Trampolína 305 cm, poradíte jakou koupit?

bobulka2009
7. dub 2012

ahoj, uvažuji o koupi trampolíny na zahradu. Měla by mít asi těch 305cm. Poraďte a svěřte se se zkušenostma.
Díky Tereza

hojda
23. bře 2014

@frufrunka Děkuju moc! Ještě pokoukám a snad vyberu.

hadriena
2. dub 2014

Ahoj, u nás na vesnici na hřiště jsme pořídíli tuto http://www.kouzelnyhrad.cz/zahradni-hracky/velk.... Super základ je v nohách ve tvaru U, takže je stabilní. Má taky nezbytnou ochranou síť, která jde od středu trampolíny z dosahu kovové konstrukce. Když dítě spadne, nebouchne se do hlavy o hranu. Je vybavena také ochrannými tyčemi, tj. to ošklivé kovové je hezky obaleno 🙂

blka
2. dub 2014

@frufrunka Můžu se zeptat, když máte tu větší trampolínu, co si myslíte o téhle http://trampoliny.heureka.cz/goodjump-trampolin... ? Je za slušnou cenu a podle těch všech informací, co sis sháněla a i já jsem tohle četla, tak vypadá dobře. Jen si nejsem jistá tou nosností a jestli je tam to lepší PVC taky nejde podle obrázku poznat. Sice nevím, jestli takhle velkou koupíme, aby nám nezabrala většinu zahrady. Jinak v té menší bych zvolila nejspíš tuhle a ta obsahuje vše, jak by měla 🙂

frufrunka
2. dub 2014

@blka ahoj, myslím, že ta trampolína vypadá dobře. Nosnost je z těch vyšších - někde uvádějí 130 kg nebo i 150, těch 180 je luxus. Materiál ochranného límce je v pořádku, bohužel se bojím, že ty rukávy ochranné sítě jsou právě z té rozpadací pytloviny, to PVC mívá modrou, zelenou nebo červenou barvu (i když i ta pytlovina bývá také někdy modrá, z obrázku těžko poznat, pokud neukážou detail)...

blka
2. dub 2014

@frufrunka Děkuji. To mě taky napadlo. I mě mate, že mají obrázky jednou se 3 nohama, podruhé se 4. Ale píší se 4. Uvidíme, která se nám vleze na zahradu 🙂

luciferka666
30. čer 2015

No co jsem tak hledala, tak nejtrvanlivější a nejbezpečnější jsou trampolíny Berg (Holandsko) a SpringFree. Hezkej článek je tady: http://magazin.tomikup.cz/2015/02/jak-vybirat-t...
Co se týče velikosti, pro víc dětí bych nekupovala nic pod 330 cm. Jestli máte jen jedno, neb ohodně malé děti, 305 pár let bude stačit 😉 Dospělák se v ní ale bude při saltech cítit trochu klaustrofobicky. - vlastní zkušenost 🙂

petulka64
2. led 2016

Dobry den, kdo mate trampolinu z 4jumping, jak jste s ni spokojeni?

sylvaosmancikova
25. dub 2016

co tak trampoliny Marimex? jestli píšu dobře..... a není lepsi ochranna sit uvnitř, hned za skakaci plochou? Dekuji

adrika_k
30. dub 2018
Uživatel adrika_k je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adrika_k.

Ja som kupovala trampolínu sem najlacnejsietrampoliny.sk/. Proste najlepšia!!!

shivinka
7. čer 2019

@frufrunka Dobrý den, prosím jakou trampolínu byste tedy doporučila? O jaké mluvíte, jakou máte doma a jaké jsou vaše zkušenosti? Chci trampolínu pořídit, ale vidím, že na to aby měl člověk vysokou školu. Budu vám moc vděčná když mi třeba i jen napíšete jakou máte a jestli byste jí koupila znovu. Děkuji

frufrunka
21. črc 2019

@shivinka Omlouvám se za pozdní odpověď, na Koníka už prakticky nechodím... Máme pořád tu z megatrampolíny a zatím není jediný problém, dokonce poslední dvě zimy jsme ani neuklízeli skákací plachtu, takže za mě velká spokojenost. Jen jsme před dvěma lety kupovali nový orchanný límec. Ten první vydržel pár let, ten nový (od jiné firmy, už si nepamatuji odkud), jen rok... Necháváme ho tam zatím roztrhaný, nový koupíme až příští rok.

kittyy17
21. črc 2019

@shivinka máme Marimex už čtvrtý rok, a spokojenost maximální. Vybrala jsem ji z toho důvodu, že pružiny jsou venku za ochrannou sítí, tak nemám strach, že klukům uvízne noha v díře...

zuzanakro
21. črc 2020

Ahojky holky. Já právě sháním teď trampolínu https://netobchodak.cz/trampoliny/132415-marime... a zajímalo by mě, jestli se to hodí pro bratrovy děti. Jeden 8 let a druhá 10. Předem díky.

darija06
26. črc 2020

My teda od marimexu nemáme trampolínu, ale bazén, nicméně ji budeme taky pořizovat na konci srpna dětem k narozeninám, protože jsme na ni dostali doporučení a dívala jsem se aji na recenze a fakt je mají kvalitní podle toho, co uživatelé píší