Usínáček. Poradíte, který koupit?

blondys24
14. pro 2020

Holky prosim o radu.chci kamaradce koupit pro novorozene miminko usinacka a rozhoduji se mezi tremi-medvidek myhummy,usinacek vydra od fisher price nebo pejsek od zazu.me osobne se kibi ta vydra,ze hraje i pisnicky a moje deti maji podobne koniky a usinaji u toho,ale zas jestli to neni moc mechanizace.ostatni dva maji “jen” bily sum a teda libi se mi,ze jde stahnout appka na mobil a ovladat to na dalku

versatilka
14. pro 2020

já třeba cokoliv co samovolně hraje písničky a dělá zvuky nemám ráda :D tak záleží jak se k tomu staví rodiče. Ale bílý šum je super věc, ten bych určitě pořídila.

mamikry
14. pro 2020

@blondys24 Nejvic se mi libi MyHummy. Vzhledem i tim sumem. Mela ho kamaradka a prcek ji s nim krasne spinkal.

veroniqess
14. pro 2020

Mám zajíce od Zazu a nemůžu si ho vynachválit. Usíná s ním přes den i na noc, pak z něj později vyndame to vajíčko a bude ho mít dál jen jako plyšáka.

zuzroko
14. pro 2020

Máme vydru od fisher price. První 3 měsíce jsme frčeli doma spánek téměř jenom s ní. Moje malá byla neodložitelná a jediná věc, která pomohla byla vydra. Simuluje dech, tlukot srdce a dají se tam měnit různé zvuky. Začínali jsme jen na tom dechu, pak jsem dala srdce a končili jsme u nějaké vrtule 😁 a teď v roce si s vydrou hraje a pouští si na ní písničky nebo pozoruje jak “dýchá” a svítí bříško. Takže dost využitelné i v pozdějším věku na hraní 😊

marketa_1983
15. pro 2020

My dostali jako dárek tuto chobotnici a perfektni. Určitě doporučuji 🥰
https://pro-nejmensi.heureka.cz/hencz-toys-chob...

blondys24
autor
15. pro 2020

:D tak zatim je to 1:1:1 :D