

@makovicka80 ahoj, chtela bych se zeptat, jestli jsi uz trampolinu koupila a vyzkousela a jaky je tvuj nazor na ni? Taky prave vybiram a jsem docela ztracena. Dekuji.

klvob
18. bře 2013

Ahoj! Také zrovna vybírám trampolínu a nejlépe na mě působí ta FastJump, ale nikde jsem nenarazila na nikoho, kdo by ji měl. Máte někdo osobní zkušenost? Díky!!!

petra.a
7. dub 2013

@klvob tiež ma to zaujíma, prehľadala som net a nenašla som absolútne nič. No keď som ju na netu zbadala, tak som bola pre ňu rozhodnutá, padla mi do oka výzorovo aj popisom, ale to ticho na nete ma docela odrádza 😖

klvob
8. dub 2013

Petro, přesně tak, taky se trošku bojím. Ale když jsem ji ukazovala manželovi, souhlasil, takže jak bude trochu počasí, koupíme ji a potom dám vědět 🙂

petra.a
9. dub 2013

@klvob no včera mi zrovna pán odpovedal na mailik, že tie trampolíny má k vidění doma v Pátku u Poděbrad, tak uvidíme, možno tam zájdeme. A teda, že je možné si ju ihneď zakúpiť. Ale začala som hodne premášľať aj o nákupu z megatrampoliny.cz. Aj keď je to tam podstatne drahšie, je vačšia a je k nej hodně doplnků, tak fakt neviem. Je to hodně peněz a ja nechcem kúpiť nejaký šunt. Fakt sa neviem rozhoduť. 😖

klvob
9. dub 2013

pokud by ses na tu FastJump jela podívat, prosím, dej mi potom vedet. já to mám moc daleko a nemůzu tam bohužel jet. o megatrampolinach jsem také uvazovala, ale je to na nas prilis moc penez.

makovicka80
17. dub 2013

Tak včera jsme u pána byli pro tu zelenou trampolínu FASTJUMP, pán má všechny velikosti složené na zahradě, takže jsme si je mohli prohlédnout i vyzkoušet, ukazoval nám i jednu jak vypadá po dvou zimách venku a byla v pohodě, takže si myslím, že jsme koupili dobře, pán je ochotný a všechno nám zodpověděl, jen jsme museli chvíli čekat, protože tam měl pro trampolínu někoho před náma a po nás už tam byli další lidi... fronta jak na banány 🙂 určitě doporučuju osobní návštěvu a vidět to...

petra.a
19. dub 2013

@makovicka80 akú veľkosť ste si teda kúpili? Chystám sa tam v utorok a ponúkol mi trampolínu 457 cm, len neviem či nie je už veľmi veĺká a u tej 366 cm mám pocit, že je malá 😀

makovicka80
20. dub 2013

my jsme si vzali tu 305 cm zelenou, mám dva špunty a bohatě nám to stačí, prodává se asi nejvíc, protože jí tam brali s námi tři další lidi co tam zrovna taky byli... jo tu velkou jsem tam viděla ta je opravdu mega, děti jí samozřejmě hned chtěli 😀 ale nevím kam bych jí dala, no mě se zdála totiž už moc velká i ta 366 cm, tak pak napiš jakou jsi pořídila... 😉 my už jsme jí dneska dopoledne složili a ta zelená vypadá fakt super, jsem moc ráda, že jsem jí vzala 🙂

jablo76
2. kvě 2013

@makovicka80 ukazoval vám pán i certifikáty bezpečnosti? Zaštiťuje se s nima na stránkách, ale jsou neplatné.

ollie195
13. čer 2013

Dobrý den, dotaz na jablo76, chtěla bych se zeptat jak jste zjistil(a) že certifikáty o bezpečnosti jsou neplatné? Už jsem se na 90% rozhodla že si trampolínu FastJump koupím, ale po přečtění vašeho příspěvku zas nevím. Děkuji moc za odpověď.

pet_001
14. čer 2013

@jablo76 ... prosím, jak jste zjistila, že jsou certifikáty neplatné??? ... také jsem chtěla tuto trampolínu objednat... moc děkuji za info 🙂

skvrne2
18. čer 2013

My jsme pořizovali v Jysku http://www.akcniletaky.com/letak-jysk--vikend-z... a jsme spokojeni :o)

mirusak1
25. led 2014

Maminky, obnovuji diskuzi. Vybíráme trampolínu asi kolem 3,6 metru. Důležitá je pro mne bezpečnost. Celkem se mi líbí trampolína značky Rulyt, máte někdo zkušenost? V popisu mne zaujalo hlavně toto: Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Certifikace podle TÜV SÜD GS.
Já jsem na ty různé certifikace zatížená, ale není nad osobní zkušenosti, tak pište 🙂

frufrunka
25. led 2014

@mirusak1 Tak zrovna ty certifikace nevím... Ono tohle najdeš skoro na každé trampolíně, stejně 99% z nich vyráběli soudruzi v Číně a nikde nejde ověřit, jestli je to pravda - na všech těch jedovatých panenkách jsou taky uvedené certifikáty.
My jsme trampolínu kupovali před rokem a půl (tedy větší průměr), ale hodně jsem si o tom zjišťovala, tak snad můžu malinko poradit. Neměla by mít rukávy na ochrannou síť z takové té černé nebo modré "pytloviny", to se za dva roky rozpadne (zkušenost švagrové), ty rukávy by měly být poplastované, jakoby zataven do plastu. To samé ochranný límec kolem skákací plochy. Také ochranné sítě jsou různé - některé jsou takové jakoby volnější, s oky do čtverečků. K trampolíně bývají upevněné jen třebas ob-jedno pole a dítě kolikrát může i pod tou sítí propadnout, nehledě na to, že se tyhle sítě často trhají. Lepší trampolíny mívají sítě pevně obtažené kolem skákací plochy, očka jsou většinou kulatá (jiný systém tkaní) a úchyty i dva na jedno pole. Dál tyče držící ochrannou síť by měly sahat až k zemi, některé trampolíny je mají jen přichycené k rámu, ale nedosahují až na zem. Zapínání by mělo mít jak zip, tak karabiny. Nohy trampolíny by měly být do dvojitého W, ne jenom samostatné tyče.
Tolik o bezpečnosti. Dál skákací vlastnosti - nevím, s kolika pružinami se dělají ty 3,6 metru, jestli jsou na výběr dvě možnosti. My máme 4,3 m a ty se prodávaly buď s 88 nebo 96 pružinami. My jsme koupili s 96 a kdybych mohla měnit, brala bych 88 - s méně pružinami je trampolína "měkčí", lépe pruží, pro děti ideální. Na těch 96 pružin jsou děti moc lehké, neuskáčou to, to je spíš pro dospělé. Ale nevím, jak je to u těch menších.
Co jsem koukala na tu Tebou uvedenou značku, zdá se, že splňuje všechno výše napsané, ale chtělo by to vidět přesně ten materiál rukávů a ochranného límce. Podle obrázku ale vypadá opravdu dobře!

mirusak1
25. led 2014

@frufrunka Moc děkuji, seš zlatá 🙂 Zkusím zjistit ten límec, ale podle fotek toho moc nepoznám a asi to budu muset risknout a objednat na slepo přes net. Asi se bohužel nedostanu někam, kde bych ji mohla okouknout na živo. Maximálně bych ji vrátila, když by se mi nezdál materiál. Ještě jednou moc děkuji za názor. A ještě bych se zeptala, kde si objednala ty? Podle toho popisu bych to tipovala na megatrampoliny?

frufrunka
25. led 2014

Jojo, megatrampolíny, ale informace jsem si zjišťovala i od ostatních - od trenérky, která profesionálně trénuje děti na trampolínách, u sportovního oddílu a od známých. A v podstatě to, co píšou na těch megatrampolínách, je pravda, na tom se shodli všichni. Ale co jsem tak koukala, tak kvalitní trampolíny nejsou jen tam, nabízí je víc obchodů pod jinými značkami. Když se ale prohlédnou obrázky, opravdu jsou v tom rozdíly... 🙂

frufrunka
25. led 2014

@mirusak1 Pořád zapomínám zmáčknout "odpovědět", abys dostala upozornění... 😀

frufrunka
25. led 2014

@mirusak1 Jinak jsem naživo viděla i tu fastjump, kterou začíná příspěvek, i jsem na ní skákala a byla super, právě tu měli v tom jednom sportovním oddíle.

hojda
22. bře 2014

@frufrunka Mohla bych vědět, jakou jste tedy vybrali trampolínu vy? Přijde mi, že je tom megazmatek 😔

frufrunka
22. bře 2014

@hojda My máme nakonec z těch megatrampolíny, průměr 4,3 metru a 96 pružin. Průměr je naprosto super, kvalita trampolíny se zdá taky (teď se bude letnit - sundali jsme jen ochrannou síť, zbytek byl venku celoročně, tak uvidíme, jak po zimě), akorát jestli je pro děti, tak doporučuju spíš těch 88 pružin, 96 je pro dospěláky, na děti je to moc pevné, málo pruží.

ija1
23. bře 2014

my mame tuhle a super.... uz dva roky.....
http://www.4jumping.cz/trampolina-s-ochrannou-s...

hojda
23. bře 2014

@frufrunka Aha, díky tak to už pro nás moc drahé, jen se nedokážu zorientovat v těch ostatních....uf...děkuju

hojda
23. bře 2014

@frufrunka Ještě jsem se chtěla zeptat jestli tenhle materiál na ty sloupky je tedy lepší než ta pytloviny

http://www.4jumping.cz/trampolina-s-ochrannou-s...

Děkuju moc.

hojda
23. bře 2014

@mirusak1 Mohla bych poprosit, jakou trampolínu jste nakonec vybrali? Děkuju

frufrunka
23. bře 2014

@hojda Jojo, to je ten kvalitnější poplastovaný materiál... 🙂 Tak ať slouží! 🙂