Vánoce. Co budete kupovat pro děti?

lukalu
26. říj 2009

Ahoj holky,
hledala jsem toto téma a ne a ne ho najít. Cu budete kupovat pro své nejmenší?? Hračkářství překypují, ale u nás frčí pouze PET láhve a všechno s čím se dá pořádně bouchat 😠

dvojka
26. říj 2009

Bouchání?Tušim,že od Fisher price se prodává takoá zatloukací želva.To by mohlo mít úspěch,ne? 😕 😅

xzaje01
26. říj 2009

Co treba vyuzit toho a poridit si (detatku) novou sadu hrncu? 😀

usounek25
26. říj 2009

taky řešíme. Náš malej má taky třískací období, pak strašně rád mačká ovladač od TV a kouká jestli telka něco dělá, no pak samozřejmě mobil, ten mačká jak zběsilej, někdy to vypadá, jak kdyby psal smsku 🙂 . Chtěla bych mu koupit tatrovku - tu velikou, ale tu si ke koupi zamluvili babička s dědečkem. Mno, takže zatím vůbec nevím, hrací hračky apod. těch máme doma dost půjčenejch od kamošky. Zase na jednu stranu to neřeším nějak šíleně, budou to první vánoce a malej z nich stejně nebude mít rozum. Jak vím od kamarádky, tak její dcerku spíš zajímaly ty balící papíry, který si mohla trhat, o dárky neměla zájem vůbec. Takže ještě uvidíme.

lukalu
autor
26. říj 2009

Tatrovku?? Myslela jsem, že pořídím houpacího koníka, ale toho budou kupovat babi s dědou. Tak nevím, nevím ..

samik2008
26. říj 2009

tak já moc neporadím,u nás frčí všelijaké šnůry,prodlužky a hadice od dětského vysavače.no a samozřejmě v kuchyni si otvírá šuplíky,vytáhne vařečku a hrnec a jakože vaří.Takže u nás to jistí jedno auto,aby měl aspon jednu hračku,a pak co bude potřeba(pleny,drogerie,oblečení atd.),malému to je stejně úplně jedno a počítám že ho budou zajímat bud ty papíry jak psala usounek nebo věci co bude mít dcerka.
takže pro takové malé děti bych to až tak moc neřešila.

lamarika
26. říj 2009

Tak u nás to bude: mluvící pejsek od fisher price, houpadlo, odrážedlo, skluzavka (ta je společná pro všechny děti v rodině) a knížka s říkankama. Tohle jsou teda dárky o kterých vím 😝 😀

lamarika
26. říj 2009

Spíš prostě dárky do budoucna 😉

kristufka
26. říj 2009

lamarika tak my chceme taky kupovat odrážedlo (myslela jsem si jestli to neni brzy 😅 ) a taky se mi líbí ten pejsek. A skluzavku už máme 😵 Jinak nevim, asi nic moc, taky už jen třeba oblečení, no fakt nevim. A pak ty blbůstky co prostě člověk vezme když jde do hračkárny.
Taky vůbec nevim.

lamarika
26. říj 2009

já pořád všem říká ať malýmu nekupujou žádný hračky, že už toho máme plnej byt. Pak jdu do hračkářství a jsem jak utržená ze řetězu. . . 😅

dagina
26. říj 2009

Ahojky, mě se hrozně líbí dřevěné hračky - různě na motoriku, puzzle se zvířátky, s tím si hodně hrajeme. Takové ty moderní hračky moc u nás úspěch nemají např. pejsek od FP ☹.
Lamarika, já jsem také jak utržená od řetězu 😀, pořád bych něco kupovala

zedra1
26. říj 2009

Chceme koupit zpívající stoleček od fisher price,nemáte ho někdo,poradte nám 😉

simounah
27. říj 2009

Máme doma aktivní stoleček Fisher Price a malého momentálně v 8.měsících baví - stoleček doporučuji.
A líbí se mu od Fisher Price autíčko s prasátkem - když se s autíčkem zatřese, začne hrát a odjede - prasátko u toho chrochtá. Malý je z něj unešený. A my kupujeme na vánoce Tolo hračky - modré auto pro první přátele a traktor. Auto se po zmáčknutí volantu nastartuje, rozjede, hraje melodii, zastaví a nakonec se zasměje. Malý na to taky kouká a těší se až se to rozjede. Zkoušeli jsme jak se líbí-teď už ho musíme schovat,aby měl překvápko. Hračky jsou z odolného plastu, ani pády ze stolu nevadí. Znám to od synovce-pouští to na zem pořád a je to jediné auto, které má pořád celé. A hodně jej baví TOLO panáčci.

http://www.tolo.cz/hracky/?act=filtr&skupina_id...

meleri
27. říj 2009

ty brďo tak to fakt nevím! prarodiče se určitě postarají! 😅 no snad nějaké autíčko (máme syna).

klematis
27. říj 2009

tak to já už mám nakoupených hraček... 😀 třeba labyrint - provlékací korálky, molitanové kostky od FP kelímky, pískací kladivo a ještě plánujem od FP pejska a možná telefon nebo knížku, ale nevím jestli na to není ještě malý 🙂

usounek25
27. říj 2009

ten pejsek od FP je super, doporučuju. Malej ho viděl u kamošky a byl z něho úplně vyplesklej 🙂 ,tak jsme si ho půjčili, on si ho mačka a když začne hrát písnička, tak se začne kolíbat ze strany na stranu, jakože tancuje 😅. Ale právě ta kamoška od které ho máme půjčený ho koupila dceři a tu nezajímal vůbec, takže taky mít úspěch nemusí, každému mimču se líbí něco jinýho. Jo a pak ještě kamoška loni kupovala dceři - to jí bylo 19 měsíců malej vysavač, dělal rachot, jak když se vysává a ještě tam navrchu lítali takový kuličky, byla to prča, malá furt chodila a vysávala a byla strašně důležitá, že vysává jako maminka 🙂 .

soanpe
27. říj 2009

u nás mluvící pejsek
pak budu šít mega obří válecí polštáž s eps kuličkama
stoleček smoby cottons
labyrint zahrádka z puntanely

a myslím,že to stačí,protože pak neví, co dřív

berenika39
27. říj 2009

soan, prosím, odkaz na stoleček? dík🙂

soanpe
27. říj 2009

jejda bereniko,
já ho kupovala v Edenu v tescu už někdy v létě.měli ho tam asi za 500,- a k tomu takový ty kelímky, co se staví na sebe.ty už sofí dostala a je to dokonalá hračka.

soanpe
27. říj 2009

já ty cotoons mám docela ráda, protože maj hezký pestrý veselý barvy a hlavně nejsou sladce růžový, nejsou na tom panenky vystajlovaný jako štětky, "teleblbís" a medvídci Pů 😝 😝 😝
odkaz hledám,ale asi marně 😒

simlenka
28. říj 2009

Ahoj,jen vam chci rict k pejskovi od fp - hodne prcku zas az tak nebavi a tak je maminky prodavaji dal,ale je to asi tim,ze jsou mrnousci na to jeste mali,zato kolem roku a pul az dvou let je to hracka k nezaplaceni - aspon takovou mam zkusenost ja a kamaradky z okoli 😉 loni jsme ho kupovaly vsechny,asi 10 holek,pro deti od 6-14mesicu a vpodstate az ted si s nim ty nase pidata hraji a bavi je. samozrejme pod stromeckem se libi,ale pak to bylo celkem zklamani.

llllucka
28. říj 2009

TAk my jsem pejska od FP dostali od kamarádky dopředu k narozkám a malej je nadšenej.Pořád mu mačká srdíčko.Co ho děti mají v okolí,tak ho milujou.Naši koupili stoleček od FP a ještě sáňky (u nás je to složitější,má 3 týdny před vánoci narozky,tak píšu všechny dárky).My máme smart trike,knížky se zvuky zvířátek,dřevěnou kytaru,xylofon a dřevěné hračky.Taky plastovou skládačku,houpací koník,houpačky,....
Dobrý a cenově ýborný hračy jsou do Tesca.Mají hodně věcí podobných jako FP,ale za zlomkovou cenu.

berenika39
28. říj 2009

soan, já to taky právě nemohla najít. neva,mrknu. už je těch náhod nějak moc, 😉 😉 😉 do Edenu chodím celkem často, mám tam naproti pobočku banky, takže vždycky spojím příjemné s užitěčným, je tam celkem kídek, ne hlava na hlavě, hanoře se dá v klidu jíst,je tam pompo, kupovala jsem tam první kočárek a plno věcí v těhu, i tam mají ty hezký čepice ponožky rukavice - nevím z hlavy firmu, ale ty víš. to je taky dobrej dárek, třeba pro jiný mimčo než vlastní🙂)))

soanpe
28. říj 2009

berenika,
to říkám stále.to je tím věkem a zkušenostmi, co jsme nasbíraly,za tu dobu,co se poflakujeme na tomhle světě 😀
já tam ráda chodím kvůli celý Vršovický ulici
zaparkuju zadarmo v Edenu a jedu směr Kubánský n. uzeniny,pekařství,švadlenka... hrozně ráda tam nakupuju. a v tý pekárně se rozplývám nad chlebem 😎

berenika39
28. říj 2009

jooo, a chodím i nahoru směr Ruská, obyčejný domácí potřeby, kde mají všechno- vedle knížek hned dole. dvě drogošky, lékárna, prostě všechno. hele hele, píšu do ip, páč na vršovický jsem 4 roky měla živobytí🙂)))), jsme asi divný🙂))). jsme mimo téma.

rimmel
30. říj 2009

ahojte neviem co je PET? :D

ja neviem co kupim malemu...nejaku malickost a asi iba jednu hracku..aj tak ich ma dost a menej v tomto pripade je viac! viete co sa hovori, ze deti maju tolko vela hraciek a tak sa rychlo unudia anepreskumaju kazdu hracku dostatocne a uz aj siahaju po inej a nepouzivaju dostatocne svoju predstavivost a fantaziu....

plus toto su prve vianoce a viem ze babicky a teticky ponakupujuplllnooo veci takze aj preto my fakt len tu jednu vec...nejaku hracku..

valentynka
30. říj 2009

rimmel, PET je plastová láhev 😅 😅

rimmel
31. říj 2009

dakujem :D