Usínáček Chicco. Líbí se dětem?

marketa137
6. únor 2011

Máte někdo tohohle usínáčka http://www.bonifac.cz/katalog/aktivni--zvukove-... ? jde mě o to jak se dětem líbí a jestli investovat 😉

lidiab
6. únor 2011

@marketa137 Ahoj, tohoto usinacka ma kamaradcina holccicka a zboznuje ho. My mame tohoto - http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=... a take ma obrovsky uspech. Hraje jak ukolebavky, tak i veselou hudbu a maly se vzdy hned uklidni. Rad okousava ty krouzky atd.
Ale ja koukam tvoje ditka jsou starsi...nevim jak dlouho by je to bavilo 😕

marketa137
autor
6. únor 2011

@lidiab mě se právě líbí že je to celo plyšové a poměrně velký že by se mu to mohlo líbit. Asi do něj půjdu 😀 . On má celkově plyšáky rád 😉

storm07
23. únor 2011

Ahoj, chci se zeptat - od narození jsme měli kolotoč. teď je malé 9 měsíců a vzhledem k tomu,že si v postýlce stoupá, tak kolotoč "zrušila".
Chtěla bych jí koupit nějakého usínáčka s melodií,ale nevím jakého. U hodně z nich píší, že i bliká apod. Nevím,zda by se nebála. Jaké máte zkušenosti vy?

mamkamarketa
6. říj 2011

@marketa137 ahoj,koupili ste toho usinacka? jak ste spokojeni? ja bych chtela budto tohoto nebo medu pd chicco,ale nevim jak dlouho hraji 😕 v obchode na me koukali jak na blazna,kdyz jsem se ptala 🙄

marketa137
autor
6. říj 2011

@mamkamarketa jo máme ho 😉 . Hraje jemně což jsme právě hledala. většina usínáčků hraje moc hlasitě a Tomík ho někdy zapne jak se v noci převaluje 😀 . Je celoměkký takže je na spaní super 😉

mamkamarketa
6. říj 2011

@marketa137 a jak hraje dlouho? ja jsem zkousela v obchode a hralo to chvilinku a prodavacka nebyla schopma rict jestli to je demo nebo ne 🙄

marketa137
autor
6. říj 2011

První (žluté) tlačítko ve tvaru měsíčku se symbolem noty aktivuje něžnou ukolébací melodii W.A.Mozarta a jemné noční světlo. Hudba a světla se aktivují po dobu přibližně 5 minut,poté se hračka automaticky vypne.
Druhé (modré) tlačítko se symbolem knížky aktivuje výraznou a atmosférickou melodii,která vede k uvolnění a k relaxaci. Hudba se aktivuje přibližně po dobu 3 minut,poté se vypne. Tomík ho pouští i přes den a má ho od února a baterie jsme ještě neměnila. první syn měl toho medvídka a tenhle skřítek se mě líbí víc i ty melodie má lepší 😉. Trošku mu nahrazuje i panenku 😀. Třeba usínáček od FP jak ho všichni kupují mě vadí, má tvrdé části a ta hudba je na mě šílená 😝