Veselá farma - DeAgostiny. Budete objednávat?

kvetinka6
23. únor 2012

Ahoj všichni - chtěla bych tady prodiskutovat něco o této kolekci zvířátek, která teď vychází na novinových stáncích - budete objednávat? Já jsem z prvního čísla nadšená, ale nevím, zda objednat další a hlavně bych chtěla vědět kolik celkově těch zásilek je abych složila celou farmu. Děkuji 🙂

maikyp
6. srp 2012

Také odebíráme a zatím spokojenost. Matýskovi je 2, 5 let a figurky jej děsně baví. Knížky zatím jen prohlížíme 🙂

andy82
6. srp 2012

@bambulkaivanka já dostala jednou jednu knížku svázanou naopak, tak jsem jim psala, chtěli poslat fotku a pak mi poslali celé číslo znovu a to špatné jsem si taky měla nechat, ale skutečně to poslali, takže Vám to určitě taky dojde

ivetka138
13. zář 2012

Ahojte ja by som chcela len tú podložku,dá sa niekde objednať alebo vytlačiť na papier?Knižky kupujeme v stánku.

miriam8881
17. zář 2012

Ahoj,nevite někdo jak mužu jeste ziskat tu podložku,jestli to jde,ja to dceři kupuju,máme 15 díl..musim si to předplatit?

mikaela2283
4. říj 2012

som zo slovenska a mrzi ma ze podlozka sa da zohnat len v cechach pocula som ze ma bit 16 cisiel veselej farmy no cena je dost prehnana na nase to je 7,90 eur za mesiac to robi tak 16 eur ☹ mam dve deti a stoho jedno chodi do tretieho rocnika a s druhym som na materskej tak si to nemozem dovolit mame zatial 3 cisla je to velmi pekne pre deticky chcem sa spitat ci sa budu dat dokupit cisla ak mi bude nejake chibat ak ano kde

bambulkaivanka
23. led 2013

Stalo se vám, že vám VF nedorazila? Mě poslední číslo k 27,12.2012 nepřišlo, pošta se k tomu nemá a na VF mi před týdnem psali, že to znova poslali, ale VF zase nikde. Neměla jsem nikdy problém až teď. Jen mě zajímá zda je tu taky někdo takový 🙂

evcaaaaaa
29. led 2013

No tak me zase nedpsla ted v lednu

andy82
4. únor 2013

já jim taky psala, odepsali, že posílají a minulý týden přišlo, on je to obyčejný balík, takže to nejde dohledat, měli by vám ho poslat znovu, urgujte to u nich

berjana
26. říj 2016

Dobrý den, nenate někdo k teto sbírce na prodej podložku? Koupim ji i draze, mam vše, jen podlozku ne, děkuji

daisypink
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kikijacob
9. zář 2018

Prosím, náhodou nemáte někdo naprodej celou řadu se všim???