Veselá farma - DeAgostiny. Budete objednávat?

kvetinka6
23. únor 2012

Ahoj všichni - chtěla bych tady prodiskutovat něco o této kolekci zvířátek, která teď vychází na novinových stáncích - budete objednávat? Já jsem z prvního čísla nadšená, ale nevím, zda objednat další a hlavně bych chtěla vědět kolik celkově těch zásilek je abych složila celou farmu. Děkuji 🙂

roofie
23. únor 2012

Ahoj, dnes jsem něco zahlédla v trafice, připadalo mi to jako zvířátka od edice Atlas, takže jsem to moc neobhlížela. O Atlasu tu diskuse je... Zvířátka jsou pěkná, ale pak dost drahá...

maudn
24. únor 2012

ahoj, já jsem z toho unešená, malou diskuzi najdeš v mém fotoblogu o farmě. Snažila jsem se zjistit maximum, našla jsem jen ,že když vycházela edice v atlasu tak s odběrateli pěkně vym..., špínu ale na firmu deagostini jsem nenašla- nebo se mi to nepovedlo. Spočítala jsem, že za rok odběru zaplatíš skoro 4 tisíce, což je ted jediné, co mě tak nějak odrazuje a pak ten způsob odběru- jednou měsicne ti přijde za tři stovky baliček, ja bych to klidně na půl roku předplatila,ale trochu se mi nelíbí tento způsob, holky, co to měly od atlasu si stěžovaly, že pak chodili tenké knížečky a mini zvířatka (třeba 3 prasatka), pokaždé když se na tu kravičku podívám, tak bych to chtěla, ale odrazuje mě cena a způsob platby.... takže jsem na vážkách.............. písni mi kdyžtak do profilu, diskuzi uvidiš asi až si mě přidáš do přátel- možná i bez toho

anoli13
25. únor 2012

Ahoj, na stránkách píší že bude cca 60 čísel.... když si to spočítáte dohromady je to cca 9500,- cože je teda masakr.... Já koupila jedničku za 39,- a dále 2 a 3 objednala jako předplatitelka a mám to vymyšleno tak, že až mi to přijde i s tím dárkem (Podložkou) tak to zaplatím a ihned zruším, a když se mi něco bude hodit tak si to koupím.... NEjsem nejmovitější, sice mi 300 měsíčně nepřijde jako velkej balík, ale při spočtění celkové částky to je mazec........

maudn
25. únor 2012

U nás se obyčejná pošta (jak to posílájí) ztrácí (krade), proto do toho nakonec nepůjdeme, ale pokud to půde do stánků, tak bych to kupovala tam, prodejci pak mohou vyhrožovat žalobami atd, že jsem nedošlé číslo nezaplatila a i když bych byla v právu tak na to nemám nervy

vojtisek2007
25. únor 2012

@maudn@kvetinka6 objednávat nemusíte, kupovat se to dá každých 14dnů kdekoli kde prodávají noviny....taky jsem koupila tu první část a uvidím, co bude dál....dělám účto jednomu nov.stánku a co vím, tyhle věci na pokračování, tak první, druhé číslo 39, pak už79, pak 99 a od šestýho čísla platíš třeba 149...což už se potom zase nevyplatí, ale jak to bude u téhle farmy netuším...ale moc se mi to líbí, jak knížka, tak zvířátka.

maudn
25. únor 2012

@vojtisek2007 no pak má na stánku stát 180,- a poštou 159,- , ale udělám to přes ten stánek jak říkáš, zamluvím si u něj, at mi vytisk schovává, když to bude blbý, tak si to nekoupím

anoli13
25. únor 2012

jedničku jsem si koupila na stánku.... Dvojku a trojku jsem si objednala- kvuli té podložce a jak mi to přijde tak to zruším......Ale mooooc se mi to líbí a nejradši bych synovy sesbírala všechno, ale když se to sečte je to hrůza, no 😝

kvetinka6
autor
26. únor 2012

@anoli13 taky to tak vidím - objednám to a když se mi to nebude líbit - zruším, zase je super se těšit každých 14 dní na balíček....🙂

sarinka
26. únor 2012

Budeme kupovat 🙂

maudn
26. únor 2012

@kvetinka6 balíček chodí jednou za měsíc

kvetinka6
autor
26. únor 2012

@maudn fakt? Tak to se dá......a měsíčně utratím víc za blbovinky pro malou....

kvetinka6
autor
26. únor 2012

Tak jsem objednala - uvidíme..... 😉

kvetinka6
autor
26. únor 2012

@anoli13 a kde jsi prosím našla, že to má být 60 čísel?

anoli13
28. únor 2012

kvetinka6 - Na www.veselafarma.cz a dole je FAQ a tam jsou odpovědi na nejčastější otázky, tak myslím že hned ta první...

bambulkaivanka
29. únor 2012

Také jsem se nechala nalákat a budeme objednávat 🙂. Uvidím, jaké budou další zásilky, při nejhorším to zrušíme.

maudn
1. bře 2012

teda holky vy jste hrozný asi taky do toho půjdu.

anoli13
2. bře 2012

Zrušit to prý mužeme kdykoliv....Tak jen doufám že jim to zrušení nebude trvat půl roku, že nejsou vyčuraní.....Já to objednala jen kvuli té podložce, kdyby tam nebyla tak to neobjednávám.... Až mi přijde dvojka a trojka a podložka, tak to zruším....a už budu jen vybírat na stánku, co se mi bude líbit..... :o)

renataw1
3. bře 2012

Já jse farmu odebírala od společnosti Atlas. První zásilky stály kolem 100,-, pak ale pořád zdražovali ... až nakonec jedna zásilka vyšla na zhruba 500,-. Figurky, stáje ... jsou krásné, knížky také, ale vyjde to strašně draho. Navíc jsem potom měla problémy s výpovědí. I přesto, že to byla jiná firma, moc nevěřím, že to nebude něco podobného.

maudn
5. bře 2012

@anoli13 napíšeš nám pak jaká byla ta podložka (materiál, kvalita) ?
Já dneska kupila na stánku koníka,ovce a slepičku
Manžela jsem schválně poslala do hračkářství, že se má jít podívat, kolik ty figurky stojí a jedna mensi figurka stojí 99,- , v příštím čísle má vyjít přední stěna domku a kousek trávničku s takovými kuřátky nebo co má být... to už se mi tolik nelíbí...snažila jsem se přesvědčit naše, jestli by to nechtěli kupovat,ale nezdálo se jim to, při tom, kdyby si to rozdělili oba prarodiče a my, tak to vjyde levně🙂 kupovat to ve třech🙂)

maudn
5. bře 2012

@renataw1 já tomu taky moc nevěřím, hlavně u nás je problém, že se obyčejné zásilky kradou na poště nebo po cestě

anoli13
8. bře 2012

maudn - určitě napíšu, jak to vypadá...aj klidně pošlu foto na email.... popř jinam.....No zrušit to budu chtít stoprocentně tak snad to nebude problém....Myslím si že když mi to pošlou- další čísla- a já jim je vrátím, a ještě napíšu nějaký dopis-výpověď- že to snad musí brát jako zrušení z mé strany...

kvetinka6
autor
12. bře 2012

Holky já se dneska ptala v novinovém stánku a mají tó číslo s koníkem úplně vyprodané.....já to objednala, tak mi to přijde až na konci měsíce i s třetím číslem...... 😉 Ale taky asi počkám, jak se to bude vyvíjet i cenově - v nejhorším to zruším, ale dcera je z toho nadšená (3,5roku) - má peněženka už o dost méně....

hanka27
13. bře 2012

Farmu sme odebírali už od nakladatelství Atlas, ale jak už tu psala jedna maminka když začaly zásilky stát 500,- tak sme to zrušili, naštěstí sem s výpovědí vůbec neměla problém, ale hodně maminek si na internetu stěžovalo. Je to už víc jak dva roky, zvířátka sou pořád hezké a u nás nejoblíbenější, tu podložku sme dostali už tenkrát, je to igelit 1x1 metr, pevná podložka by byla lepší ale i tak si s ní děti pořád hrají. Neodolala sem a zvou objednala, až to poleze moc do rozpočtu tak to zase zruším 🙂

anoli13
14. bře 2012

MAUDN-tak mám foto té podložky, ještě mi nepřišla, ale našla sem jeden inzerát, kde to paní prodává...Foto mužu klidně poslat- ale nevim kam....Podložka je na oko igelitová, tak snad se do ní náš mladej nezakousne a nebude hned na 10 kusů-----

maudn
18. bře 2012

@anoli13 My to nakonec objednávat nebudem, psala jsem jim asi před třemi týdny jak to mají s poštou, jak řeší ztracené zásilky,když to posílají obyčejně a neráčili odepsat, takže si pak vyberem na stánku nějaké pěknější zvířátka, doufám, že to neudělají stylem jako příští číslo- to mini kuřátku a část domku, chtěla bych toho býka nebo vola, nebo co to bylo za zvíře, jinak u nás doma to vypadá takhle-mám na stole 2 koně,2 ovce,2 prasata, 2 kravičky, 2 kohouty--- už téměř kompletní farma 🙂)))))

anoli13
19. bře 2012

Také doufám že se pošta nebude ztrácet schválně kdesy......Muže se to ztratit kdekoliv a oni to pak budou vymáhat po mě.....Myslím že psali že to bude rozesíláno okolo 16,3,- dnes je 19,3, a nikde nic.....Pošťačky to snad dají do rukou a ne ke schránce.,....No jsem na to zvědavá kdy to přijde, Vám už to někomu přišlo?

marcinek
21. bře 2012

holky jaka je teda ta podlozka, uz to nekomu prislo s tim tretim dilem? porad nad tim uvazuji, ze bych to objednala. Dcera si s tim docela hraje, ale mam strach, ze pak bude nejaky hacek v tom vypovezeni 😒

kvetinka6
autor
21. bře 2012

Ahoj holky, tak dneska mi přišla zásilka se 2 čísly. 🙂 Složenka byla na balíčku - byl tam koník, kuřátka, ovečka, kousek domečku a 2 knížky.....a ta podložka - je docela veliká a jakoby takový pevnější igelit, ale roztrhnout se časem může......

anoli13
22. bře 2012

Mě dnes taky dorazil balíček...Podložka je z pevneho lesklejšího igelitu...Roztrhat se dá, ale myslím že i mě by to dalo zabrat....Velká asi 1x1 metr....

evcaaaaaa
22. bře 2012

@maudn pokud balicek nepreberete a nepodepisete neberou to ta ze byl dorucen je to klasicka dobirka