Tříkolky s vodící tyčí. Jaké mě doporučujete?

filip
22. čer 2008

aHOJ, máte někdo nějakou zkušenost s tříkolkou s vodící tyčí pro roční dítko? A případně jaké mě doporučujete. Díky

marselina
25. čer 2008

já osobně ji nemám,my jsem hned synovi v roce koupili to nejmenší kolo a během třech měsíců jezdil jako šílenec.kamarádka ji má a nemůže si ji vnachválit,ono záleží možná i trošku na povaze dítka,my máme hooodně hyperaktivního klučíka,který chce hned vše vyzkoušet a nejlépe sám,kamarádčin klouček je zase takový pohodlnějí,klidnější,tak že ji opravdu hodně využijí.

marie2
25. čer 2008

Ahoj tak my jí pro naši slečnu koupili a jsme spokojený a malá taky:Někdy se nechá tlačít a jindy zase šlape sama je to super a rodiče při tom nebolí záda.Máme i s takovou stříškou a sundavací ohrádkou obědnávali jsme na netu a říkám fakt super!!!!Malá je takovej malej neposeda ale na tříkolce se vyřádí a vydrží na ní celou procházku můžu jen doporučit.Můžu ti do IP písnout i značku jestli chceš.

magika
25. črc 2008

Tříkolku máme,malý je klidas,tak se mu líbí v ní sedět nebo si s ní hraje....je to bomba na vycházky 😵

krista
17. bře 2009

pessy1 • 1d, snž • 11. listopad 2008 v 10:34
ahoj maminy, chtěla bych dcerce pořídít nějakou tříkolku, máte nějaké zkušenosti, tipy, osvědčenou značku.... děkuji za pomoc, objednávat budu po netu.... 🙂

krista • 1d, 14tt • 11. listopad 2008 v 11:30
Tříkolka s vodící tyčí ofrat leonardo: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

petule.h • 2d • 11. listopad 2008 v 15:13
pessy, vzhledm k mé zkušenostri nedoporučuji žádnou tříkolku s kolečky u řidítek, lepší pro ní bude odstrkovadlo typu motorky, která má sedadlo až k řidítkům, to jí bude bavit určitě víc, navíc na tříkolce děti začnou jezdit a začne je dle mě bavit až okolo 2 roku

vrtule83 • 1d • 11. listopad 2008 ve 21:58
mi máme tu jako krista, až na malé výhrady je dobrá, ale zatím jsme malou jen vozili, moc jí baví. Používali jsme ji když jsme šli ven jen na chvíli ( venčit psa či do obchodu). Až povyroste na šlapání, tak sundáme pár součástí a šlapadla mi nepřijdou tak strašně daleko.

liska21 • 3d • 12. listopad 2008 ve 20:02
Ahojky,taky máme jednu (jezdí na ní od roka) a nemůžu si stěžovat,malej je na ní moc rád a už skouší šlapat sám a docela mu to jde,ostatně vrtule83 to může potvrdit 🙂 🙂 🙂

mirka755 • 1d, 25tt • 12. listopad 2008 ve 20:21
ahoj jestli můžu poradit, koupit jo-ale určitě kupte tu jak má na nožičky ty umělohmotné podnožky (teď nevím jak to mám nazvat). Nám koupila tchýně jenom s těmi tyčemi na nožičky a věčně nám malá strkala nožičky mezi ty tyče a šlapky

petule.h • 2d • 13. listopad 2008 ve 13:46
liska od roka jo?? to teda je sikula...malej začal týden před rokem chodit a sotva se naučil odstrkovat na odstrkovadle...

liska21 • 3d • 13. listopad 2008 ve 14:36
Petule,Honzík začal chodit v desátém měsíci a teď je mu dva a půl a jezdí jak drak 😀 😀 😀

petule.h • 2d • 14. listopad 2008 v 10:40
tak to jo...to už měl sílu, tom začal chodit teda v 8m okolo všeho a v roce teda sám

ina.b • 1d • 10. březen 2009 ve 12:04
Ahojte. Máte ještě někdo ozkoušenou tu tříkolku v odkazu od Kristy? Pořád po ní koukám, ale také se bojím, že to malá neušlápne, když jsou pedály na předním kole. I když jak jsem tak projížděla různé stránky, tak většina tříkolek teď má pedály na tom kolečku. Kdo ji máte, podejte hlášení, prosíííím 🙂 🙂 🙂

modzo • 1d • 10. březen 2009 ve 12:47
Ahojky budeme kupovat tříkolku Chipolino je jedna z mála co má stupátka na nožičky a nemá je u kolečka 😉

modzo • 1d • 10. březen 2009 ve 12:47
u předního kolečka 🙂

ina.b • 1d • 11. březen 2009 v 07:52
Také jsem na ní koukala. Ale včera jsem se rozhodla, že se asi poohlédnu po klasické tříkolce s řetězem, která má pedály uprostřed. Diskutovala jsem s jinýma maminkama a bylo právě víc těch, kterým děti neušláply ty pedály na předním kolečku. Akorát nemůžu sehnat takovou, aby měla řetěz a pedály uprostřed, zároveň vodící tyč a podpěry na nohy 😒

kubaka • 2d • 11. březen 2009 ve 22:21
My koupili Hauck Minitrak - šlapky i řidítka se dají zablokovat - řešila jsem to dlouho a tato vyšla jako dobrá. Jsem spokojení. 'Slapky nejsou moc vpředu, jako to mají obvykle tyto tříkolky se šlapáním na předním kole. S vodičí tyčí a šlapkami pod sedadlem existuje jen jedna a tá má 12 kilo a je to moloch za 2 500: Italtrike OKO

teessa • 1d, 38tt • 11. březen 2009 ve 22:59
ina.b- klasická tříkolka je určitě lepší prcci aspoň šlapou a snaží se, u těch co mají šlapátka kdesi v háji na to nedošáhnou a jakýkoliv malý kopeček "oddřou" rodiče. my koupili klasickou tříkolku a je/byla super, dopředu se přivázal špagát a když to fakt nešlo zatáhlo se a frčelo dál. než sme našli opravdu klasickou tříkolku dalo to zabrat proto jestli máte zájem tak jedna z klasických se jmenuje "pája".

ina.b • 1d • 12. březen 2009 ve 12:06
Moc děkuji za rady 🙂 Pája se mi líbí, koukala jsem na ní, ale je až pro děti od 3 let. Malý bude terprve 1,5 roku. Na tu Italtrike OKO jsem také koukala, je hodně drahá a taková extravagantní 😀 Ještě se mi moc líbí tříkolka Smile plus http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/hracky/odra... ale je také od tří let. Asi to vyřešíme tak, že koupíme obyčejnou levnější plastovou ze supermarketu s vodící tyčí a budeme malou letos spíš jen tlačit a k Vánocům plánujeme malé kolo Svišť s opěrnýma kolečkama, které je určené dětem od 2 let http://bikesport.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3...

krista
17. bře 2009

lenerka • 1d, snž • 6. květen 2008 v 09:10
ahoj

chtěla bych naší dcerce 16měs.objednat nějakou tříkolku
na netu jich je spousta levných dražších
já bych chtěla s tyčí co bych mohla ovládat i já.když už nebude chtít šlapat
ale né žádnou divočinu co hraje a bez stříšky
máte někdo nějaký typ a co máte doma?děkuji moc
když tak písněte i internetové adresy kde jste je koupily vy 🙂 hezký den

nikes • 1d, snž • 6. květen 2008 v 10:42
lenerko, naši malé je taky 16 měsíců a budu ji kupovat tříkolku Jaguár. Hodně maminek mi ji doporučovalo. Záleží taky , kde bydlíš. Jelikož já jsem z vesnice, tak potřebujeme tříkolku s pořádnými , gumovými koly, které něco vydrží a prý přesně tato tříkolka se na to skvěle hodí. Hodně maminek kupuje taky tříkolku Chipollino, ale ta má plastová kola, které na kostkách prý dělají docela rachot a spíš se hodí na ježdění po městě. No, příští týden ji budeme objednávat na mimibazarum,tak jsem zvědavá. Přeji ti, ať si dobře vybereš.

krista
17. dub 2009

kachnik • 1d • Dnes ve 13:34
Holky, chtěli bychom koupit malému tříkolku s vodící tyčí, chtěla bych aby s tím šlo jezdit v pohodě venku, takže asi gumové případně nafukovací kolečka, pak když ještě nedosáhne na šlapky, tak nějaký držák na nohy,dále kovovou konstrukci. Nevím co ještě by měla splňovat, ale když vydím ty umělohmotné, tak nevim nevim. Nemáte některá tip na nějakou, která se vám osvědčila případně ve vašem okolí? moc předem děkuji.

kacka.va
17. dub 2009

sousedi měli tu "tříkolku" tři v jednom a moc si to nepochvalují, prý vyhozené peníze. navíc šlapky jsou na předním kolečku, což je naprd.

jita10
22. dub 2009

Ahoj, hodně záleží na miminu. Některá v roce drandí jak draci a některá jsou línější. Mrkni na tohle:
čtyřkolečko a tříkolečko, máme zkušenost, malý má čtyřkolečko od osmi měsíců 🙂 http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...
http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...
Super je, že doma, když nejezdí a nebo když jdem ven, složíš to a dáš v pohodě pod kočárek.

krista
30. črc 2009

janzi • 1d • 27. červenec 2009 ve 21:29
Uvazujem nad kupov trojkolky s tlacnou tycou a ochrannou hrazdou pre deti od 10 mesiacov a co sa da potom prerobit pre starsie deti. Je to dalsia nevyuzita vec, ktora doma zavadzia, alebo sa tam vasim dietkam paci?? Poradte aku mate.

beruska2x • 1d • 27. červenec 2009 ve 21:30
me se to moc libi, budu ji ted kupovat prckovi k narozkam, je to zmena oproti kocaru coz se ceni, ... tak pak dam vedet 😉

timotej • 1d • 27. červenec 2009 ve 21:32
Ahoj Janzi, ja to práve používam môj syn má 10 a pol mes. a je to najlepšia vec na svete ideme na tom hodinku dobeda a 2 hod. poobede. V káre sa vrtí otáča a tu sedí a drží sa ešte to aj hrá. Máme takú kačicu kriklavú ked ideme každý nás vidí. Je to momentálne najlepšia vec. Využíval ju aj synovec do 2,5 roka.

janzi • 1d • 27. červenec 2009 ve 22:06
timotej presne nieco take, co bude aj hrat hladam, ale vela toho nieje...

beruska2x • 1d • Včera v 19:31
dneska jsme ji koupili, o vikendu nafotim a dam foto 😉 ma i drzak na piti a i mobil je u ni 😀 ma vodici tyc kterou ji ridis a 5-ti bodove pasy a slunecni strisku... postupne se da vse odstrojovat a pry vydrzi do cca 5ti let.. stala 2100,- tak snad se mu bude libit 😀

jo jeste.. nevim jak je to s helmou? snesou to prcci vubec na hlave? 😅

kpetra • 1d • Dnes v 08:52
Ahoj. My máme Smart Strike http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id... s tou jsme spokojeni. Podle popisu ji má i beruska2x. 😉 Střídáme ježdějí s kočárkem a tříkolkou. Zatím náš Matěj nedošáhne na šlapky, tak tlačím. 😀

beruska2x • 1d • Dnes v 08:54
kpetra.. jojo tujsme koupili 😉 zelenou.. ja ji na netu nenasla diiiiiky 😀 uz se tesim az vyjedeme 😉

dosa • 2d • Dnes ve 14:25
janzi, trojkolka na tlacenie je dobra vec - zaujimava zmena oproti kociku pre prckov, ale u nas dlhsie vyuzitie nemala, ked mala dcera dva roky sme museli kupit klasicky bicyklik s pomocnymi kolieskami, lebo na ten pedal na prednom kolese sa jej tazko slapalo... takze ak ju chces, davaj pozor, aby nebolo predne koleso moc daleko od sedacky (my ju mame posuvnu, ale aj tak sa zle slape) a moc by som nekupovala take umelohmotne kolieska, dost to hrkoce na chodnikoch, my sme kupili take pogumovane a islo to paradne potichucky 😉

co sa tyka helmy, ak je dieta zvyknute na ciapky, zvykne si aj na helmu - je to pre jeho bezpecnost, tak ho k tomu treba nejak motivovat, aby si zvyklo. moja dcera to nastastie berie ako "modny doplnok" takze ju prehovarat nemusim 🙂

ivca82 • 1d • Dnes ve 14:33
my máme túto:
http://www.nunon.de/dreirad-baby-too-mit-schieb...
Sme max. spokojný, využili sme ju minulý rok až do zimy a od jari využívame do teraz. Malá sa rada vozí, dá sa jej zablokovať "volant" a by nekrútila na všetky svetové strany keď ja chcem ísť rovno 😀

beruska2x • 1d • Dnes ve 14:47
jezis uz se tesim au v sobotu vyjedeme, to budou babi a deda koukat 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
30. črc 2009

ja idem kupovať s nafuko kolesami a bez hracích kačiek - PUKY trojkolku

len ma zaujíma,ak je vek písany od 2-4rokov či fakt na tom aj tak dlho vydrží ???

ibolia
15. únor 2010

Ahoj, tak my jsme malé k 1narozkám koupili tuto tříkolku

http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/trikolka-s-v...

Na šlapátka nedosáhla, ale na přibližování byla naprosto super. Jezdily jsme s ní, dokud nebyla opravdu zima. Teď v létě chceme sundat ten talíř, co na něm měla nožičky a zkusíme, jestli bude šlapat.

chalotka
15. únor 2010

Ahojky holky, tak my malé na Vánoce koupili tuto: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=508112 . Ještě jsme s ní sice nevyjeli, ale malá ji zkoušela v obchodě a zdála se nám fajn. Tak uvidíme, až opadne sníh 🙂

kpetra
16. únor 2010

Ahoj
chalotka - tu máme i my, zelenou. A jsem s ní spokojená. Do dvou let se vozil Matýsek i s tím ochranným obloukem a stříškou. Na jaře už oboje sundáme a snad konečně i došáhne na šlapky. On je Matýsek drobnej a ještě na podzim na ně vůbec nedošáhl. Ale nevadí, v létě už možná bude kolo.
Na této tříkolce mi vyhovuje, že je lehká, Matýsek tam má místo na pití, který si sám podá. A mě se dozadu vejde nákup. No a taky po nás všichni koukali a tříkolka se líbila. 😀

stipa
14. bře 2011

Máte někdo zkušenost s touto tříkolkou? http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/trikolka-med... Chceme ji synovi koupit, ale v recenzích jsem nikde nenašla, zda je možné zafixovat řídítka tak, aby s tříkolkou mohl manipulovat - řídit jen rodič (v případě potřeby) a ne dítě. Aby dítě nezatáčelo kam chtělo..... Šlapky jdou zafixovat, což se mi také líbí, jen škoda, že nemá pod nožičkama stupátko, aby si tam mohlo nožky dát, když je nebude chtít mít na šlapkách.

Pokud máte zkušenost j jinou tříkolkou, budu jen velmi ráda za tip!
Díky moc

maja3.s
23. zář 2012

Ahoj maminky.
Zkusím obnovit diskuzi. Na vánoce chcem naší malé koupit tříkolku s vodící tyčí. V zimě bude mít rok, tak ať je připravená na jaro 😀 Můžete mi poradit, jaké máte zkušenosti, kterou značku by jste doporučili atd. ....
Předem moc děkuju.
Maja

dandik
29. lis 2012

@maja3.s Máte už nějaký typ? My jsme objednali Smart Trike Fresh - chceme zelenomodrou a bohužel ji už nikde snad v ČR nemají.... tak nevíme, co za jiný typ. Nechceme moc drahé, ale potřebujeme i s ohrádkou...

maja3.s
29. lis 2012

@dandik nakonec jsem nekoupila žádnou. Zkusila jsem si tříkolku i s dítětem a docela mě to odradilo. V obchodě je to parádička, dobře se ovládá, ale jakmile sedné dítko, tak teda děs běs (pro mě, každý to má jinak). Myslím, že bych byla pěkně nadřená, než bych malou někam dotlačila...navíc se hrozně špatně zatáčí...takže já neporadím...mně to prostě odradilo 😒

monyccka
29. lis 2012

@maja3.s ani my sme to nejako moc nevyuzili..odbocit s tym je makacka aj pre tatinka, nie to pre mna a mala na tom nevedela slapat, kedze tie pedaliky su na prednom kolese. Na klasickej trojkolke, kde je retaz sa naucila pedalovat asi jeden a polrocna a uz lietala sama..

petkula
29. lis 2012

@maja3.s ,
@dandik malý jezdil od dvou let na Puky:
http://www.jv-vodnik.cz/slapaci-trikolky,-auta-...
Dá se i regulovat sed a zaaretovat řidítka i šlapátka. Jezdilo se s ní dobře.

dandik
29. lis 2012

@petkula Nám je teprve rok, takže potřebuji s ohrádkou. Ale na Puky koukal děda v Německu, moc sem u líbila..vypadá bytelně.

petkula
29. lis 2012

@dandik mladší syn (teď má 16 měsíců) dosáhne na pedály a jezdit na ní ještě nechce. Je tam ještě takový pásek, kterým se dítě přichytí. Ty s ohrádkou mi přijdou takové zvláštní - navíc jsou spíš plastové nebo se pletu? Ale to je otázka vkusu 😉

shedee
22. bře 2017

@marie2
Ano prosim, pisni znacku trikolky. Taky shanim, mam dilema, jestli jsou ta plastova kolecka ok? Lidi si na to stezuji, tak asi lepsi gumova :-/ JAka mas ty?

martinagrznarikov
7. čer 2017
Uživatel martinagrznarikov je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od martinagrznarikov.

My máme takovou tu universální, má nafukovací kola, může se použít jako odrážedlo (vypadá fantasticky), tříkolka a navíc jde otočit řízení. Tady ji mají nejlevněji: https://hrackyzadobrekacky.cz/detska-vozitka/trikolky/trikolka-sport-trike-explorer-3v1-rypd1

lucilid
29. srp 2017
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

za nás rozhodně doporučuji tříkolku s nafukovacími koly, měli jsme od smart trike a vraceli jsme... nedalo se s ní jet jinak než po asfaltu.... a vzhledem k tomu, že jsou u nás hodně "kočičince" a rádi jezdíme na hory, tak jsem teď s nafukovacíma kolama nadšená!!! máme tříkolku TŘÍKOLKA TIGER S NAFUKOVACÍMI KOLY ČERNÁ
e shop nebudu uvádět, kdyby měl někdo zájem, napíši do sz , řekla bych, že teď top mezi tříkolkama jak jsem tak porovnávala

lucilid
22. říj 2017
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

nase trikolka v akci pri vyslapu na horach. opravdu lesni kamenity teren zvladla na 1* s kocarkem by nebyla sance

lucilid
22. říj 2017
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

zakoupena https://www.tobiland.cz/trikolky/trikolka-tiger-s-gumovymi-kolecky-cerna/
supr, ze sviti a maly nadseny ma blinkry a vydava zvuk jako motorka 🙂