Veselá farma - DeAgostiny. Budete objednávat?

kvetinka6
23. únor 2012

Ahoj všichni - chtěla bych tady prodiskutovat něco o této kolekci zvířátek, která teď vychází na novinových stáncích - budete objednávat? Já jsem z prvního čísla nadšená, ale nevím, zda objednat další a hlavně bych chtěla vědět kolik celkově těch zásilek je abych složila celou farmu. Děkuji 🙂

anoli13
22. bře 2012

balíček jsem přebrala a nic nepodepisovala, spala sem po noční a poštačka mi ho šoupla za dveře....Být mrcha, tak si ho mužu nechat a nic neplatit :o) Kdo mi dokáže že jsem si ho převzala že?

anoli13
23. bře 2012

http://www.editionsatlas.cz/p/240042/Zvifiatka-... NO- vědět to fřív, tak to koupím tady :o)

anoli13
23. bře 2012

Nemáte někdo doma tohle? Z jak silného je to papíru? http://www.editionsatlas.cz/p/240575/Poznavam-s...

anoli13
23. bře 2012

4. Farmářka a býk
5.Osel a ohrada
6. Pes a bouda
7.Beran a dvě ohrady
8.Farmář s lopatou+hrábě
9.Klisna
10.Páv + ohrada
11.Ježek a divočák
12.Farmářka+ kbelík
13.Kuře, mrkev a nádoba na vodu pro dobytek
14.Kočka + osel
15.část domu
http://www.deagostini.pl/index.php?co=a&id_kol=39

anoli13
2. dub 2012

Tak co, holky....Budete chvíli ještě pokračovat v objednávání balíčků? Nebo jste to po první zásilce s podložkou zrušily---

maudn
3. dub 2012

@anoli13 prý je to nezničitelné psali mamky

anoli13
4. dub 2012

@maudn- Myslíš ta podložka?No, náš mladej je schpnej rozbít ledacos..... ALe jo, je to pevný igelit...Ty zvířátka jsou taky pěkný...Ještě to jednou objednám a pak to zruším....

maudn
4. dub 2012

@anoli13 ne myslela jsem ty kartičky

anoli13
4. dub 2012

maudn - Aha, díky....A já myslela že je to jen nějaký karton

anoli13
17. dub 2012

HOLKY, už vám dorazila další obsílka????

anoli13
18. dub 2012

Tak dnes mi přišel druhý balíček :o)

maudn
20. dub 2012

Už máme doma oslíka, hned jak byl na stánku byl náš🙂

rozarka65
21. dub 2012

@maudn karticky jsou lesklý pevnější papír.....mám asi půlku....a je v tom tolik peněz,že si s tím A, hraje jen pod dohledem...

beatta
23. dub 2012

Ahoj holky 🙂 .Chci se zeptat za jak dlouho po objednání vám přišel balíček?

ffiinnkkaa
23. dub 2012

@beatta Mě přišel email s datumem a fakt mi to v tu dobu přišlo

beatta
23. dub 2012

@ffiinnkkaa moc děkuju 🙂 .a přišlo to za ten měsíc jak psali nebo i dřív? 🙂

ffiinnkkaa
23. dub 2012

@beatta Jo do těch třech týdnů 🙂 A pak v pokynech pro platbu je i kdy příjde další 🙂 Mě to teď chodí jedna zásilka měsičně kde jsou dvě čísla

beatta
23. dub 2012

@ffiinnkkaa tak to můžu tak za 3 týdny čekat.já sem to objednávala od 5.čísla takže by měly přijít 3 čísla jestli sem to dobře pochopila 😅 a už se na to těším jak malá holka

ffiinnkkaa
23. dub 2012

@beatta Tak já objednávala od trojky (jedničku a dvojku jsem si kupovala sama) a přišla mi sama trojka a teď mi přišla čtyřka a pětka 🙂

beatta
23. dub 2012

@ffiinnkkaa protože tak nějak co sem teď četla tak tam mají napsaný že když se to objedná od lichýho čísla tak že pošlou 3 čísla naráz.ale vždyť je to jedno hlavní je že to pošlou 🙂

ffiinnkkaa
23. dub 2012

@beatta aha mě prostě chodí po dvou zase 🙂

beatta
23. dub 2012

@ffiinnkkaa oni to pošlou do sudýho čísla a pak uiž to budou posílat po dvou 🙂

steelerka
24. dub 2012

@anoli13 Ahoj jak se to dá zrušit?

steelerka
26. dub 2012

Prosím jak se to dá zrušit ta farma? ja se tam dívala ale nevím jak..
😢 😢

maudn
26. dub 2012

@steelerka no měla by si je kontaktovat www.veselafarma.cz

anoli13
3. kvě 2012

Já včera rušila a mejlem mi potvrdily že to potvrzují....

kvetinka6
autor
11. čer 2012

Já odebírám dál - zatím......malá si s tím tak hraje a těší se na další čísla, že se mi to kvůli ní rušit nechce....... 🙂

twins_sovovi
15. čer 2012

Ahoj holky kde se to dá obědnat ?????

bambulkaivanka
6. srp 2012

Já odebírám stále dál a zatím max. spokojenost. Akorát dnes mi přišla další várka a omylem mi poslali č. 12 2x, hned jsem tam volala zda mám jedno z čísel poslat zpět a oni mi řekli, že mi ho nechávají jako omluvu a správné č. 13 mi koncem týdne zašlou. Tak jsem žasla a jsem zvědavá, zda to tak skutečně bude, nebo ho po čase budou vymáhat :D Jsem trochu nevěřící tomáš..ů