Veletrh hraček Letňany. Byly jste v minulých letech?

erian
22. zář 2009

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste některá v minulých letech byly na veletrhu hraček a potřeb pro děti v Letňanech a jestli stojí za to se tam vypravit, jestli se tam dají pořídit zajímavé věci pro mimčo za zajímavé veletržní ceny 😉 Letošní termín veletrhu se blíží a protože se mi blíží i jinej termín tak by mě zajímalo co a jak.

kacka.va
22. zář 2009

chodím každý rok, ceny jak kde, ale většinou se to vyrovnalo internetovým cenám, co jsem pak porovnávala.

ulidark
22. zář 2009

Ahoj. Byli jsme poprvé loni a když to srovnám s Brněnským, tak v Praze jsou hodně hračky a v Brně je to o kočárcích. Letos se taky vypravíme, hlavně je tam taky modelářský veletrh a ten je fakt super.

terezita
22. zář 2009

my byli loni poprve a asi i naposled. bylo to dost silene.. :-P slevy byly vetsinou tak 10%. mozna ten posledni den, kdy doprodavaji a nechteji to tahat zpatky, tak jsou vyssi (takhle to bylo loni v brne u kocarku). a bylo to teda maso, hlava na hlave, pohnout se tam poradne nedalo.. 🙄

lenkarakova
20. zář 2012

Já byla loni a nakoupila cele vanoce🙂 Sehnala jsem ted slevovou knizku na ten veletrh a tam jsou na veletrzni slevy jeste dalsi slevy, mrkni zde: http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika...
Me se hlavne loni vyplatilo to, ze jsem videla co se malymu libi a pak ho dala babicce a nejzajimavejsi veci nakoupila🙂

monalis
20. zář 2012

Letos jedu již po třetí. Rozhodně se vyplatí jet se podívat už jen kvůli přehledu, co je nového, jaký je výběr všeho pro děti. Někdy se dá zboží koupit za zajímavé ceny, ale to jak u koho. Rozhodně letos už ale nejedeme s naší dcerou, protože za ní se mi už platit vstup nechce a navíc mi to loni přišlo zcela zcestné platit za půl roční dítě vstup. Jinak návštěvu rozhodně doporučuji. Letos jedu hlavně na hračky 😉

lenkarakova
24. zář 2013