Vánoce 2014 - dárky

marketa_
31. říj 2014

Cérky, pojďme se navzájem inspirovat. 🙂
1. Jaké dárky kupujete pro rodinu?
2. Jaký dárek si přejete vy?

nov777
1. lis 2014

Ahoj, dobry napad. S darkama jsem kazdej rok bezradna. Zatim mame jen mega plysaky pro deti. Ja to beru tak,ze co mam deti ani po nicem zvlast netouzim 😉 Ale tradicne si preju kosmetiku od ives roches.

sheeni123
1. lis 2014

Mame sirsi pribuzenstvo, tak kazdemu neco- uz mam kabelku, penezenku, sity obal na knizku, konskou mast, kalendate s detmi pro babicky-potesi nejvic, predplatne casopisu, zupany...a pro det knizky s pohadkami, pro mladsiho anglicaky a pro starsi 4 vesele hry. Uz jen par drobnosti, vino a tak. Letos jsem to rozjela brzo.o))) ale nesnasim prosincove sileni v obchodech nebo na poste.o)))

sheeni123
1. lis 2014

A pro me je ten nejnej darek knizka 😵

nininka23
1. lis 2014

@marketa_ já jsem si založila fotoblog, kam si syslím, co kupuju manželovi a malé - je to i inspirace na další roky, abych nekupovala to samé🙂 Vánoce slavíme v širokém kruhu rodinném, takže ještě rodiče z obou stran, švagrové, brácha a 2 synovci (ty už mám naštěstí vyřízené)
No a co bych si přála já - pokud by to mohlo být cokoli, tak zdraví mému tatínkovi a 2 čárky na tt 🙂 Teď k těm reálnějším - jsem skromná holka, takže nějaký ten hadřík, kabelku desigual (může k ní být i kabátek🙂), kuchyňského robota, parfém davidoff a miluju čtení, tak knížku a k ní trochu času, abych si ji mohla přečíst.

kacca11
1. lis 2014

Také bych ráda posbirala inspiraci. Já si obvykle přeju fotovybaveni, případně kosmetiku nebo oblečení. Ale letos mám velký problém s vymýšlením dárků ostatním... Tak šup šup, radte, hlavně co drahým polovickam?

zaludova
1. lis 2014

Já mám pro synovce puzzle 1000ks. Strašně ho to baví a ještě hraje fotbal, tak ho má s hráči FC Barcelona 🙂 a pro druhého synovce (5 let) mám nápad na takovou tu knížku se samolepkama. V levných knihách jich mají moc, tak ještě nevím jaký motiv. Ale jinak jsem nad dárky ještě nepřemýšlela 🙂

sari_nka
1. lis 2014

Já synovci chci koupit nova autíčka do autodrahy, co jsme mu koupili vloni a pak stavebnici z písku. Manžel chce wok pánev, dostane vysněný gril a doufam ze pozitivni testik 🙂

sheeni123
1. lis 2014

Pro děti - předškoláky - zajímé hry od Lucie Ernestové - 4 hry (veselé, dobrodružné...)

1kacaba1
1. lis 2014

Zhřešila jsem a koupila malé k Vánocům tohle: https://www.mall.cz/hracky-rozvoj-aktivita/kski... 🙂

1kacaba1
1. lis 2014

@nininka23
Pobavila jsi mě s tou skromností...🙂 Nic ve zlém. Já to mám dost podobně. Ale myslím, že mnohým tohle skromné připadat nebude.

nininka23
1. lis 2014

@1kacaba1 já to myslela ironicky...vím, že to není skromné 😀 Já dárky ráda dávám, ale i dostávám 😉

1kacaba1
1. lis 2014

Jinak já kupuji oblečení, parfémy, šminky, deštníky, občas stříbrný šperk nebo bižu, mrňouskovi i knížky a nějakou hračku. Rodičům bych koupila například ručníky, osušky, něco praktického. A sama si vždycky přeju parfém, pyžamko a knížku 🙂

1kacaba1
1. lis 2014

@nininka23
Jj, v pohodě, jen ta ironie se tu hůř rozeznává...🙂

lrg
2. lis 2014

Já teda vánoce miluju se vším co k tomu patří a moc mě baví vymýšlet, co by druhé potěšilo. Když jsme byli s manželem samy, nešetřili jsme na dárcích pro sebe, letos si koupíme jen nějakou drobnost a na dárcích pro dceru (bude jí 21M) se vyřádíme. Koupili jsme kuchyňku + nějaké příslušenství, Lego Duplo, ten zpívající nočník od FP, obrázkové knížky, tramvaj a letadlo co teď mají v akci v Globusu, když zbydou nějaké peníze navíc, tak bych ještě chtěla nějakou dřevěnou stavebnici a takové to prasátko na baterky ze Sparkysu. Od babičky dostane Panenku s postýlkou a kočárkem a počítadlo. Manželovi koupím zásobu trenýrek a ponožek, protože si neustále stěžuje na jejich nedostatek a parfém. Rodiče si přeji elektrický smeták/vysavač a se zbytkem rodiny si nic moc nedáváme, asi necháme udělat jen kalendáře, nebo něco podobného. A co si přeju já? Hlavně abychom si to pořádně užili 🙂

myskin
3. lis 2014

Taky vánoce miluju, hlavně od té doby co máme děti. Letošní vánoce budou asi jedny z posledních kdy starší dcera ještě věří na Ježíška, tak si to pořádně užijeme. A dala jsem si závazek, že do konce listopadu budu mít dárky v kupě. Takže pro mladší dceru mám sadu dřevěné vláčkodráhy plus nějaké vychytávky k tomu, dostane pár knížek, konečně je začala mít ráda, pak by se mi líbila nějaká sada na hraní s Mickey Mousem, sada hudebních nástrojů, váhám nad domečkem pro panenky nebo loutkovým divadlem. Starší dostane svítící globus, možná kytaru, sadu Lego Friends, panenku Winx Bloom, knížku pohádek, dohromady dostanou sadu Geomag. Jsou to teprve nápady. Pro rodinu - sada čajů a koření Sonnentor, svíčky Yankee Candle, květináč Lechuza, babičce a dědovi udělám dárkový koš s jídlem, takovým za jaké by jim bylo líto peněz ať si dají do nosu 🙂 . Pro rodinu nemám ještě úplně jasno. Muž ocení něco na sebe a různé pochutiny (uherák, parmezan,....), sportovní tašku. Pro sebe bych si přála parfém, oblečení, kabelku.

marcelina78
3. lis 2014

Holky,nevim,kde se zeptat,tak se zeptam tady.Nevite,jestli se taky tady na MK porada neco jako na jinem webu,ze si uzivatelky anonymne posilaji darky na Vanoce? Nejak se tu jeste moc neorientuju,ale kdyby se to tu konalo,tak bych to nerada prehlidla.Diky 🙂

happylenulka
26. lis 2014

já letos koupila mámě: prachovku Dedra, mixit, kalendář a přepsala jsem ji recepty z rozpadlého sešitku do nádherného nového 🙂
taťkovi mikinu a budu kupovat ještě nějakou tvořivou knížku (je na vozíčku a nic nechce a nic ho nebaví, tak je těžké cokoli vymýšlet)
bráchovi: kravatu a velkou nutellu s nápisem "bráška"
psovi: vitamíny a asi nějaké pamlsky.... to ho nadchne nejvíc :D možná nějakého plyšáka, ať má zas co trhat :D
bráchově holce: prachovku Dedra, Mixit a ještě koupím nějakou drobnost
babičce: mast na klouby (je jí 91) a udělám ji svícen z větviček
tchýni: aeropress a mlýnek na kávu (skládáme se na to se švagrem)
tchánovi: přeje si balíček zdravých potravin, polotovarů
švagrovi: jezdí kamionem, tak mu kupujeme obří samolepku kamionu na zeď (člověk by nevěřil jak je to drahé!!!)
kamarádům tak po různu.... třeba úplný drobnosti jako gumu ve tvaru želvy, nebo kuchařku (pro nej kamarádku) a tak
manželovi: nůžky na stromky (takové ty velké, na silné větve), knížku o prořezávání stromů, sadu chilli semínek na pěstování (je fanda chilli), tepláky, dětské bodyčku 🙂, asi nějaké tričko a knížku o buddhismu... zdá se mi toho málo, ale letos nějak nemám inspiraci :D
možná koupíme i něco Kulíškovi v bříšku 🙂 ale asi to bude Manduca nebo něco podobného

Já osobně si přeji jako každý rok kuchařky (sbírám, mám jich asi 70), misku na ranní kaše a tak 🙂 mám ale spíš takové drobnější nápady, zato hodně.... v průběhu roku říkám manželovi, tak uvidím co najdu pod stromečkem :-*))))

Jo a taky každému z rodiny dávám nějaký jedlý dárek. Letos už mám nachystané 3 porce malinového likéru a budu dělat asi chilli želé ;) pro chlapy a ještě něco musím vymyslet 🙂

sedmikraskalouka
30. lis 2014

Čau holky, něco pro inspiraci: letos je mým největším úlovkem knížka Maminko vyprávěj o vaření. Moje máma je vášnivá kuchařka, vaří pořád a sbírá recepty všude, kde se dá....má jich hodně i po své mámě. Do týhle knížky může ty nejosvědčenější recepty zaznamenávat a vytvořit tak unikátní kuchařku!!! Která se jednou bude určitě hodit i mě 🙂 Jsem strašně zvědavá, co na to řekne 🙂

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blahova_andrea
30. lis 2014

u nás v rodině se kupují dárky v podstatě jen dětem. je nás moc, peněz málo a člověk se často netrefí a to pak přijde o peníze zbytečně, druhého nepotěší, ne-li naštve...my dospělí bereme vánoce jako vzácnou příležitost sejít se v co nejhojnějším počtu a být prostě spolu.
upřímně ani sama nevím, co bych si měla přát, kdyby se mě někdo zeptal 😅

babulinkab
30. lis 2014

dětem jsem koupila něco z toho, o co si napsali ježíškovi.
jinak jsme si zaplatili rodinnou dovolenou na léto.

babulinkab
30. lis 2014

dětem jsem koupila něco z toho, o co si napsali ježíškovi.
jinak jsme si zaplatili rodinnou dovolenou na léto.
pro babičky a dědečky fotoknihy.

matejak
1. pro 2014

@veriseek hej hou, videl jsem jednu v kavarne v detskem koutku, kdyz syn zjistil, ze se da ruzne nalepovat, trochu udelal ostudu a daval ji vsude mozne, ale obsluha to vzala s humorem, myslim, ze si deti budou hezky hrat a zapoji do toho sve hlavicky 😎

ladybird_89
7. pro 2014

Já Vánoce miluju a nakupování dárků si většinou užívám. Letos na to nebyl moc čas, ale mám z výběru radost 🙂)
Máma dostane nový parfém od Lacoste, v Sephoře měli 25% slevy, nešlo odolat 🙂) Sestře jsem tam při té příležitosti pořídila rtěnku a oční stíny a synovci takovýho plyšáka, co se zahřívá v mikrovlnce a hřeje, někdy ho bolí bříško, tak mu to třeba pomůže 🙂 Jediný problém byl (jako každý rok) s babičkou. Prý všechno má, nic nechce, máme šetřit. Nakonec jsem narazila na tohle: http://www.babickarstvi.cz/neco-vytvorit/195-ba... a vzpomněla si, že mi jako malé občas něco vyrobila. Tak opráší staré umy a Davídek bude mít na jaro novou čepičku 🙂

tio22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
polaks
9. pro 2014

Ahoj, darčeky už mám nakúpené.Dcéra 8r. si priala šicí stroj,aby mohla šiť oblečky pre Barbie,vybrala si Legler s doplnkami.A ešte chcela lego friends výletnú loď.+dosnane nový penál a pár drobností.Synovia si priali:jeden 3r. auto na ovládačku a transformera a druhý4r. ozajstnú detskú gytaru a transformera.+ dostanú spoločenskú hru Cars a vysielačky. A všetci dostanú knihy s rozprávkami adekvátne k veku!
Ešte potrebujem kúpiť synovcom,jeden 9r.si praje nejaké "super "tričko,to ešte musím nájsť,aby vyhovovalo a druhému sa teda ťažko kupuje,je to introvert,ktorý ani sám nevie,čo by chcel a s ničím nieje spokojný,má 11 r.ale je ťažké zavďačiť sa mu. No a najmladšiemu synovcovi je 1 rok,u toho sa darčeky vyberajú najľahšie,ešte toho veľa nemá,takže je široký výber. Dospeláci si medzi sebou darčeky nekupujeme (teda my s manželom medzi sebou áno,ale ostatným nie)

dolce15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka125486
7. dub 2015

Ahojky, já bych chtěla jednu takovou barevnou kabelku, a ne a ne ji dostat :_) kupovala jsem dárky pro přítele tady http://www.darkoviny.cz/darky-pro-muze-3